KK Crvena Zvezda

Treba priznati da je dovođenje pristojnog trenera umesto Lazića i otresanje tatinog sina možda i najveće pojačanje. Ovim su se stekli preduslovi da klub bude ozbiljan.
Ebiga, video Ćoki da mu je vrag odneo šalu i da mu može propasti investicija.
 
Odigrali smo solidno protiv Olimpije..Ali moram primetiti nekoliko losih stvari..
Rakocevic trosi lopte,gresi u pasevima,nije za pleja..
Almond danas apsolutno nista nije pokazao sem one 2 blokade,promasio je bukvalno sve sem one trojke na pocetku..
Nelson ocajan isto,mislim da je mozda imao i negativan indeks..
Braun i Savovic zivotinje,ostali solidni..
Dobili smo trenera izgleda,prvi put posle Ace Trifunovica sam gledao kako igramo odbranu...

Mi ni približno nismo bili toliko dobri koliko je Olimpija bila loša!

Ima pomaka i ne sumnjam da će sve biti mnogo bolje kod trenera Vukoičića.
 
Bas me zanima koji ce sada klub da se zainteresuje za Sina, Makabi ili Lejkersi?:think: Sve u skladu sa Tegijevim 'Ma on je super decko, vredno radi, i nemojte da pljujete njegove kosarkaske sposobnosti'
 
Stegnuto igraju oba tima,znaju da je jako vazna pobeda..
edit: Slab mec,oba tima prave previse gresaka,kod nas prednjaci Rakocevic koji je dao 10 poena,ali je skrivio najmanje 10 njihovih...Vodimo 32:30 na poluvremenu..
 
Poslednja izmena:
Samo 2 do 3 najvise, igraca je Zvezda trebala da promeni iz proslogodisnjeg sastava.
Nelson, Rakocevic, Simonovic, Katic, od svih njih bice mnogo vise stete nego koristi u Zvezdi. Pod hitno vratiti Milutinovica u ekipu i dati mu jednu od vodecih uloga u napadu. Ako sve ostane po starom, Zvezda ce ABA ligu kao i prosle godine zavrsiti negde oko 10tog mesta.
 
Taj grb će da leti zbog prevaziđene petokrake a i zbog 6 baklji,a vi da menjate nick sigurno nećete,ostajete SD Petokraka 4ever.:lol:
 

Back
Top