Koga nema,bez njega se moze!

Posle nekog vremena naucis onu razliku izmedju drzanja za ruku i okidanja duse, naucis da ljubav ne znaci oslanjanje,a drustvo bezbednost i pocnes da ucis da poljupci nisu ugovori i da pokloni nisu obecanja,pocnes da prihvatas poraze dignute glave i otvorenih ociju,smireno kao odrasli, a ne ocajno kao dete,naucis da gradis svoje puteve u sadasnjosti,jer je tlo sutrasnjice i suvise nesigurno za planiranje,posle nekog vremena naucis da sunceva svetlost opece, ako je ima previse,zato sadi svoju bastu i ukrasavaj svoju dusu, umesto da cekas da ti neko drugi donese cvece.I onda naucis da zaista mozes da izdrzis, da zaista imas snage i da mnogo vredis....

E,sad ja kapiram da je ovo skroz tacno i da se stvarno treba posvetiti nekom dubljem razmisljanju o ovome i bice lakse, misslim bar je meni lakse kad god procitam ovo!
Mislim nije za dzabe receno "KOGA NEMA,BEZ NJEGA SE MOZE!",zar ne???
I mora da se pusti bol da sam iscezne jer nekad mora da se pati...Samo tako cemo biti srecni;)
Devojko... Deda Mraz NE postoji!!! A naravno da se moze... Ustvari MORA se...
Velika vecina sa ovog 4-uma je proshla te, ne mogu da kazem gluposti (a zeleo bih) 8-)
vec teshke trenuke...
Ti si verovatno mnooogo mlada devojka koja se previshe vezuje, pa ti je teshko da prihvatish kako odnosi funkcionishu...
Vemenom cesh se pomiriti sa nekim stvarima, i ako si pametna pazicesh do koje mere i sa kim ulazish u te priche...
 
Tema je o tome da se prihvate promashaji i lichni porazi kao neka fora "nadgradnje lichnosti"...u sve tako neki bla,bla.
Koga nema bez njega se moze jer se mora.
A ako ne..uvek preostaje samoubistvo,pa da vas nema zajedno...kako romantichno.:)
 
Posle nekog vremena naucis onu razliku izmedju drzanja za ruku i okidanja duse, naucis da ljubav ne znaci oslanjanje,a drustvo bezbednost i pocnes da ucis da poljupci nisu ugovori i da pokloni nisu obecanja,pocnes da prihvatas poraze dignute glave i otvorenih ociju,smireno kao odrasli, a ne ocajno kao dete,naucis da gradis svoje puteve u sadasnjosti,jer je tlo sutrasnjice i suvise nesigurno za planiranje,posle nekog vremena naucis da sunceva svetlost opece, ako je ima previse,zato sadi svoju bastu i ukrasavaj svoju dusu, umesto da cekas da ti neko drugi donese cvece.I onda naucis da zaista mozes da izdrzis, da zaista imas snage i da mnogo vredis....

Ko je napisao ovo?
 
Koga nema bez njega se moze jer se mora.
A ako ne..uvek preostaje samoubistvo,pa da vas nema zajedno...kako romantichno.:)

capture15em7.jpg


"When the pain won't go away
you might as well put your finger on the trigger"
 
Posle nekog vremena naucis onu razliku izmedju drzanja za ruku i okidanja duse, naucis da ljubav ne znaci oslanjanje,a drustvo bezbednost i pocnes da ucis da poljupci nisu ugovori i da pokloni nisu obecanja,pocnes da prihvatas poraze dignute glave i otvorenih ociju,smireno kao odrasli, a ne ocajno kao dete,naucis da gradis svoje puteve u sadasnjosti,jer je tlo sutrasnjice i suvise nesigurno za planiranje,posle nekog vremena naucis da sunceva svetlost opece, ako je ima previse,zato sadi svoju bastu i ukrasavaj svoju dusu, umesto da cekas da ti neko drugi donese cvece.I onda naucis da zaista mozes da izdrzis, da zaista imas snage i da mnogo vredis....

Ko je napisao ovo?
I mene zanima???
 
Moze se bez svakoga naravno. Ali sa svakim porazom se i mi menjamo. Ili otkacimo ili prihvatimo da je zivot takav i postanemo cinici koji mogu da se nose sa svim bolima koju donosi ljubav ali vise je nepostujemo i neuzivamo u njoj. Do nedavno sam zelela da nekog volim. Vise ne. Nemam vise ni zelje ni nade da cu naici na nekoga ko mi je srodna dusa. Sad sa partnerom vise uzivam u prakticnim stvarima: opusteno druzenje, gret sex, fin rucak bez mnogo planova i udubljivanja.
 
nema veze za deda mraza zato postoji uskrsnji zeka i zubna vila koja mi vise ne donosi pare od kako su mi svi zubi izrazli :(

inace nije mi bas jasna tema :)

ni meni

ne volim ovakve teme
gde ne znam da li treba da nesto potvrdim, demantujem
ili jednostavno da tesim postavljaca teme koji je ostavljen,
ili misli da je ostavljen, nije bas siguran, mozda jeste, a mozda i nije,
a ako nije sigurno ce biti sutra i tako u krug

evo ja cu samo da uzdisem i klimam glavom, puna razumevanja
mogu i da potapsem po ramenu, ako neko hoce

samo pare nemojte da mi trazite, to nemam
sve sam spiskala
***** ti pare
 

Back
Top