Ko je na liniji

Betty

Elita
Poruka
21.483
Incognito:
ma zaboravio da stavim navodnike... bash mislim na delikt, jer se dole opasno vredjaju...Ono jeste da su to izmislile osobe bez ukusa, ali za neke ipak vazi: o ukusima ne vredi raspravljati!

To je zaista istina....a prednjaci moderatorka Lilit.Stvarno strasno...pri tom ogromna kolicina diletantizma pod maskom famkultetske ucenosti.....proverite, ako mi ne verujete....

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
Incognito:
he he... opasna si ti mala, da znash...

Ozbiljno mi palo na pamet da te impulsivno zaprosim kad si onoj guscici 'sa velikim sisama' rekla:

GDE TI ZIVISH DEVOJKO? ZARADI PAAAREEE! :twisted:

:oops: :oops: :oops:
jao Inco ti mene sve vishe... :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:
posao zovea u medjuvremenu ce g-rock da vikne te kafe..tu sam za sat i neshto vremena :wink:

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
chekej. chekaj , polako .. 8)
ja sam samo mislila da ti pojasnim da nije bash dobro biti impuls(mozda ponekad) :P
ako budesh nevaljao pochupacu te pa cu te bez imalo grize savesti prepustiti tim zenama da te bace na razanj i necu ni okom trepnuti kad me tugaljivo budesh gledao i vikao u pomoc... :wink:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.