Ко успешније купује играче? ФК Партизан или ФК Црвена звезда?

Ко успешније купује играче ?

  • Партизан

  • Црвена звезда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fanstebre

Poznat
Poruka
8.276
Eraković, otišao za 8 miliona u Rusiju
Joca otišao u Njujork za 8
Mali Nedeljković u Aston Vilu za malo manje (7.6) ...

............

To su gotov 24 milke samo u ovoj godini


Komšije od svih transfera jedva skupili 12 milki ...

Malo li je ?
;)

Ево ребаланс дизбаланс Звездиних и Партизанових улагања у трансфере од лета 2017 до данас тј. од почетка Звездиног низа титула до ове сезоне:

трансфери.png


Дакле у последњих 7 сезона Звезда је потрошила 33.820.000 евра више од Партизана за куповину играча, а Партизанов чист профит од трансфера надмашује Звездин за 14.570.000 евра. Мислим да бројке јасно говоре да је у односу на потрошен новац Партизан далеко боље бирао играче од Звезде.

Ево како би изгледале табеле да је Партизан улагао онолико новца колико и Звезда и обрнуто:

трансфери Партизан као цзв.png

.............................................................................................................................................................
трансфери Звезда као пфц.png


На нету се не могу наћи подаци о платама фудбалера што је штета јер би добили још комплетнију слику о томе који клуб боље бира играче.
Извор за зараде од трансфера је био Трансфермаркт.
 
Ево ребаланс дизбаланс Звездиних и Партизанових улагања у трансфере од лета 2017 до данас тј. од почетка Звездиног низа титула до ове сезоне:

Pogledajte prilog 1554116

Дакле у последњих 7 сезона Звезда је потрошила 33.820.000 евра више од Партизана за куповину играча, а Партизанов чист профит од трансфера надмашује Звездин за 14.570.000 евра. Мислим да бројке јасно говоре да је у односу на потрошен новац Партизан далеко боље бирао играче од Звезде.

Ево како би изгледале табеле да је Партизан улагао онолико новца колико и Звезда и обрнуто:

Pogledajte prilog 1554117
.............................................................................................................................................................
Pogledajte prilog 1554118

На нету се не могу наћи подаци о платама фудбалера што је штета јер би добили још комплетнију слику о томе који клуб боље бира играче.
Извор за зараде од трансфера је био Трансфермаркт.
Ja sam samo postavio za ovu godinu ... činjenica je da je Terza upropastio Zvezdu za nekim nebuloznim kupovinama kojih se jedva rešismo.
 
@Smarti
Па ово је тек друга сезона у последњих 7 да Звезда има већи профит од продаје играча од Партизана.....а освојили су свих 7 титула.
Pa to je samo znak da je lopta okrugla
 

Back
Top