Quantcast

Ko je na liniji

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
ian:
Ne brini...prvi put...boli??
Kao da mi neka slova fale??Incooo..

Eh... evo ja cu malo da te tesim...

Comforting.gif

... i, kad ja nesto obecam, to stoji ;)

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
bice dana ... :wink:[/quote]
Kosmo prelazi ti u naviku 'bice dana'?
zivot je kratak..i roshtilj i farma, konji i kokoshi..i pelene i papice, pa ako zelish da proputujesh po svetu, pa stomachic usled neaktivnog zivota i otrova danashnjice, pa prva seksualna iskustva (sa strane), pa opet pelene...pa shah u parku i klackalice, ljuljashke, naochare...kad, reci kad? :wink:

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
ian:
bice dana ... :wink:
zivot je kratak..i roshtilj i farma, konji i kokoshi..i pelene i papice, pa ako zelish da proputujesh po svetu, pa stomachic usled neaktivnog zivota i otrova danashnjice, pa prva seksualna iskustva (sa strane), pa opet pelene...pa shah u parku i klackalice, ljuljashke, naochare...kad, reci kad? :wink:[/quote]

javicu ti ... 8)

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
kosmopolit:
ian:
bice dana ... :wink:
zivot je kratak..i roshtilj i farma, konji i kokoshi..i pelene i papice, pa ako zelish da proputujesh po svetu, pa stomachic usled neaktivnog zivota i otrova danashnjice, pa prva seksualna iskustva (sa strane), pa opet pelene...pa shah u parku i klackalice, ljuljashke, naochare...kad, reci kad? :wink:

javicu ti ... 8)[/quote]
u ochekivanju...poz. :oops:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.