Kod "16 Ventila" - šoferska kafana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ferari.
pa znas kako, mi koji zivimo u NS znamo ponesto vise od tebe o doticnom... (nedavno ga opet videh)
i zalazimo u to kad neko kupuje skup auto a ni kucu nema, jer je to suludo sa stanovista zrelog coveka.
tebi nije suludo jer si jos mlad i ne razmisljas tako. oni nisu mladi i isto ne razmisljaju tako, i u tome je problem. i ti uostalom zivis u takvoj sredini, takvom drustvu, gde je izuzetno izrazena ta vrsta isticanja - da ne kazem бахаћење i onda kada se nema cime.
 
ferari.
pa znas kako, mi koji zivimo u NS znamo ponesto vise od tebe o doticnom... (nedavno ga opet videh)
i zalazimo u to kad neko kupuje skup auto a ni kucu nema, jer je to suludo sa stanovista zrelog coveka.
tebi nije suludo jer si jos mlad i ne razmisljas tako. oni nisu mladi i isto ne razmisljaju tako, i u tome je problem. i ti uostalom zivis u takvoj sredini, takvom drustvu, gde je izuzetno izrazena ta vrsta isticanja - da ne kazem бахаћење i onda kada se nema cime.

Eto .... tačno ono što sam ja napisao. Zašto je vama koji živite u NS potreba da znate nešto više o dotičnom, i da li ima ili nema kuću. I da ga nakon toga ogovarate nadalje ...
 
Eto .... tačno ono što sam ja napisao. Zašto je vama koji živite u NS potreba da znate nešto više o dotičnom, i da li ima ili nema kuću. I da ga nakon toga ogovarate nadalje ...

jel ti nas ovde зајебаваш?
nije nam nikakva potreba da znamo nesto vise o doticnom, nego je doticni stanovnik naseg grada i logicno je da znamo par stvari o njemu. a buduci da on nije predmet razgovora, ne znam zasto si ga spominjao uopste. on ima para kupio je ferari i ne vozi ga na plin.
a ovde je rec bila o onima koji su je2 nakrpili pare da kupe besan auto pa nemaju za gorivo.

da li znas sta znaci rec doticni kada se upotrebi u ovom kontekstu?
ti si nacisto pobrkao sustinu razgovora, pritom nas nazvao seljacima, i lupas ko maksim po diviziji.
 
jel ti nas ovde зајебаваш?
nije nam nikakva potreba da znamo nesto vise o doticnom, nego je doticni stanovnik naseg grada i logicno je da znamo par stvari o njemu. a buduci da on nije predmet razgovora, ne znam zasto si ga spominjao uopste. on ima para kupio je ferari i ne vozi ga na plin.
a ovde je rec bila o onima koji su je2 nakrpili pare da kupe besan auto pa nemaju za gorivo.

da li znas sta znaci rec doticni kada se upotrebi u ovom kontekstu?
ti si nacisto pobrkao sustinu razgovora, pritom nas nazvao seljacima, i lupas ko maksim po diviziji.

Dobro. Dotičnog sam naveo kao primer vašeg mišljenja.

Zašto vama smetaju ti drugi koji nemaju para da kupe gorivo. I zasto vama smetaju njihova besna auta. Sve ja to znam, ista situacija je i ovde u Budvi, čak i gora. Pola mog odeljenja je dolazilo u školu sa novim tatinim a8 ili a6, a pritom na odmoru tražili od mene 1€ da imaju da kupe sendvič. Sve je to tako i ovde i tamo. I ničija nije gorela do zore, ali zašto mi uopšte raspravljamo o njima i spominjemo ih, a pritom evo, posvađasmo se svi redom i napravismo frku zbog nekih drugih papaka.

Ajte ljudi, obustavite više :lol:
 
Mamini sinovi. Ne tatini. Očevi su ovde mnogo strožiji po tom pitanju, ali nađu neke žene koje su sišle odnekud sa planine, tu na sve gotovo i misle sad je sve njihovo :lol:

I otac kaže NE, ali on hoće i hoće, pa ode kod majke .... pa dalje znate sami :lol:

I posle ta deca odu .... u pm
 
E ljudi, srećna vam nova godina :)
Hvala, tebi takođe, kao i svima koji slave...
ledena kisa ili sta?
ja sam danas zatekao kiu u glazuri

Aha, a ja na vikendici bio sa društvom... Opel, letnje gume, silazak i uspon i ogledalo... Dalje kontate... Žao mi što nisam probudio druga da ide iza da snima: u životu nisam tako dobro sišao odozgore... z:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top