Ko dobija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jomini:
Pa nećemo baš po PS-u... Nema smisla. ostalo bi pusto, a to nije u interesu nikom.

Ја Јомини само цитирам Правилник којим неки мени свакодневно машу испред и иза сваког поста... слажем се да би буквална примена истог направила "пустињу", али исто тако постаје мало смарачки да све учесника последњих десетак дана малтретирају ЧЛАНОВИ СТРАНКЕ ЛДП-а... а што је најсмешније исти ти чланови ЛДП-а инсинуирају и прозивају друге учеснике који се не слажу са њима да су нека "ГРУПА", "КЛАН" и сличне глупости. :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
Ја Јомини само цитирам Правилник којим неки мени свакодневно машу испред и иза сваког поста... слажем се да би буквална примена истог направила "пустињу", али исто тако постаје мало смарачки да све учесника последњих десетак дана малтретирају ЧЛАНОВИ СТРАНКЕ ЛДП-а... а што је најсмешније исти ти чланови ЛДП-а инсинуирају и прозивају друге учеснике који се не слажу са њима да су нека "ГРУПА", "КЛАН" и сличне глупости. :evil: :evil: :evil:
Mozda vas odaju te sper ploce? ;)

:lol:

bikes%20alike.jpg
 
St.Maurice, daj nemoj provocirati bez povoda! Na šta ovo liči? I sad Eremita da odgovori, pa ti, pa on... Dokle da vam se objašnjava kako ide normalna konverzacija?
 
kao sto rece ovde covek, pripadnici LDP maltretiraju ostale na forumu time sto iza svakog posta stavljaju reklamu ... zar nije to protivno pravilniku foruma? ... svaka dalja rasprava moze da se vodi na ovu temu tako sto ce se iznositi cinjenice, a ne licna nagadjanja ... ja nikog ovde ne vredjam, niti pisem neistinu, samo govorim otvoreno i nazivam stvari pravim imenom ... nekada su govorili nama radikalima da smo demagozi, ali vidim da clanovi LDP prednjace u tome
 
no_problem:
kao sto rece ovde covek, pripadnici LDP maltretiraju ostale na forumu time sto iza svakog posta stavljaju reklamu ... zar nije to protivno pravilniku foruma? ... svaka dalja rasprava moze da se vodi na ovu temu tako sto ce se iznositi cinjenice, a ne licna nagadjanja ... ja nikog ovde ne vredjam, niti pisem neistinu, samo govorim otvoreno i nazivam stvari pravim imenom ... nekada su govorili nama radikalima da smo demagozi, ali vidim da clanovi LDP prednjace u tome

drugim rečima, ti si realan:roll:
Meni je ovo mnogo smešno, radikal koji se žali na ldp:lol: :lol: :lol:
Ojjjj Srbijooooo šta je bre ovo:lol:
 
no_problem:
kao sto rece ovde covek, pripadnici LDP maltretiraju ostale na forumu time sto iza svakog posta stavljaju reklamu ... zar nije to protivno pravilniku foruma? ... svaka dalja rasprava moze da se vodi na ovu temu tako sto ce se iznositi cinjenice, a ne licna nagadjanja ... ja nikog ovde ne vredjam, niti pisem neistinu, samo govorim otvoreno i nazivam stvari pravim imenom ... nekada su govorili nama radikalima da smo demagozi, ali vidim da clanovi LDP prednjace u tome

:D ja chlan od juche pa nisam nigde reklamo postavljo -znachi lazesh

chinjenice treba da imaju nekog dokaza da bi bile chinjenice,dokaze nisam vido, znachi - klevetash

tipichan Homus Radikalikus 8)
 
no_problem:
ja se ne zalim na ldp nego na popuste koje imaju na forumu ... kako bi bilo da ja raspalim amblem SRS preko poruke? ... pa popio bi ban samo takav ... o tome ja pricam

leeeeeeeeee 8)
svi do sad dobishe ban pa cesh i ti

glumish zrtvu homo radikalus, tipichno... 8)
 
no_problem:
i taj homo radikalus je uvreda ... jomini, ja bih te molio da odreagujes i opomenes decka da ne govori razne neistine (za razliku od njega nisam rekao lazi)
dogod nemash medicinsko uverenje da je cheda narkoman
ti si lazov i klevetnik 8)


ako kod vas 1000 puta ponovljena laz postaje istina, kod mene ne!

a to dal je kad nekom kazesh da je radikal uvreda... ti si reko, ne ja 8)
 
no_problem:
i taj homo radikalus je uvreda ... jomini, ja bih te molio da odreagujes i opomenes decka da ne govori razne neistine (za razliku od njega nisam rekao lazi)
Zar ne vidiš par postova iznad da sam ga zamolio da to ne radi i složio se. Zašto sada vraćaš?
 
e sad 8)
dotichni je mene uvredio i reko da sam lazov!
nije reko zbog chega to tvrdi, a ja sam moju tvrdnju obrazlozio!

zahtevam da se dotichni izvini il da se primeni pravilnik Krstarice nad istim!

hvala 8)
 
crow:
e sad 8)
dotichni je mene uvredio i reko da sam lazov!
nije reko zbog chega to tvrdi, a ja sam moju tvrdnju obrazlozio!

zahtevam da se dotichni izvini il da se primeni pravilnik Krstarice nad istim!

hvala 8)


prvo bi prema tebi trebalo, ali tako mozemo da se utrkujemo non stop ... elem .. ne zelim vise neistine da se iznose na racun radikala nego ako postoje rgumenti molim da se iznesu ... ja argumentovano pricam protiv nekih stranaka, a ne bavim se demagogijom
 
no_problem:
prvo bi prema tebi trebalo, ali tako mozemo da se utrkujemo non stop ... elem .. ne zelim vise neistine da se iznose na racun radikala nego ako postoje rgumenti molim da se iznesu ... ja argumentovano pricam protiv nekih stranaka, a ne bavim se demagogijom
shta sam ja neistinito reko na rachun radikala???
gde ti je lekarsko uverenje ili izvod iz knji9ge registrovanih narkomana??? nemash!
znachi lazesh i klevecesh!!!

jomini, zahtevam izvinjenje ili ban! ozbiljan sam
ako vucic ima imunitet pa za njega ne vaze zakoni protiv klevete
za ovog vaze!

ako dokaze, ja cu javno da se izvinim njemu i povuchem sa foruma.
ako ne, zahtevam da se dotichni izvini ili suspenduje zbog uvrede nanesene meni!
 
Za Vucica ne smas da kazes popularni nadimak u gradu " Aca *******i", odmah te opominju, a za Cedu je normalno da ga opletes sa"Narkoman"

Ako ne dodas pridev "Narkoman" uz ime Cede Jovanovica, postajes veoma sumnjiv kao izdajnik ili strani placenik
 
Kohen:
Za Vucica ne smas da kazes popularni nadimak u gradu " Aca *******i", odmah te opominju, a za Cedu je normalno da ga opletes sa"Narkoman"

Ako ne dodas pridev "Narkoman" uz ime Cede Jovanovica, postajes veoma sumnjiv kao izdajnik ili strani placenik


ja ne vidim sta je laz u vezi cede ... a ti vredjas ... u tome je razlika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top