Koje Vas grupe nerviraju i zasto......

Hesse:
Kud bas na petak 13. :)

Ma to su namerno uradili. Zamisli u ono doba hipika kada je sve prastalo od mira, tolerancije i ljubavi da se pojavi tako mracan album sa toliko apokalipticnim i mracnim tekstovima Terry Butlera i onako prilicno teskim riffovima Iommia.
Inace, na omotu se nalazi cuvena crna utvara (Posto Black Sabbath u slengu znaci crna utvara), koju su Iommi i Ozzy videli pre ulaska u studio da snime ovaj album. Za divno cudo, Ozzy tada nije koristio droge, a video je ovako nesto.
Ima milion intervjua na netu o njihovim "prividjenjima". A najbolji je bio Ronnie James Dio koji je svaki put "pio pice sa djavolom" pre snimanja svake pesme.
 
Iron man:
Bato, osvesti se malo. Ispran ti je mozak.Metallica uvek moze zaludjivati klince tj. "novopecene metalce" .. ali nikada one koji su formirali svoj ukus i koji imaju osecaj za kvalitet...Ma, bolje se ti "skidaj" polako sa te Metalike i poslusaj neke Hard Rock klasike...
Posto vidim da trazis energiju i adrenalin kroz Panteru i Metaliku, mogu ti reci da ides u totalno pogresnom pravcu.....Nabavi ti koji DivX Judas Priesta pa ces videti kakvi su njihovi live nastupi....

pokusavam da ga odrzim prljavim koliko god je mogutje ;)

jeste, kao sto i zaludjuje. bude smesno, ali kad pogledas - tako to ide

meni se ipak svidja odredjen broj njihovih pesama. i sta sad?
isto i pantera. imaju par dobrih pesama. i to stoji. a to sto je ostatak sranje - ******...desava se ;) i corava koka ubode koje zrno

a sad cu bas neki dan da pokupim od djoleta nekoliko albuma od j priesta. imam samo painkiller...poprilicno dobar :D

a children of bodom?
follow the reaper sam nasao i jos par pesama....dobri su....
 
Ne brini...Snowblind-e ima onih koji ih vole.......

Heaven And Hell

Sing me a song, you're a singer
Do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
The less that you give, you're a taker

So it's on and on and on, it's Heaven and Hell,
Oh well, yeah um

The lover of life's not a sinner
The ending is just a beginner
The closer you get to the meaning
The sooner you know that you're dreaming

So it's on and on and on, oh it's on and on and on
It goes on and on and on, Heaven and Hell
I can tell, fool fool

(Ahhhhh-ah, ahhhhh-ah)
Oh-oh oohh-oohh
(Ahhhhhhhhh-ah)
Yeah yeah yeah-death

Well if it seems to be real, it's illusion
For every moment of truth, there's confusion in life
Love can be seen as the answer, but nobody bleeds for the dancer

And it's on and on, on and on and on...
(Ahhh-ah, ahhhhhhhhh-ah)

They say that life's a carousel
Spinning fast, you gotta ride it well
The world is full of Kings and Queens
Who blind your eyes and steal your dreams
It's Heaven and Hell, oh well

And they'll tell you black is really white
The moon is just the sun at night
And when yo
u walk in golden halls
You get to keep the gold that falls
It's Heaven and Hell, noh no
Fool fool, you got to bleed for the dancer
Fool fool, look for the answer
Fool, fool, fool
 

Prilozi

  • 1980 - Heaven And Hell Tour.jpg
    1980 - Heaven And Hell Tour.jpg
    19 KB · Pregleda: 2
  • h_a_h.jpg
    h_a_h.jpg
    22,9 KB · Pregleda: 1
  • mob_rules.jpg
    mob_rules.jpg
    34,2 KB · Pregleda: 0
Snowblind:
BLACK SABBATH, Led Zeppelin, Pink Floyd, Alice Cooper, Twisted Sister, AC/DC, Judas Priest, Saxon, Motorhead, Venom, W.A.S.P. , U.D.O., Accept, King Diamond, Mercyful Fate, Blind Guardian, Death, Slayer, Kreator, Sodom, Destruction, Tankard, Whiplash, Dark Angel, Assassin, Sabbat, Skyclad, Joe Satriani, Steve Vai, Y. Malmsteen ...

