Quantcast

Koliko divnih ljudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
pa ja forum dozivljavam kao veliku porodicu gde vlada harmonija i razumevanja:). mislim, nedostaju mi one krvnicke rasprave od pre. svi smo se nekako utopili i uljuljkali u neke korektne odnose, fali malo sukoba misljenja, i to zescih. i fali zescih provokatora, sa istim takvim temama.

polthron

Zainteresovan član
Poruka
273
moram da priznam da sam bio malo skeptichan kada sam otvarao ovu temu, ali sada kad vidim koliko ima ljudi , dobrih ljudi punih ljubavi i optimizma, mogu sebi da kazem "nisi pogresio Miloljube "
svi ste mi dragi i zato jedan cmok za sve:heart:

polthron

Zainteresovan član
Poruka
273
evo neka ova tema bude mesto gde cemo upucivati jedni drugima lepe reci i jedinstveno mesto gde cemo hvaliti tudje mudrosti na ovom podforum, srecno svima:heart:
svidja mi se kako Gazdarica sve probleme resava hladne glave i nema problem da zakljuca temu kad vidi da nikuda ne vodi, to je velika odgovornost i hrabrost, svaka ti cast Gazdarice i jedan cmokic za tebe:heart:

Anakin SV

Zainteresovan član
Poruka
275
Док не дође Хеллен ја незнам шта да пишем, она је моја звезда водиља, све што ја комбинујем она има готово. У стилу: "Јбте, то је оно што ја мислим али нисам знао да мислим".

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.