KK Partizan

Jaramaz je dosao kao evroligaski igrac nizeg ranga, ovaj je aba-ligaski igrac.
Necu da kazem da je los, nadam se najboljem, samo ne vidim gde je pomak u odnosu na Jaramaza osim sto je mladji.
A nadam se da ce biti pomak svakako, iako od momka ne treba ocekivati ne znam sta osim da bude dobar treci plej.

Da, vidim da nema zvanično potvrđenog potpisa, a bio sam uveren da je završeno. To su mediji danas...

Znate da sam Jaramaza od starta najviše podržavao ali on je veliko razočaranje, nije pokazao taj evroligaški nivo, ni blizu. Svakako želim domaće igrače u Partizanu, ovaj je dobar izbor, gledano berzanski ima dobar risk/reward odnos 😃

KLS kaznjava trenera Obradovica (?!) zbog povlacenja (?!) ekipe sa terena sa 4 utakmice zabrane vodjenja (i tim-menadzera).

Znaci, koliko god se Zelimir trudio da se ogradi i distancira od tih stvari, te stvari dolaze do njega. KLS se igra samo da bi se on ponizavao i oterao.

Ostoja bi morao da se javi i da odgovara zasto je uveo klub u KLS posle opravdanog izlaska iz lige koju je okupirao najgori sljam koji je sport ovde ikada video. A ako nije on, onda ko je. Ali ne, naprednjak ce samo da se javi i demonstrativno opet napusta ligu, da zamaskira sto je ostavio trenera i igrace na vetrojebini panterskog mafijasa koji nema drugog posla u zivotu nego da leci svoje komplekse sa svojim idiotima i slihtarama od igraca i zaposlenika tipa Dozet.

Apsolutno nerealno u kojoj zemlji zivimo i koliko su mafijasi i naprednjaci okupirali sve moguce institucije. Ali Zvezda je sampion, ljudima je super. :mrgreen:

KLS kaznjava trenera Obradovica (?!) zbog povlacenja (?!) ekipe sa terena sa 4 utakmice zabrane vodjenja (i tim-menadzera).

Znaci, koliko god se Zelimir trudio da se ogradi i distancira od tih stvari, te stvari dolaze do njega. KLS se igra samo da bi se on ponizavao i oterao.

Ostoja bi morao da se javi i da odgovara zasto je uveo klub u KLS posle opravdanog izlaska iz lige koju je okupirao najgori sljam koji je sport ovde ikada video. A ako nije on, onda ko je. Ali ne, naprednjak ce samo da se javi i demonstrativno opet napusta ligu, da zamaskira sto je ostavio trenera i igrace na vetrojebini panterskog mafijasa koji nema drugog posla u zivotu nego da leci svoje komplekse sa svojim idiotima i slihtarama od igraca i zaposlenika tipa Dozet.

Apsolutno nerealno u kojoj zemlji zivimo i koliko su mafijasi i naprednjaci okupirali sve moguce institucije. Ali Zvezda je sampion, ljudima je super. :mrgreen:
.
Све ми личи да се Навијач намерачио на клупу Партизана када дипломира на кошаркашком факултету.

.

.
Кулоарска прича од јесенас за Јарамаза је да је по доласку имао тешке љубавне јаде, да нису знали шта да раде.

Када је потписао за Партизан, девојка из Немачке није хтела да дође у Београд. Дал је истина, јбмлг...

Искрено ми је жао што није успео да се снађе у овој сезони.

.

sa hezonjom je stvar ozbiljna. ali on je skup igrac.
kada bi ponuda bila priblizna ostalim koje dobija sigurno bi nas izabrao jer nije tajna da voli partizan.

naravno da bi tad covicka skocila sa vozdom na sve strane otkud novca za to i da bi sve pokusali da takva bomba ne dodje u partizan

medjutim , nemojte otipisivati njegov dolazak jer je to veoma realno

Ja sam pogasio sve grobare sa twitter-a sa suvise negativnih komentara, i sad ne vidim nista od vesti u vezi Partizana, tipa vidim samo colovica i glimmera i jos dvoje. :mrgreen: To je vise zbog prirode twitter-a da svako izbacuje komentar kako prdne, i naravno da smara. Ali zato vise ne vidim ni takve kuloarske price i blage veze nemam sta se desava.

Ako je Panter out, ne znam sta bih rekao. Sa jedne strane, da je za kapitena, nije. Da je dobar za imati kad se otvori prostor za njega, najbolji je. Od pocetka sam sumnjao u njegov karakter, cak se secam da sam ga nazvao Mekintajerom za bogatije (prethodno je Mekintajer igrao za nas i Cedevitu i bio bas ozbiljna prevara bez karaktera), ali je sve pozitivno iznenadio prosle sezone. Ove sezone, covek nestao, a Mekintajer pokazao da se karakter gradi trudom, radom, radeci ono sto znas, ne radeci ono sto ne znas. Zato su sad panteri (Vucic) prosuli ko zna koju lovu da ga izvuku iz Baskonije koja je uz to i bolji takmicarski klub, ali lova je lova. A Panter... ne znam sta da mislim.

Screenshot 2024-06-17 at 20-03-55 Facebook.png

Значи нашли смо негде милионче...не знам да није од оних 6+милиона које савез треба да нам уплати.

Da, cim je Panter otisao, jasno je i da ce Ledej i Naneli. Smesno je sto ce Ledej da se vrati u Milano, odakle su ga maltene glavacke izbacili jer im kao nije igrao dobro.

Momcima svakako veliko hvala za ove godine i sve one lepe stvari, za trud i dobre igre, ali kako su se raspali ove tek zavrsene sezone, bilo je jasno da tu nesto ne stima. Ima svakako i do kluba i nasih transfera - pustili smo bitne igrace, a doveli smo slabije zamene, to je glavna stvar zasto je zavrseno kako je zavrseno. Ali ima malo i do njih, njihovog karaktera, sto je uvek tesko i ocekivati od stranaca, posebno americkih. Smatram da su dali nesto i po tom pitanju, ali da nisu bili bas perfektni.

Nama ostaje da sklapamo tim potpuno iz pocetka. Raduje me sto cemo imati priliku da oformimo bolju okosnicu od Panter-Ledej, ne raduje me sto idemo ispocetka.

Back