Svaka cast za spisak bendova koje voles!
 
Marko otpozdravlja Peruzzia!
Snowblind,imas moje izvinjenje ako sam te uvredio,svaka cast za grupe.
Slazemo se da je Hard rock prava stvar,pogotovo sad kao stariji rockeri,al iako vise ne slusam Metallicu i ostalo aktivno jako nevolim kad neko pljuje po njim(a i ti sto pljuju su ih sigurno slusali,aj sad budite iskreni pa lepo priznajte).
A da Kirk.............slazem se da nije najveci virtuoz ali moram vas podsetiti da je gari odsvirao preko 120 solaza na zvanicnim albumima i mislim da je to nesto,jer treba svaki put odsvirati nesto novo,a on je to bas fino radio zadnjih 20-tak god.
Ok,mislim da smo se sad razumeli.
E da idu nam na ku..c Autostoperi posto nece da odrade svirku vec jedared.
aj pa cao \_/
 
air_crew_ns:
Marko otpozdravlja Peruzzia!
Snowblind,imas moje izvinjenje ako sam te uvredio,svaka cast za grupe.
Slazemo se da je Hard rock prava stvar,pogotovo sad kao stariji rockeri,al iako vise ne slusam Metallicu i ostalo aktivno jako nevolim kad neko pljuje po njim(a i ti sto pljuju su ih sigurno slusali,aj sad budite iskreni pa lepo priznajte).
A da Kirk.............slazem se da nije najveci virtuoz ali moram vas podsetiti da je gari odsvirao preko 120 solaza na zvanicnim albumima i mislim da je to nesto,jer treba svaki put odsvirati nesto novo,a on je to bas fino radio zadnjih 20-tak god.
Ok,mislim da smo se sad razumeli.
E da idu nam na ku..c Autostoperi posto nece da odrade svirku vec jedared.
aj pa cao \_/

Ja znam Metallicu od samog pocetka i nikada ih nisam slusao, samo preslisavao koliko je plagijatorskih stvari maznuto od Shermann-Denner dueta iz Mercyful Fate.
 
Dobro gari odustajem!!!!!!!!!!!! Vidim da si uporan i spreman da se ubedjujes,nazalost ja bas i nemam vremena za to.
Zivi i pusti druge da zive!!!!
Al iako si ih toliko opljuvo cenim sto si bar priznao da je Justice i Ride the lightning dobar album.
A imas srece sto ja pokusavam da smirim mog druga Marka zadnjih 20 min,jer bi ovo otislo u nedogled,ustvari on bi ti na kraju pisao odgovore samo da bi ti dizo pritisak(iz ciste satisfakcije),a veruj mi ide mu to dobro.
pease to all!!
Disco music rules!!! \_/
E da Punk`s dead!!!
 
daklem...

idemo redom (po intenzitetu nerviranja)

1. Elton John (mrzim ga, mali s;hupak)
2. Bijelo "fu'c'kin narodnjaci" Dugme
3. Bruce Springsteen
4. Simply Red
5. Boney M
6. Van Halen (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
7. Linkin Park
8. Motley Crue (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
9. Blondie
10. Duran Duran
11. ABBA
12. Tom Jones
13. Genesis
14. Boy George
15. Limp Bizkit
16. Twisted Sister (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
17. Bon (Ge)Jovi
18. Europe (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
19. Spandau Ballet
20. Whitesnake (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
21. Judas Priest (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
22. Rainbow (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
23. Survivor (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
24. Eurythmics
25. KISS (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
...
i tako dalje

uglavnom

nervira me Gay Metal (pocetak 80-tih)
nervira me cela ex-yu nostalgija scena (Dugme i te bljuvotine)
nervira me celokupan New Wave i te ljige proizasle iz nejga (tipa Duran i Spandau Ballet)
ustvari cele 80-te me nerviraju (gayties)
nervira me MTV, Rap, Hip-Hop, Kling-Klong Ding-Dong i to isfolirano bacanje glupih rima

ustvari skontao sam da me jako puno stvari nervira i mogao bih da nabrajam do sutra...
 
