Koje "genetike" muskarci su vam najprivlačniji?

Manastirka

Buduća legenda
Poruka
28.402
Imate Latino zavodnike, muškarce tamnije puti obdarene dobrim "alatom", šarmantne Francuze, lepe i stasite Balcan boys-e, egzotične meleze,...e.t.c.
Koji su po vama najjj...frajeri i zašto?
Ili ste "cosmopolitskog" mišljenja, pa vam to zaista nije važno ili bar nije presudno.
P.S. Tema je pandan sličnoj temi sa istom tematikom, na PDF-u "Muškarci".
Dear ladies,...da i vas čujemo. 😉
 
Pa jednostavno tako jer latino zavodnici i šarmantni francuzi su nekako pfuj naročito ovi prvi gejčići, nigeri i melezi bljak.. i ostaju naše balkančine :zkez:
I ja mislim, ...da su generalno žene sa naših prostora, previše "robusne" za Italijane i Francuze.
Jbg,...trebam da izgledam uvek k'o neka lady, ne k'o da volu mogu rep isčupati!:hehe:
 
tema obećava, zato

Image1.jpg
 
I ja mislim, ...da su generalno žene sa naših prostora, previše "robusne" za Italijane i Francuze.
Jbg,...trebam da izgledam uvek k'o neka lady, ne k'o da volu mogu rep isčupati!:hehe:
Nije toliko ni do nas koliko je do njih, mislim nekako su soft za pojam ono pravog muškarca.. Nekako su ti italijančići francuzčići suviše nja nja za muško
 
Nije toliko ni do nas koliko je do njih, mislim nekako su soft za pojam ono pravog muškarca.. Nekako su ti italijančići francuzčići suviše nja nja za muško
Verovatno i delom zbog toga što su im žene nekako prefinjenije i nežnije u odnosu na ostale.
Slažem se,... meni su nekako simpatični ali nije mi to "to"!
 

Back
Top