Kojoj drzavi ste naklonjeni, prvenstveno u politickom smislu?

Ja sam...

  • Rusofil

  • Anglofil

  • Germanofil

  • Frankofil


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To ti znaš iz iskustva, a i imaš obiteljska iskustva i svedočanstva. Ipak su vas Turci guzili 500 godina.:hahaha::hahaha::hahaha:


Немај ја тих искустава,а видим ви хрвати се стално враћате швабама!
Нема ту шта стари милоклиз заборава нема кад сте ви фолксдојчери и швабови у питању!:hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
ae ...po čemu si ti to četnik...dokaži....??

Ја сам четник по части,опредељењу и по рођењу!
originalslika-900584.jpg
Pogledajte prilog 192730
Draza_Mihailovic1.jpg
 
Ја сам четник по части,опредељењу и по рођењу!Pogledajte prilog 192729Pogledajte prilog 192730Pogledajte prilog 192731

ti si pacijent...isto kao i oni koji za sebe kažu da su ustaše....ja bih takve kao ti i takve kao oni...na jendo polje.,.dao palije u ruke..pa udrite jedni po drugima. ko ostqane taj je u pravu.....a onda..da dođem ja i da dokosurim one koji su ostali i mir božji....pustite nas Hrvate i Srbe da živimo ko ljudi...a četnici i ujke...ebite se o svom trošku....nataknem vas i jedne i druge....
 
ti si pacijent...isto kao i oni koji za sebe kažu da su ustaše....ja bih takve kao ti i takve kao oni...na jendo polje.,.dao palije u ruke..pa udrite jedni po drugima. ko ostqane taj je u pravu.....a onda..da dođem ja i da dokosurim one koji su ostali i mir božji....pustite nas Hrvate i Srbe da živimo ko ljudi...a četnici i ujke...ebite se o svom trošku....nataknem vas i jedne i druge....

potpisujem :ok:
 
ima ..žive su..spremljene su u trezoru Dojč banke..zlu netrebalo....i to ti je istina..franci ...lire..sve je to u državnim trezorima..pročišćeno( tu mislim na falsifikate...oštećene)..i spremljeno..nisu oni ..blesavi....;)..svi imaju svoga keca u rukavu..tako ćemo i mi ..Kunu...kontaš...;)..vi Vašp dinar baš i nećete morati..ono..nije da podcjenjujem..ali...kontaš me....iako sam mišljenja da bi dojč marka opet bila najpopularnija...

А, нема је у оптицају, а нисам нумизматичар, а дефинитивно су ми драже од јевреја.( и лепше)

PS

Жилав је динар!:D
 
ti si pacijent...isto kao i oni koji za sebe kažu da su ustaše....ja bih takve kao ti i takve kao oni...na jendo polje.,.dao palije u ruke..pa udrite jedni po drugima. ko ostqane taj je u pravu.....a onda..da dođem ja i da dokosurim one koji su ostali i mir božji....pustite nas Hrvate i Srbe da živimo ko ljudi...a četnici i ujke...ebite se o svom trošku....nataknem vas i jedne i druge....

Пази кад се слажем .....

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku iwo jima.

Напаљени и надувани су најкраће трајали ....
Рат није оно што се ради из собе, за тастатуром ....

Смрди, боли .....
Није ТВ игрица .....
 
ti si pacijent...isto kao i oni koji za sebe kažu da su ustaše....ja bih takve kao ti i takve kao oni...na jendo polje.,.dao palije u ruke..pa udrite jedni po drugima. ko ostqane taj je u pravu.....a onda..da dođem ja i da dokosurim one koji su ostali i mir božji....pustite nas Hrvate i Srbe da živimo ko ljudi...a četnici i ujke...ebite se o svom trošku....nataknem vas i jedne i druge....


Ти мислиш тако зато што је за тебе усташа = Четник,што није тачно!
Треба мало више да се информишеш да би знао шта су прави четници.
Четници су постојали и пре 1914. године,први пут се помињу у Балканским ратовима,као посебне једнице српске војске!
Четници немају никакве везе са оним што си имао прилике да видиш у партизанским филмовима, то је комунистичка пропаганда и гомила лажи!
Четништво је српака војничка традиција,великани те традиције су Војвода Живојин Мишић, Степа Степановић, Дража Михаиловић и генерал Милан Недић ( у време 1914. до 1918. год)!
 
Пази кад се слажем .....



Напаљени и надувани су најкраће трајали ....
Рат није оно што се ради из собе, за тастатуром ....

Смрди, боли .....
Није ТВ игрица .....

dečurlija..nadobudna....ma ja ti kazem da su Tito/Staljin...za neke izmislili demokraciju....
 
Kakve su vam politicke aspiracije, tj. kojoj drzavi ste naklonjeni, prvenstveno u politickom smislu?
Ja sam rusofil-zna se, pre svega zbog politickih razloga, mada ima tu i razloga licne i poslovne prirode.
A vi?:think:

Looooosa ti je anketa!!! Gde ti je Srbija???