Arnold_Layne:
daklem...

idemo redom (po intenzitetu nerviranja)

1. Elton John (mrzim ga, mali s;hupak)
2. Bijelo "fu'c'kin narodnjaci" Dugme
3. Bruce Springsteen
4. Simply Red
5. Boney M
6. Van Halen (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
7. Linkin Park
8. Motley Crue (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
9. Blondie
10. Duran Duran
11. ABBA
12. Tom Jones
13. Genesis
14. Boy George
15. Limp Bizkit
16. Twisted Sister (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
17. Bon (Ge)Jovi
18. Europe (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
19. Spandau Ballet
20. Whitesnake (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
21. Judas Priest (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
22. Rainbow (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
23. Survivor (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
24. Eurythmics
25. KISS (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
...
i tako dalje

uglavnom

nervira me Gay Metal (pocetak 80-tih)
nervira me cela ex-yu nostalgija scena (Dugme i te bljuvotine)
nervira me celokupan New Wave i te ljige proizasle iz nejga (tipa Duran i Spandau Ballet)
ustvari cele 80-te me nerviraju (gayties)
nervira me MTV, Rap, Hip-Hop, Kling-Klong Ding-Dong i to isfolirano bacanje glupih rima

ustvari skontao sam da me jako puno stvari nervira i mogao bih da nabrajam do sutra...


jbt :shock: a sta volis???
 
Arnold_Layne:
daklem...


Whitesnake (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
Judas Priest (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
Rainbow (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)

KISS (gay metal - najgori pravac u istoriji muzike)
...

Izvini odakle ti to da su Judas Priest, jedan od najvecih i najjacih Heavy Metal bandova takozvani "gay metal"??? To samo zbog toga sto je Robert Halford gay? I to se odrazava na ceo opus Judas Priesta i na njihovu muziku koja nije nimalo naivna???

Ili KISS, kako mozes da kazes to za P.Stanleya & co. kada ih nikada nisi video uzivo niti posteno preslusao bilo sta od njih.
A sto se tice Whitesnake i Rainbow, to je cist hard rock i stvarno ne znam odakle ti pravo da upotrebljavas termin metal kada su ova dva banda u pitanju.
Ili te zapravo mozda nervira fantasticno gitarsko umece Rithchie Blackomore i neprevazidjeni glas David Coverdale pa ne mozes da se pomiris sa cinjenicom da su oni najveci majstori svog posla.

Imam utisak da si ti zestoko homofobican.
 
hehehe

dobro, moze i Pussy Rock

ali vishe volim naziv Gay Metal, iako znam da nije metal lepshe zvuci od Pussy Rock.

nisam homofobican, vec ne podnosim te krestece "sa palicom u bulji" glasove
nije Judas Priest zbog pevaca, pa onda bi mi i Queen zbog Fredija bio Pussy Rock, a nije.

Blackmore - kapa dole
Coverdale - zbog njega prestah da slusam Deep Purple

sto se nervirate dzabe, to je samo moje misljenje i necu ga promeniti makar isao na ispiranje mozga

@ YNGWIE

mozda treba da idem na posmatranje ali Vojvodina nikad nece biti nezavisna

hahaha, sto volim kad nerviram ljude
 
a što se tiče pevača i gitarista koje mrzim (pošto tek sad videh da je i o tome reč)

Pevači:

1. David Lee Roth ("ja sam šareni gay metalac, slušajte moj glupi glas i Edijevo drndanje po gitari, važno je da ume da odsvira 1500000 nota u mikrosekundi" - BLJUV)
2. James Hetfield (glupa komercijalna metallica)
3. Elton John (šta drugo da se kaže nego, Elton John)
4. Tom Jones (bože, koliko ovaj čovek glupo izgleda)
5. Axl Rose (k'o sirena za vazdušnu opasnost ue uee ue ue Jungle pi pip pi pip pip pii piiii)
6. Bruce Dickinson (palica u bulji, krešti k'o Crnopruga Novozelandska Ara)
7. David Coverdale (pogledaj pod Bruce Dickinson)
8. Bijelo Dugme (sva tri retarda koja su pevala, ne zna se koji je gori i veći narodnjak)
9. Chuck Shuldiner (brhbrhrhrbrhrbhr brhrbrhbrh brhbrbhrbrhb bhrbhrb - svaki tekst ko centrifuga na veš mašini)
10. Paul Stanley (to, to, guraj jače palicu, ja sam našminkana isfolirana pozerčina)
11. Phil Collins (znate kad vas neko onako nervira pa bi ga vezali za radijator i tukli tiganjem po glavi, pritom mu puštali ultrazvuk na slušalice ceo dan)
...
ima ih još mnogo, uglavnom gay metalci


