Ђе се налазите на политичком компасу?

Nije bio protiv zapadnih vrednosti, jer da jeste, ne bi rekao ''ne'' staljinu i njegovoj bandi.

Nego, zasto je Grcka i dan-danas izuzetno zatucana zemlja, iako nije imala komunizam, vec kapitalizam i demokratiju?
Продао се Западу. То стоји. Издао је Совјетску Идеју. И то стоји.
Али систем који је он успоставио није западни систем и, иако либералнији од осталих совјетских режима, тај систем је ипак почивао на руским темељима.

Тако да је колега @PA8 ту у потпуности у праву, сулудо је бити западњак и подржавати југословенски систем.
Мада, има и таквих будала.
 
On je naci(onal)-boljsevik, a to je tek zlo na kubni.
То је најбоља Идеја!

1711113032317.png

Него, како се у твоју шему уклапа чињеница да су Немци, западни народ, дакле, такође тешки социјалисти?
 
Nije bio protiv zapadnih vrednosti, jer da jeste, ne bi rekao ''ne'' staljinu i njegovoj bandi.
Staljinizam je jedno, a boljševizam je drugo. Boljševizam je nastao pre staljinizma. Broz se 1948. odrekao staljinizma, ali Broz je bio boljševik do kraja života. Koča Popović je rekao:
“Sa Titom sam se razišao kad sam zaključio da je on beznadežan zarobljenik marksističko-lenjinističke škole”
Nego, zasto je Grcka i dan-danas izuzetno zatucana zemlja, iako nije imala komunizam, vec kapitalizam i demokratiju?
Iz istih razloga kao i Srbija.
 
Boljševizam zagovara diktaturu komunisticke partije. Demokratija omogućava slobodu.
Немаш појма. Бољшевизам заговара Диктатуру Пролетаријата чија је авангарда Бољшевичка Партија.

У Национал Бољшевизму је још боље, јер је то Народна Диктатура, а НБП је Авангарда Народа!
Зар није НБ Идеја најбоља, спој Лењина и Јулијуса Еволе. Где ћеш боље. ;)
 
  • Haha
Reactions: PA8
Da li imaš hrabrosti da priznaš da je Broz bio protiv zapadnih vrednosti?
👇
Staljinizam je jedno, a boljševizam je drugo. Boljševizam je nastao pre staljinizma. Broz se 1948. odrekao staljinizma, ali Broz je bio boljševik do kraja života. Koča Popović je rekao:
“Sa Titom sam se razišao kad sam zaključio da je on beznadežan zarobljenik marksističko-lenjinističke škole”
kad nije imala komunizam? :mrgreen:
Bila je vekovima pod Turcima kao i Srbija.
 
Немаш појма. Бољшевизам заговара Диктатуру Пролетаријата чија је авангарда Бољшевичка Партија.

У Национал Бољшевизму је још боље, јер је то Народна Диктатура, а НБП је Авангарда Народа!
Зар није НБ Идеја најбоља, спој Лењина и Јулијуса Еволе. Где ћеш боље. ;)
Boljševizam zagovara diktaturu komunisticke partije.
 
A bez Turaka bi bila uredjena ko Skandinavija. :roll:
Византија је била Светлост Цивилизације у односу на дивља племена запада, која су јела рукама, пила рукама, нису значи за сапун, итд.

Да није Османових синова, западњаци ни за кафу не би чули.
 
Ауторска - да вас виђу

Pogledajte prilog 1518456
Заеве, што ме сега туркаш на твојот политички компас? Опусти малку, брате, не треба секогаш да се мериме по политички компас. Живеј и остави другите да живеат, без да ги оценуваш според нивната политичка ориентација.
 
Византија је била Светлост Цивилизације у односу на дивља племена запада, која су јела рукама, пила рукама, нису значи за сапун, итд.

Да није Османових синова, западњаци ни за кафу не би чули.

:mrgreen:
 

Back
Top