Kod "16 Ventila" - šoferska kafana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ulazim ja sinoc u kruzni tok, a iz suprotnog smera jurca beli kadet.A, poledilo, majku mu ***** :D
Taman kad se nasao u sred kruznog toka, i kad je(verovatno :D) hteo da skrene, produzi bela tica pravo i zakuca se u drvo prednjim desnim krajem.Ja malo prikocio da vidim je l' sve u redu, kad on izlazi i 'vata se za glavu.Mlad, 18 leta otprilike. Mlado, neizivljeno, i neiskusno... :D
 
nije se on tamo zabio u sneg nego u dimnjak :D

bio sam, zakazali su, gle sada kad mi je na taj dan ispit. nekako mi je taj 28.januar vec bio u glavi.
e jedna stvar koja mi se gadi kod nase vojske,
kad vidim one tamo, ona raja obična u suskavim trenerkama, masnim tarzankama, svi imaju futoške face, i 3/4 njih izgleda fizički retardirano.
 
nije se on tamo zabio u sneg nego u dimnjak :D

bio sam, zakazali su, gle sada kad mi je na taj dan ispit. nekako mi je taj 28.januar vec bio u glavi.
e jedna stvar koja mi se gadi kod nase vojske,
kad vidim one tamo, ona raja obična u suskavim trenerkama, masnim tarzankama, svi imaju futoške face, i 3/4 njih izgleda fizički retardirano.

kakve su to "futoške face"...? :lol:
 
Zaboravio si kožnu jaknu :lol:

I neki samsung na izvlačenje :lol:

koznu jaknu ja nosim :cool: (ali koznu od teleta ne kesu neku)

telefone im nisam zagledao, samsung je verovatno, nesto sareno i glasno :D

a jakne nose one fegetske sto se danas nose, suskava sa ramflom dole i onom kapuljacom sa krznom kao je8eni paun u njoj izgleda.
suskave trenerke marke didibao sa znakom adidas, onako dignute iznad carapa i tu zategnute iznad clanka crne patike one sa tankim brzim kuglaskim djonom i na cicak jer pertle ne umeju da vezu,
ako su emancipovani onda nose izbledjene farmerice "beba"- temerin, majcu dugih rukava sa nekakvom tribalnom zvrljotinom na sebi, ili nekim cvecem, neki dezen tog tipa uradjen zlatnim ili srebrnim, metalik nesto da sljasti. majca je crna ili bela.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top