Gitaristi:

1. Eddie Van Halen (najiritantnija pojava u muzici - IKADA!! veći deo opisan pod David Lee Roth)
2. Yngwie J. Malmsteen (koliko 1 mol ima atoma, toliko ovo kovrdžavo šatirano biće svira nota u piko sekundi, zayebo i Edija u tome, a i u koeficijentu egoizma)
3. Steve Vai (pozer svih pozera. njegov slogan - živelo pozerstvo. važno da je očešljao i šatirao kosicu, kao svaki gay metalac)
4. Iron Maiden (svi gitaristi koji su ikad svirali u ovom frankenštajnu. mrzi me da opisujem više gay metalce)
5. Joe Satriani (pod Steve Vai, samo što nema kosu)
6. Slash
7. Joe Perry
8. Sasha Gerstner (gay-loween)
9. John Frusciante
10. Glenn Tipton (aaaaa opet gay metal)
...

napominjem da ne volim ni Claptona (mislim da je precenjen, i to dosta) ni Santanu (nekako bezličan, bezdušan) ali ne mogu da ih stavim zajedno sa gay metalcima i drugim šabanima u listu
 
Arnold_Layne:
a što se tiče pevača i gitarista koje mrzim (pošto tek sad videh da je i o tome reč)

Pevači:

1. David Lee Roth ("ja sam šareni gay metalac, slušajte moj glupi glas i Edijevo drndanje po gitari, važno je da ume da odsvira 1500000 nota u mikrosekundi" - BLJUV)
2. James Hetfield (glupa komercijalna metallica)
3. Elton John (šta drugo da se kaže nego, Elton John)
4. Tom Jones (bože, koliko ovaj čovek glupo izgleda)
5. Axl Rose (k'o sirena za vazdušnu opasnost ue uee ue ue Jungle pi pip pi pip pip pii piiii)
6. Bruce Dickinson (palica u bulji, krešti k'o Crnopruga Novozelandska Ara)
7. David Coverdale (pogledaj pod Bruce Dickinson)
8. Bijelo Dugme (sva tri retarda koja su pevala, ne zna se koji je gori i veći narodnjak)
9. Chuck Shuldiner (brhbrhrhrbrhrbhr brhrbrhbrh brhbrbhrbrhb bhrbhrb - svaki tekst ko centrifuga na veš mašini)
10. Paul Stanley (to, to, guraj jače palicu, ja sam našminkana isfolirana pozerčina)
11. Phil Collins (znate kad vas neko onako nervira pa bi ga vezali za radijator i tukli tiganjem po glavi, pritom mu puštali ultrazvuk na slušalice ceo dan)
...
ima ih još mnogo, uglavnom gay metalci


Gitaristi:

1. Eddie Van Halen (najiritantnija pojava u muzici - IKADA!! veći deo opisan pod David Lee Roth)
2. Yngwie J. Malmsteen (koliko 1 mol ima atoma, toliko ovo kovrdžavo šatirano biće svira nota u piko sekundi, zayebo i Edija u tome, a i u koeficijentu egoizma)
3. Steve Vai (pozer svih pozera. njegov slogan - živelo pozerstvo. važno da je očešljao i šatirao kosicu, kao svaki gay metalac)
4. Iron Maiden (svi gitaristi koji su ikad svirali u ovom frankenštajnu. mrzi me da opisujem više gay metalce)
5. Joe Satriani (pod Steve Vai, samo što nema kosu)
6. Slash
7. Joe Perry
8. Sasha Gerstner (gay-loween)
9. John Frusciante
10. Glenn Tipton (aaaaa opet gay metal)
...

napominjem da ne volim ni Claptona (mislim da je precenjen, i to dosta) ni Santanu (nekako bezličan, bezdušan) ali ne mogu da ih stavim zajedno sa gay metalcima i drugim šabanima u listu

sta si se bre ti toliko nadrkao na BIJELO DUGME...
ako su oni govna sta su onda STOJA SEKA VIKI MIKI PIKI I STA ja znam ko sve ne...
jbt.... :?
 

Back
Top