Koji proizvodi su vas razočarali?

multi-kolor.jpg
Krs,nije ni rumenilo ni bronzer ni hajlajter a traje kratko,za tu cenu dno....Jednom se zajebala i nikad vise!
 
Ja iskreno ne vidim zasto su ovi uljani skidaci bez acetona bolji. Ovaj je verovatno najgori. Potrosim i 6 tupfera kad skidam obican lak, a ako skidam neki sa sljokicama onda i vise.
Obican jeftiniji skidac sa acetonom manje isusuje nokte jer je manje u kontaktu sa njima i nikad ne potrosim vise od 3-4 tupfera.

Nikad mi nisu bili ovoliko kratki i suvi nokti.
 
upravo sam se razocarala u neki novi LE Dove gel za tusiranje,koji mi je drugarica donela na poklon a kupila u inostranstvu....kaze ko zna kada ce se pojaviti ovde...e pa ako se pojavi, ja ga sigurno vise kupiti necu,prosto sam zapanjena kakva je to pogreska sa mirisnom notom!inace mirise na gardeniju kao........ razocarali su me,uvek sam rado kupovala njihove gelove, bas zbog mirisa koji se dugo zadrzava na kozi sto u ovom slucaju i nije narocito potrebno:roll:
 
bas me je razocarala micelarna voda avene.ne znam da li sam trebala prvo da se umijem,ali sto puta sam prelazila sa natopljenom vaticom preko lica i nikako da skinem ni maskaru ni toniranu kremu.ujutru sam opet prebrisala lice i dalje je vatica bila od kreme

- - - - - - - - - -

srecom pa je nisam kupila,vec samo isprobala kod kume
 
Max Factor Excess Volume maskara. Užas živi. Prvo ide kao neki lak, pa potom boja. Užasno slepi trepavice i toliko ih učvrsti da nije normalno. Jedva sam skinula. Koristila sam i vodu i sapun, i kremu i neko ulje i pola trepavica sam počupala. Katastrofa. Odavno ovako loš proizvod nisam imala. Maskara je završila u kanti.
 
Jao... nemoj to da radis mogla si pokloniti (meni) :D Platila bih postarinu.
Inace ta maskara se koristi tako da prvo ide farba pa posle lak deo. Da trepavice izgledaju kao da su vlazne. Tu pise da kasnije ide lak - vrvtn se tako i lakse skida (mada ne mnogo lakse) i ne ostecuje trepavice toliko jer se lak lepi na farbu a ne na same trepavice.

http://maxfactor-international.com/...x-factor-excess-volume-extreme-impact-mascara
 
Poslednja izmena:
Jao... nemoj to da radis mogla si pokloniti (meni) :D Platila bih postarinu.
Inace ta maskara se koristi tako da prvo ide farba pa posle lak deo. Da trepavice izgledaju kao da su vlazne. Tu pise da kasnije ide lak - vrvtn se tako i lakse skida (mada ne mnogo lakse) i ne ostecuje trepavice toliko jer se lak lepi na farbu a ne na same trepavice.

http://maxfactor-international.com/...x-factor-excess-volume-extreme-impact-mascara
Ja pratila one brojeve na maskari i tako sam stavljala.Možda sam ja pogrešno ovde napisala, ali svejedno, trepuškice su mi stradale:( Užas je koliko mi je trebalo da je skinem sa trepavica.. Sad je kasno za poklanjanje,em sam kasno videla poruku, em je maskara kao što rekoh završila u kanti i ko zna gde je sad:lol: Imam inače problem da nađem neku baš dobru maskaru i najčešće se vratim na MF 2000, i svakakve MF sam probala , ali ova mi uopšte nije odgovarala. Mada, jedino može da bude dobra za more i kupanje, nema šanse da se skine sa očiju:lol:
 

Back
Top