Koje je najgore vozilo ikada napravljeno?

zastava 101

vrata se nisu mogla zatvoriti ni na ravno a kamoli kad popnes jednu stranu na ivicnjak

trulio gde god je mogao , ispadale poluosovine, motor nije imao snage ni za ravno a kamoli za uzbrdo

bio je gori od juga

pisem o autima koje sam vozio ili sam se vozio u njima

3 mesto je reno 4 , grozno otvaranje iznutra kao i stakla i losa udobnost i menjac
 
Најгоре ваљда значи најмање поуздано...
Ја гласам за Форд Ескорт треће генерације.
Канта пар екселанс...
Ове глупости типа Смарт, Тата нано, Киа пиканто и слично и не рачунам у аутомобиле...
 
Teško je dati konkretan odgovor jer ljudi mogu imati različita iskustva sa istim modelom.
Pročitah da auta iz Sovjetskog Saveza generalno važe za loše konstruisana i nepouzdana ali neki ljudi se navozaše sa Ladom tako da je to relativno.
Po meni najgori automibili su propali eksperimenti koji su pušteni u serijsku proizvodnju bez adekvatnog testiranja.
Jedan od primera je Chevrolet Corvair sa motorom pozadi koji je bio izuzetno nestabilan i lako se prevrtao.
 
Po meni ovaj:

Pogledajte prilog 1156558

Ford Ka, osim što je bio katastrofalno ružan bio je i izuzetno kvarljiva roba, a trulio je brže nego svi drugi. Jednostavno se tu sve skupilo. Trabant kojeg su neki pominjali bar nije trulio.

Neverovatno koliko ovaj auto truli. Na stranu što je ružan kao pas. Uz Fiat Multiplu i Dačiju Logan, verovatno i najružniji auto ikad smišljen.
 
Po vama.koje je to vozilo ?

Meni je najgori Yugo i Trabant jer to nisu automobili vec rikše na cetiri tocka :)

Bravo za temu! ?
Ja bih rekao - bilo koja Alfa!
Koliko je to nekoštajuće vozilo, teško je opisati! Em se kvari kao đavo, em je ružan za medalju. Ne razumem likove koji se lože na ta kola. Pa i ovaj novi Alfa Stelvio, jeste da izgleda ekstra, ali koliko se to kvari i koliko ne valja ničemu, to je prosto neverovatno.
 
Најгоре ваљда значи најмање поуздано...
Ја гласам за Форд Ескорт треће генерације.
Канта пар екселанс...
Ове глупости типа Смарт, Тата нано, Киа пиканто и слично и не рачунам у аутомобиле...
Nisam se vozio u 3 ali u 5 jesam ,ono je toliko neudobno ,tvrdo lezanje na putu .

Teško je dati konkretan odgovor jer ljudi mogu imati različita iskustva sa istim modelom.
Pročitah da auta iz Sovjetskog Saveza generalno važe za loše konstruisana i nepouzdana ali neki ljudi se navozaše sa Ladom tako da je to relativno.
Po meni najgori automibili su propali eksperimenti koji su pušteni u serijsku proizvodnju bez adekvatnog testiranja.
Jedan od primera je Chevrolet Corvair sa motorom pozadi koji je bio izuzetno nestabilan i lako se prevrtao.
Mercedes A jedan od najgore konstruisanih auta.
 

Back
Top