Nijednoj od ovih sto si naveo, SAMO SRBIJI... Srbofil.... Ne volim ni Rusiju ni Ameriku koliko volim Srbiju...
Problem je sto ljudi vole da dele Srbiju... Svesno ili nesvesno...
 
Ти мислиш тако зато што је за тебе усташа = Четник,што није тачно!
Треба мало више да се информишеш да би знао шта су прави четници.
Четници су постојали и пре 1914. године,први пут се помињу у Балканским ратовима,као посебне једнице српске војске!
Четници немају никакве везе са оним што си имао прилике да видиш у партизанским филмовима, то је комунистичка пропаганда и гомила лажи!
Четништво је српака војничка традиција,великани те традиције су Војвода Живојин Мишић, Степа Степановић, Дража Михаиловић и генерал Милан Недић ( у време 1914. до 1918. год)!

...slušaj momak..ukopavaš se sve dublje i dublje.ovo što si ti postavio kao odlike četništva su svinjarije..po rođenju nisi niti kršten... a kamoli da si četnik..
oznake kokardi iz ww2...pod kojima su rađeni zločini istisu kao i pod slovom "u"..onome kome je prerezan grkljan.svejedno je koja je ruka ili ideologija...s toga..sitdi se i srami što se deklariraš..kao čenik ustaša...iliti..crvenni kmer...
 
Looooosa ti je anketa!!! Gde ti je Srbija???

Nijednoj od ovih sto si naveo, SAMO SRBIJI... Srbofil.... Ne volim ni Rusiju ni Ameriku koliko volim Srbiju...
Problem je sto ljudi vole da dele Srbiju... Svesno ili nesvesno...

da ovo je vrlo zanimljivo....dobro si rekao...
stvarno..
zašto srbi vole da se kače na Ruse a ovi su Srbiju ..ostavili na cjedilu uvijek..to mi nije jasno..ili recimo Englesku...
 
Ти мислиш тако зато што је за тебе усташа = Четник,што није тачно!
Треба мало више да се информишеш да би знао шта су прави четници.
Четници су постојали и пре 1914. године,први пут се помињу у Балканским ратовима,као посебне једнице српске војске!
Четници немају никакве везе са оним што си имао прилике да видиш у партизанским филмовима, то је комунистичка пропаганда и гомила лажи!
Четништво је српака војничка традиција,великани те традиције су Војвода Живојин Мишић, Степа Степановић, Дража Михаиловић и генерал Милан Недић ( у време 1914. до 1918. год)!

Ма све је то у реду,
и не треба изједначавати четнике и усташе јер је то једноставно немогуће ....

Али хајде да покушамо да престанемо да ратујемо ....
Онај ко је на ратиштима био зна о чему причам ....
 
...slušaj momak..ukopavaš se sve dublje i dublje.ovo što si ti postavio kao odlike četništva su svinjarije..po rođenju nisi niti kršten... a kamoli da si četnik..
oznake kokardi iz ww2...pod kojima su rađeni zločini istisu kao i pod slovom "u"..onome kome je prerezan grkljan.svejedno je koja je ruka ili ideologija...s toga..sitdi se i srami što se deklariraš..kao čenik ustaša...iliti..crvenni kmer...

Ознаке јесу из периода 1941.-1945. али под њима нису чињени злочини!
Динарска Дивизија је бранила србе од подивљалих потурица и усташа,никаквих злочина са њихове стране није било сем пар освета над усташама,ником четници нису првили логоре смрти! Правило је у то време било " Прави за праве криви за криве"!
Ви тисућлетњи волите да блатите четнике да би сте могли да кажете ето и срби су били зликовци,а не само ми! Кроз то релативизујете злодела ваших предака!
 
Ма све је то у реду,
и не треба изједначавати четнике и усташе јер је то једноставно немогуће ....

Али хајде да покушамо да престанемо да ратујемо ....
Онај ко је на ратиштима био зна о чему причам ....


Не говорим ја да треба ратовати и убијати,права четничка идеологија је много више од тога! То је можда једна од најлепших српских војничких традиција која се баштинила све до 1945. године,на њој су стасавале генерације војника који су стварали српску државу у оним тешким временима од 1912. до 1918.године!
Усташка идеологија је заснована на фашизму и не може се поредити са четничком!
 
Не говорим ја да треба ратовати и убијати,права четничка идеологија је много више од тога! То је можда једна од најлепших српских војничких традиција која се баштинила све до 1945. године,на њој су стасавале генерације војника који су стварали српску државу у оним тешким временима од 1912. до 1918.године!
Усташка идеологија је заснована на фашизму и не може се поредити са четничком!

Marko.. aj ga ti....meni se ne da..više....
 
Marko.. aj ga ti....meni se ne da..više....

Ма нека га ..... Ценим да би ми након још неколико постова објаснио како је баш он
први, прави и једини заштитник четника ....

Немам ни ја воље да се више прегањам ....
У чијега татка поголема патка ????
 
Ма нека га ..... Ценим да би ми након још неколико постова објаснио како је баш он
први, прави и једини заштитник четника ....

Немам ни ја воље да се више прегањам ....

У чијега татка поголема патка ????

Прерастао сам тај ниво одавно ....
 

Back
Top