Katolici u BIH nestaju, granica se pomera prema Neretvi

Sandzaklije mogu naseliti Herceg Bosnu ako je nece naseliti izvorni bosnjaci iz BiH. Neka tamo odu sandzaklije i neka se slobodfno raskomote.

Samo napred, neka idu, mozemo da pripomognemo ako hocete.:) Sa tim sto bih ih radje otpravio u Tursku, tamo su odomaceni. Taman da finisiramo nedovrseni posao iz 1912!:cool:

- - - - - - - - - -

Bit ce onako kako SAD odluci. Ako im padne na pamet da Srbi moraju nestati eto ti rata a u novom ratu bi bili totalni gubitnici. Zapadni dio RS se nalazi u totalnom okruzenju, nema vise embarga na oruzje i JNA da naoruzava Srbe... sve se promjenilo.

U slucaju rata Hr i Srbija ne bi ostale pasivne, jer su garant Dejtona. Ne znam kako bi se zavrsilo.....
 
Bit ce onako kako SAD odluci. Ako im padne na pamet da Srbi moraju nestati eto ti rata a u novom ratu bi bili totalni gubitnici. Zapadni dio RS se nalazi u totalnom okruzenju, nema vise embarga na oruzje i JNA da naoruzava Srbe... sve se promjenilo.


Брате Хрвате, чудо једно како човек у овако малом посту може толико да се иске.ња.
 
Кад се помери према Сутли, јавите ми.

Преспоро то нешто иде.

Ma Vatikan ima problema u komunikaciji i prevođenju, granica je sad u Rijeci

GetImage.aspx


a ne na rijeci.
(Neretvi)
 
Ma mi smo u koaliciji sa bijelom kugom..ona se kaci sa vama za nas racun

A mi imamo na hiljade Ratka Mladica on je bela kuga za muslimane.POKAZAO JE COVEK U PRAKSI.:D

- - - - - - - - - -

Ne zagovaram ja ratove ali u slucaju nekog buduceg sranja zapadni dio RS se nemoze obraniti ako muslimani i hrvati zavezu zastave.

Na to ces zavezivanje zastava da popricekas.Ne bi ti pomoglo protiv RS ni da zavezes zastavu sa SAD.
 
A mi imamo na hiljade Ratka Mladica on je bela kuga za muslimane.POKAZAO JE COVEK U PRAKSI.:D

- - - - - - - - - -



Na to ces zavezivanje zastava da popricekas.Ne bi ti pomoglo protiv RS ni da zavezes zastavu sa SAD.

Popis '91 bilo nas 43 % u Bosni kazu sada sigurno vrtimo se preko 52 %..sto ce reci bijela kuga je uspjesnija..nema ciscenja do Bozijeg ciscenja
 
Popis '91 bilo nas 43 % u Bosni kazu sada sigurno vrtimo se preko 52 %..sto ce reci bijela kuga je uspjesnija..nema ciscenja do Bozijeg ciscenja

Malo se doselili mudzahedini iz Azije nista strasno,i malo se ispraznili Hrvati.Ni jedno ni drugo nije strasno za Srbe.Ove prve smo razbucali od 1992-1995 tako da mozemo i opet.A ovi drugi se sami sele iz Bosne SRETAN PUT.
 

Back
Top