Koji proizvodi su vas razočarali?

Recimo ovaj Oriflame HairX Overnight Treatment meni bas ne deluje. Uopste. A jos i mirise lose. Bacanje para.

1159.png
 
O da i setila sam se najgore maskare koju sam ikad probala. I jos je i bila skupa, 1100 din! Trepavice nikad nisu suve - maskara se ne osusi ni za minut, ni za 3h... znaci bukvalno: potrljas malo oci i slepe se trepavice, lepi gornje i donje trepavice kad pokusas da tepnes. Odvratan je osecaj. Jedina Loreal maskara koju sam morala da bacim. Loreal Volume Collagene

loreal-maskara-extra-volume-collagene-9ml-nr-03-niebieski.jpg
 
O da i setila sam se najgore maskare koju sam ikad probala. I jos je i bila skupa, 1100 din! Trepavice nikad nisu suve - maskara se ne osusi ni za minut, ni za 3h... znaci bukvalno: potrljas malo oci i slepe se trepavice, lepi gornje i donje trepavice kad pokusas da tepnes. Odvratan je osecaj. Jedina Loreal maskara koju sam morala da bacim. Loreal Volume Collagene

loreal-maskara-extra-volume-collagene-9ml-nr-03-niebieski.jpg

Hehehe, a meni je ovo najbolja maskara koju sam ikad probala:p
Podseti me Smokva sad i na Oriflame olovke za usta. Nevidljive :mrgreen:
 
Pa ako promenis naslov? Videla sam tu temu ali tamo pricaju protiv celog odredjenog brenda sto je meni jako glupo, jer ne moze neko da proba bas svaki proizvod jedne linije.. pa govore recimo da im je los MaxFactor ili Loreal. Sta je lose konkretno od svih tih njihovih proizvoda i zasto? Svaki brend ima i dobre i lose proizvode... Ne mozes otpisati brend jer si probala 1 kremu i 1 senku, nije ti se dopalo..pa onda govoris - mrzim ...recimo Essence.
 
Hehehe, a meni je ovo najbolja maskara koju sam ikad probala:p
Podseti me Smokva sad i na Oriflame olovke za usta. Nevidljive :mrgreen:

Kako? :eek: Kako si mogla da trepnes? Meni su se trepavice cak i nalepile i na staklo od naocare jer se nikad nisu osusile... Stvarno jako lepo izduzuju trepavice i volumen je fenomenalan. Ali nista mi to nije vredelo kad je lepljivo :( Cak sam jedno vreme stavljala samo jedan sloj... tako se malo manje lepilo- ali je jos uvek bilo grozno- ali efekat je bio nikakav. Na kraju sam odustala... Od tada citam preporuke na netu pre nego sto kupujem nesto skupo. Ono sto vecina kaze na netu je obicno tacno za sve i svasta...:super: Uvek ima izuzetka ali u 95% slucajeva je tako...

Inace na netu za ovu maskaru uglavnom pisu da im je bila bas losa... a kasnije sam videla neke recenzije da im se dopala...uopste nisam razumela kako to kad lepljiva formula ne odgovara nikome, tako da je moguce da su je izmenili- popravili. Ja sam maskaru uzela odmah prvi dan kad je izasla u NS.
 
Poslednja izmena:
debora trio senke....imam kobinaciju zelenih i kombinaciju roza senki....boje su prelele ali je pigmentovanje jako lose...pola senke potrosis dok ti se boja najzad ne vidi na ocima...

rimmelovi lakovi straso brzo spadnu iako je cetkica fantasticna

avonov puder u kamenu nista ne valja za masnu kozu (stvrdne se od masnoce sa koze) kao ni light tecni puder (previse je tezak a slabo pokriva)
 
Pa ako promenis naslov? Videla sam tu temu ali tamo pricaju protiv celog odredjenog brenda sto je meni jako glupo, jer ne moze neko da proba bas svaki proizvod jedne linije.. pa govore recimo da im je los MaxFactor ili Loreal. Sta je lose konkretno od svih tih njihovih proizvoda i zasto? Svaki brend ima i dobre i lose proizvode... Ne mozes otpisati brend jer si probala 1 kremu i 1 senku, nije ti se dopalo..pa onda govoris - mrzim ...recimo Essence.

