Koliko divnih ljudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja forum dozivljavam kao veliku porodicu gde vlada harmonija i razumevanja:). mislim, nedostaju mi one krvnicke rasprave od pre. svi smo se nekako utopili i uljuljkali u neke korektne odnose, fali malo sukoba misljenja, i to zescih. i fali zescih provokatora, sa istim takvim temama.
 
moram da priznam da sam bio malo skeptichan kada sam otvarao ovu temu, ali sada kad vidim koliko ima ljudi , dobrih ljudi punih ljubavi i optimizma, mogu sebi da kazem "nisi pogresio Miloljube "
svi ste mi dragi i zato jedan cmok za sve:heart:
 
evo neka ova tema bude mesto gde cemo upucivati jedni drugima lepe reci i jedinstveno mesto gde cemo hvaliti tudje mudrosti na ovom podforum, srecno svima:heart:
svidja mi se kako Gazdarica sve probleme resava hladne glave i nema problem da zakljuca temu kad vidi da nikuda ne vodi, to je velika odgovornost i hrabrost, svaka ti cast Gazdarice i jedan cmokic za tebe:heart:
 
:lol:

heart.gif
 
Док не дође Хеллен ја незнам шта да пишем, она је моја звезда водиља, све што ја комбинујем она има готово. У стилу: "Јбте, то је оно што ја мислим али нисам знао да мислим".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top