Katolici u BIH nestaju, granica se pomera prema Neretvi

Zelim da se u Neumu napravi neka muslimanska plaza gdje ce pokrivene zene odlaziti da se kupaju u svojim halal kupacim kostimima. Ujedno to je prilika da se mi vehabije okupljamo cesto na obali Jadrana i da pjevamo ilahije.

Moj cale bio pre neki dan u rodnom kraju u Travniku, i normalno tamo sve muslimani sada, kaze da muslimani tuku svinjetinu :lol:
 
Realno Hrvatska je zrtvovala Herceg-Bosnu jos 1995 godine u dejtonu.Sada se sa ovim iseljavanjem samo zaokruzuje Federacija BIH kao muslimanska.E zbog ovoga ne smemo da se niposto odreknemo R.Srpske,jer ako ona nestane Srbi ce isto proci.Nase je da branimo nasih 49% a Hrvati neka vide sta ce.Na kraju krajeva oni imaju problem u Bosni a ne mi.

Vjerovatno za jedno 30-40 godina, Hrvata u BIH više neće biti.
Na njihovo mjesto će se naseliti oni koji budu imali para da kupe tu zemlju i kuće.
Vjerovatno će to biti Srbi, jer muslimani od arabske pomoći samo džamije prave.
Hrvati se masovno sele prema Dalmaciji ili vani po EU. Imanja i kuće se prodavaju vrlo jeftino ili ostaju kao ruševine.

General Bobetko je jednom rekao:
Zbog ovakve odluke, zažaliće buduće generacije Hrvata u BIH.
(radi se o referendumu, đe su se Hrvati, po nagovoru Tuđmana listom izjasnili za zajedničku BIH sa muslimanima a protiv Srba).
 
To je ovako bilo.

Kršćani i Muslimani protiv Hrišćana.

Hrišćani dobiše 49% a Muslimani i Kršćani se sad glože oko 51%. Muslimana je više nego Kršćana ali ovi imaju svoje Kršćane u EU, pa ćemo videti šta će biti. Najvažnije je da se Hrišćani i dalje pouzdaju u Boga i u sebe, kao i do sad.

Kaко се протестанти из ЕУ зову? Кршћани? Хришћани? Нешто треће?
 
Vjerovatno za jedno 30-40 godina, Hrvata u BIH više neće biti.
Na njihovo mjesto će se naseliti oni koji budu imali para da kupe tu zemlju i kuće.
Vjerovatno će to biti Srbi, jer muslimani od arabske pomoći samo džamije prave.
Hrvati se masovno sele prema Dalmaciji ili vani po EU. Imanja i kuće se prodavaju vrlo jeftino ili ostaju kao ruševine.

General Bobetko je jednom rekao:
Zbog ovakve odluke, zažaliće buduće generacije Hrvata u BIH.
(radi se o referendumu, đe su se Hrvati, po nagovoru Tuđmana listom izjasnili za zajedničku BIH sa muslimanima a protiv Srba).

Osnovni problem Hrvata su njihovi kompleksi prema Srbima.Iz tog razloga su spremni da sebi naprave stetu samo da bi napakostili Srbima.E sad im se to vraca.STA SEJES TO CES I DA ZANJES.Hteli su zajednicku BIH sa muslimanima eto im je ZAUVEK.
 
Kakvih budalastina covjek ovdje nece sve procitat. Istina je da su Hrvati najvise stradali, da su protjerani i od Srba i od Muslimana i da im je broj prepolovljen. Ali budalastine o tome da se Hercegovina prazni i da ce se tamo za 30 godina naseliti Srbi ili Muslimani se samo ovdje mogu procitati.

Problem je RS gdje Hrvata vise i nema od prijeratnih 140 000 - 200 000. Problem je i srednja Bosna gdje Muslimani dominiraju i to im je osnovni cilj, zgrabiti sto vise teritorija. Ali sve ovo dolje, dakle Hercegovina je neupitna. To je podrucje cisto hrvatsko i tu nece biti nikakvih problema.
 
Kakvih budalastina covjek ovdje nece sve procitat. Istina je da su Hrvati najvise stradali, da su protjerani i od Srba i od Muslimana i da im je broj prepolovljen. Ali budalastine o tome da se Hercegovina prazni i da ce se tamo za 30 godina naseliti Srbi ili Muslimani se samo ovdje mogu procitati.

Problem je RS gdje Hrvata vise i nema od prijeratnih 140 000 - 200 000. Problem je i srednja Bosna gdje Muslimani dominiraju i to im je osnovni cilj, zgrabiti sto vise teritorija. Ali sve ovo dolje, dakle Hercegovina je neupitna. To je podrucje cisto hrvatsko i tu nece biti nikakvih problema.

Mislim da ti nemas mnogo veze sa mozgom.Tebi je problem RS a ne muslimani u Bosni.:dontunderstand: Mislis da u Hercegovini nece biti nikakvih problema,SAMO SE NADAJ,nada zadnja umire.Obzirom na prirodni prirastaj muslimana pitanje je vremena (mozda nekih 10-20 godina) kad ce se i to podrucje isprazniti od Hrvata.Mene licno zabole to je vas problem.Ali ako se neko smanjio od 800000 do 400000 to je velika razlika.Problem je u tome sto vi niste 1995 shvatili da muslimani vode svoju politiku a ne Hrvatsku ili Srpsku,i sad stizu racuni za to.Meni je vazno da ostane i opstane R.Srpska a dok je Dodika tu mirni smo.Vi cete vec da mucite vasu muku sa muslimanima.
 
Misliš onaj 1913g?
Znam da je tada CG igubila Skadar.

1915. ja mislim, u svakom slucaju tokom Prvog svetskog rata.

Jos se nije pricalo o Jugoslaviji, nego su Srbija i Crna Gora trebale da ostanu dve nezavisne drzave, s tim sto bi Srbija dobila Bosnu, Srem i Backu i delove Dalmacije na koje naleze Bosna, dok je Crna Gora trebala da dobije natrag Skadar, plus Hercegovinu, plus delove Dalmacije koji su ispod Hercegovine. Rumunija bi dobila Banat, a ostatak Hrvatske i Slovenija nezavisnost, ili da budu prikljuceni nekoj novoj srednjoevropskoj drzavi.

Ali, ostaje nejasno da li su Englezi stvarno to nudili, ili su samo bacili kao kosku Crnogorcima i Srbima da imaju zasto da se ratuju.
 

Back
Top