KK Partizan

Moje misljenje, Mekintajera je prepisao od Trinkijerija, Dangubica je doveo Misko, sa Jankovicem je zapeo. Videcemo ostatak na sta ce da lici, za sad deluje da se Scepanovic ili ne pita ili ni ne zna sta hoce.

Koliko znam i Ali Nikolic vise nije na pozajmici, ima ugovor sa nama, niko g ni ne spominje, a imamo dovoljan broj "malih".
Ekipa nije na papiru slabija od proslogodisnje, vise manje isti ili slicni iraci, problem je sto smo izgubili profi trenera i profesora-doktora Koprivicu.
dangubic i jankovic nisu ni za sta
 
Kakvu je ovo uniju za sisi.ce osnovao Rade?! :mrgreen:

Sindikat igrača koji zahteva maksimalno 3 treninga u dva dana, strogo posle 9, jedan dan bez ikakvih obaveza i da moze da se spava do 12 posle utakmice.
Obavezan avion za 3 najudaljenija gostovanja u ABA, 4 mesta u autobusu svakom igraču, fast lane na aerodromu, jednokrevetne sobe i banana u svlačionici :hahaha:

Pa jbte, umesto da se zastite od bitnih stvari, od beskrupuloznih menadzera, direktora koji bi da ih preveslaju, milion utakmica po sezoni (sto i nije slucaj u ABA, ali u EL vec jeste, ili one vezane u KLS kad se odigra cela liga u mesec dana), oni se bore za beuty sleep i bananu. :mrgreen:
 
Zato je kvalitet igraca i kosarke danas generalno takav danas. A plate, skoro svako ima da kupi stan u BG-u jednom godisnje.

A to je razlika i izmedju Zagorca i recimo Danilovica i drugih. Do Bogdanovica danas, recimo. Mogu da zamislim kako mladi Danilovic dolazi Duletu da mu saopsti da ne sme trening pre 9h, unija igraca, nasa prava, ovo-ono. Zavrsio bi momentalno u klubu.

Da ne gresim dusu, ovo ne sprecava igraca da individualno napreduje u slobodno vreme, ali svakako da ima i bitnijih stvari. :roll:
 
Organizacioni pomaci i borba kroz institucije - Tegeltija odgovara na saopstenje cokija. :hahaha:

Vrlo ostro mora se priznati, niko mafijaskoj pudlici dosad nije javno nabrojao sve za sta se sumnjici i optuzuje. Mislim da pudlica samo hoce pare pa laje, jer je opet u buli sa dugom, a gazda mu preko svog poslusnika Ostoje porucuje, dok Tegi pise.

I svi zajedno onanisu koristeci se smrcu igraca da bi se prepucavali (coravi naravno prvi). Nas klub bi, da je normalan, objavio samo kratak demant u cinjenicama koje su vec naveli, i onda bi pala jedna mala i slatka tuzba. Pa nek coro trazi pare i za to od svojih "sponzora", ako uopste bude smeo da se pojavi na sudu (poznat je po tome sto uvek nekako ima zdravstvene probleme kad treba da se ide na sud).
 
ali ovo tepanje tigi kako vec, tacno vas zamisljam u neki film sase baron koena dje vas on ka bruno posprema sve redom.
i ulijece tigi u sred orgije i pita moze li dobit sendvic...
avangarda.
 
Kakva moc imaginacije ljudi koji u fabrici metalnih proizvoda vide zvezdu, a u coravom mafijasu svoju legendu. Pa ja sam fasciniran. A tek smisao za humor. I onda dodje Fegi i pospremi sve to.
 
Predstavljena nova garnitura dresova.

16003496475f6365cfa4a54.jpg

IMG_0740.jpg
 
Da, ostalo je nepomenuto kako je Trinkijeri pre nekoliko dana izjavio, izmedju ostalog, da posle toliko godina karijere moze da bira sa kime ce da radi, na pitanje u vezi odlaska.

Meni je savrseno jasno od pocetka da nisu cista posla sa njegovim odlaskom (dobro je placen i nikada nije sam napustio ekipu pre kraja ugovora jer je trener koji radi na periode), samo bih voleo da znam da li je Ostoja dobio telefonski poziv ili je bio na kafi sa Nedicem, kao pred majstoricu ABA-lige pre dve sezone?
 

Back
Top