Okej, onda neka ostane ovako kako je. ;)
 
Kako? :eek: Kako si mogla da trepnes? Meni su se trepavice cak i nalepile i na staklo od naocare jer se nikad nisu osusile... Stvarno jako lepo izduzuju trepavice i volumen je fenomenalan. Ali nista mi to nije vredelo kad je lepljivo :( Cak sam jedno vreme stavljala samo jedan sloj... tako se malo manje lepilo- ali je jos uvek bilo grozno- ali efekat je bio nikakav. Na kraju sam odustala... Od tada citam preporuke na netu pre nego sto kupujem nesto skupo. Ono sto vecina kaze na netu je obicno tacno za sve i svasta...:super: Uvek ima izuzetka ali u 95% slucajeva je tako...

Inace na netu za ovu maskaru uglavnom pisu da im je bila bas losa... a kasnije sam videla neke recenzije da im se dopala...uopste nisam razumela kako to kad lepljiva formula ne odgovara nikome, tako da je moguce da su je izmenili- popravili. Ja sam maskaru uzela odmah prvi dan kad je izasla u NS.

Mozda si dobila bajatu maskaru. Ja isto nosim naocare i nista od ovog sto pises nisam primetila.
I ja se slazem za ovu Nivea toniranu, bas mi se nije dopala.
 
AVON Skin Soft, ulje za telo.
Uopste nije masno, cak ni malo, bukvalno isusuje kozu, ocaj..
Sad ga koristim da parfemisem sobu :lol:

Meni je ovo ulje bas lepo, ali nije za zimu tj. nije dovoljno hidratantno za taj period, to se slazem.
Svidja mi se sto se lako nanosi i brzo upije, a i lepo mirise.

Ali, posto je ovo druga tema, rekla bih da sam razocarana vecinom maskara (jos uvek trazim idealnu), Rimelovim lakovima (kao kod Neizrecive), Avon Senses gelovima za tusiranje koji isusuju kozu, Felce Azura kupkama (gusi me taj miris)...
 
Ja se upravo upropastih...
Krema za lice koja je organska kao, sa prirodnim sastojcima, pogodna za osetljivu kozu...Izgledam kao da sam izgorela na suncu, crvena kao bulka. Tacno se vidi linija gde sam namazala kremu.
Oprala sam sa vodom i ne smem sad nista da stavljam... Videcu dal ce da se smiri do ujutru. A njima sam napisala jedan mejl, bas me zanima sta ce da kazu. Kremu sam dobila na poklon uz novine, inace sam kupovala njihove cajeve i aromaticna ulja pre..Kreme nisam, jer su mi se cinile skupe...Koja ironija
 
Ajme Trojanko, razumem te...buknulo ti lice jer neki sastojak ne odgovara, a imas osetljivu kozu kao i ja. :(
Desava se to sa organic kremama, i meni je isto..zao mi sto platim masno i posle ne znam sta s njom jer mi ne stima.
Umiruj lice kamilicom i nadam se da ces naci nesto odgovarajuce.
 
Jao i meni se desilo to jednom: Aldo Vandini maska za lice sa crvenim algama. Ceo dan sam bila crvena kao rak ali tacno samo gde sam stavila masku znaci oko oci i usne koza ostala bela. Bila sam uplasena da ce mi se oguliti koza :eek: Izgledala sam stvarno smesno. Ali znam inace da je ta maska super drugarica mi preporucila, i cula sam samo lepe stvari... samo izgleda meni ne odgovaraju sastojci, alergicna sam na nesto. Inace bas volim Aldo Vandini maske.
 

Back
Top