Quantcast

Ko je na liniji

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
Incognito:
Deda Mraz je najveci pedofil!

A vidim sjatile se zene na mene... moracu da organizujem neki konkurs... jos uvek se dvoumim, troumim, cetvoroumim... ;)

Ma koja me prva dohvati na rostilju, njen sam :wink: :lol: :twisted:
hehehehee
nazalost devojaka moram da saopshtim da Inco i ja zajedno dolazimo na roshtilj...a posle ako prezivi ko ga dohvati njen je...
Deda Mraz otkazao zimovanje i stize ruku pod ruku sa Kosmom(ukoliko ga nagovori)...Mozda bi ti Mishice mogla da nagovorish mrguta Kosma da dodje?

M

mishica

Gost
E, pa ja bi prva dosla da mogu, da sam bar u Novom Sadu, ovako nista, mogu samo da vam kazem da se lepo provedete i za mene. A nije mi ni jasno zasto Kosmo nece da dodje (jel ima on devojcicu?), vidis da su mi i Deda Mraza oteli :cry:.

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
mishica:
E, pa ja bi prva dosla da mogu, da sam bar u Novom Sadu, ovako nista, mogu samo da vam kazem da se lepo provedete i za mene. A nije mi ni jasno zasto Kosmo nece da dodje (jel ima on devojcicu?), vidis da su mi i Deda Mraza oteli :cry:.
mmm- ne znam ni ja ...Kosmo kaze 'bice dana' :oops:

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
mishica:

kosmo mora da radi
kosmo voleti da dodje
kosmo ne mogati doci
kosmo dodje tamo kasnije
kosmo daleko sada od BG
kosmo dodje u BG , kosmo pravi vatromet :twisted:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.