Kakva je to ljubav

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.802
Kakva je to ljubav kad on nju vara , ona njega vara a busaju se u prsa kako vole svog partnera ?

Dakle ova tema nije namjenjena osobama koji uz dogovor opšte po užem i širem “komšiluku” !


Ko vara je ustvari glup za ljubav

IMG_7459.jpeg
 
Et, na taj način bude i više dece. Doprinosi se prirastu stanovništva.

Sve gledate crno, cccc.


Anyway, ajmo sad iskreno, jel biste birali takav "otvoreni brak" ili 40 godina sa istim partnerom/partnerkom bez seksa sa nekim drugim za ceo život?
 
pa ako voliš neku osobu ti želiš da njoj bude lepo i da uživa..ako ona uživa u sexu sa drugim i ako je to ispunjava prihvatićeš to i nećeš se ljutiti zato što je voliš.. ;)
ja kazem da ljubav nema veze sa seks al to narod ne kapira. Dal ja varam zenu ako odem u jakuzi pa me ona filipinka izmasira , iscedi djoku................?
Isto vazi i za moju zenu.........ode na masazu, podvuce se ruka medju noge (boze moj, dogadja se) , ona opustena i ..................jel da je obesim radi tog ?
A snju zivim godinama i volim je vise nego sebe.
 
Kakva je to ljubav kad on nju vara , ona njega vara a busaju se u prsa kako vole svog partnera ?

Dakle ova tema nije namjenjena osobama koji uz dogovor opšte po užem i širem “komšiluku” !


Ko vara je ustvari glup za ljubav

Pogledajte prilog 1478249
ova zadnja recenica ti je sasvim OK.
Nema vece budale od tog koji vara svog partnera i treba ga smesta napustiti.
Voleti nekoga a muvati iza ledja............to nije videlo ljubav.
 
Et, na taj način bude i više dece. Doprinosi se prirastu stanovništva.

Sve gledate crno, cccc.


Anyway, ajmo sad iskreno, jel biste birali takav "otvoreni brak" ili 40 godina sa istim partnerom/partnerkom bez seksa sa nekim drugim za ceo život?
samo svingeraj...........jedini lek za seksualnu monotoniju kod dugogodisnjih parnetra. Ostali neka se lazu........i neka se pripreme za dolazecu svaleraciju.
 

Back
Top