Kako vam je prosao septembar a kako prolazi ovaj zadnji dan istog?

Kako vam je prosao septembar a kako prolazi ovaj zadnji dan istog?

  • Kad bi tise slusali muziku

    glasova: 0 0,0%
  • Fino 🍷

    glasova: 3 50,0%
  • Lagano 🚄

    glasova: 0 0,0%
  • Lepo🍾

    glasova: 1 16,7%
  • Prebrzo🚆

    glasova: 1 16,7%
  • Kad pre prodje,sta bi🍹

    glasova: 0 0,0%
  • Zivot je cudan,eto sta sad 🌋

    glasova: 1 16,7%
  • Rade nov asfalt,guzva,krkljanac

    glasova: 0 0,0%
  • Kosacica za travu,motorka za drva - buka

    glasova: 0 0,0%
  • Prejaka muzika sa nekih druzenja mozak probila

    glasova: 1 16,7%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
VIP
Poruka
41.716
Eto zadnji dan za forum podsecanje da svako od nas treba vise da se okrene svetlim,finim desavanjima koja donose to lepo u svakodnevnicu.Malo,ko koliko moze da sacuva sebe sto je pretesko.
Screenshot_20230321-000122_Twitter.jpg
Toma je bio uzasan u kuci prema svojima kako pise u tekstu a ostale su pesme iza njega.
https://www.espreso.co.rs/showbiz/zvezde/633873/rak-toma-zdravkovic-novica-zdravkovic

Septembar veoma dramaticno,tesko ~ bilo je lepih momenata a neke stvari se ne mogu razjasniti te eto,sta sad,ide kako ide.
 
Eto zadnji dan za forum podsecanje da svako od nas treba vise da se okrene svetlim,finim desavanjima koja donose to lepo u svakodnevnicu.Malo,ko koliko moze da sacuva sebe sto je pretesko.
Pogledajte prilog 1419608Toma je bio uzasan u kuci prema svojima kako pise u tekstu a ostale su pesme iza njega.
https://www.espreso.co.rs/showbiz/zvezde/633873/rak-toma-zdravkovic-novica-zdravkovic

Septembar veoma dramaticno,tesko ~ bilo je lepih momenata a neke stvari se ne mogu razjasniti te eto,sta sad,ide kako ide.
Što se Novice Zdravkovića tiče: Svi mi imamo porodične probleme. Nepostoji porodica koja ih nema. Ali se takve stvari ne iznose u javnost. Za njih treba da zna samo mali krug ljudi od poverenja a ne ceo svet !!!

Septembar mi je prošao prebrzo. Možda mesec koji mi je najbrže prošao u godini. Današnji dan sam proveo delom u poslu, a delom u druženju sa prijateljima.
 
Tradicionalno ne volim previše taj mesec jer on sa sobom donosi kraj leta, mog ubedljivo najomiljenijeg godišnjeg doba, a dok sam išao u školu označavao je i početak škole, zbog čega mu se posebno nisam radovao. Ali ovaj septembar mi je prošao sasvim okej. Sviđa mi se što je skoro ceo bio topao. Imao je više sunčanih dana od jula, na časnu reč.

Ali ono po čemu ću ga pamtiti je to što sam putovao u 🇨🇿 i po prvi put leteo avionom. (Dobro, drugi put, ali prvi put sam bio beba tako da se ne sećam ničega pa to baš i ne računam.)

Što se tiče poslednjeg dana septembra, prolazi mi ne previše zanimljivo. Dosađujem se, iskreno. A nije da nemam šta da radim; treba da crtam ono što su mi mušterije naručile, a tako me mrzi. 😩
 

Back
Top