KANTINA

Nasao sam ovaj oglas:

http://www.njuskalo.hr/antikviteti/vojna-truba-1884-oglas-9519096

Nije bas blizu, ali to je to, a mozete videti za placanje pouzecem.
Hvala lugomire sto si se potrudio da mi pomignes, ali ta trompeta koja se nudi na njuskalu je ciganska, pardon romska truba za svirke na svadbama i sahranama, a ja trazim vojnu, i to srpsku, po mogucnosti iz Balkanskih ratova, ili WW1.
Nedavno sam propustio jednu nije bila srpska vojna, ali je dosta licila, mogla je da prodje ali ja bih voleo original. Ako Bog da i zivot udesi bice i to.
 
Ništa ti ne znaš cccccc Misliš da je to jedina dobra kafana u gradu :aha:
Jeste malo dinamičnija i često tu lete stolice ali ja volim da svratim i tamo gde ljubav vlada :heart:
 
nikad bolji dresovi ... :super:

inace, ne ulazim u kafanu na politici, da se ne bih pomlatio sa polovinom gostiju u prvih pola sata. znam sebe ...
Cestitam druze na tako dobrim zivcima,kada bi izdrzao celih pola sata pre makljane. Ja ne bih mogao vise od 5 minuta, ako bih i toliko izdrzao

- - - - - - - - - -

pa kad su juce isle u tu kafanu ... da su isle u neku drugu, ja bih sad bio tamo inventar ...
hebiga druze, pr(a)va ljubav zaborava nema.:D

- - - - - - - - - -

Ništa ti ne znaš cccccc Misliš da je to jedina dobra kafana u gradu :aha:
Jeste malo dinamičnija i često tu lete stolice ali ja volim da svratim i tamo gde ljubav vlada :heart:
Jel to kod tebe vlada ljubav prema letecim stolicama:dontunderstand:
 
dobar dan dobri ljudi, kako ste?
jel ko za caj? ;)

sumadijski-caj.jpg
 
Беше некад давно и интересантно свратити овде .... скупљала се свакојака војна и полицијска грла, нешто новинара, нешто од разних милитари ликовао а беше и покоја удавача :)

Свраћа ли овде gazela, беше занимљиво пратити њене провокације упућене униформисаној ергели...
 

Back
Top