Kako ste docekali Novu godinu radni narode?

Kao što rekoh iz ličnih razloga nisam dočekao ovu Novu godinu sa velikim veseljem niti sam išao negde organizovano već sam kući dočekao Novu godinu. Koliko sam video ni u komšiluku nije bilo nešto puno veselije niti je bilo neke euforije. Preključe sam prošao centrom grada i čujem dosta stranih jezika tako da pretpostavljam da je bilo i dosta stranih turista koji su dočekali Novu godinu u Novom Sadu. U centru je bio organizovani doček uz bend Artan Lili i Bajagu.Evo nešto više :
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...Bajagu-i-Artan-Lili-docekali-2020-godinu.html
Pozdrav za moju Vojvođanku.
Pozdrav i tebi, iz Srema. Znam da nije neka uteha, ali bar nije bio baja mali knindža na trgu. Imam dojam da je prethodnih godina samo takav "krem" dolazio na trg. Nekada sam išla na trg za Novu godinu, ali ne otkako su počele dolaziti cece i slična sorta. Nikad čula za bend (Jel to nešto lokalno?). Hvala na linku.
 
Pozdrav i tebi, iz Srema. Znam da nije neka uteha, ali bar nije bio baja mali knindža na trgu. Imam dojam da je prethodnih godina samo takav "krem" dolazio na trg. Nekada sam išla na trg za Novu godinu, ali ne otkako su počele dolaziti cece i slična sorta. Nikad čula za bend (Jel to nešto lokalno?). Hvala na linku.
Mislim da je bend iz Beograda. Ni ja do sada nisam čuo za njih. Bajaga je bio zvezda večeri.
 
Pardon htedoh reći kurtona.
Koga briga sta si ti htio reci.

Evo nesto da te usreci i uljepsa ti prvi dan u 2020. :D

image-1124773-860_poster_16x9-jwfj-1124773.jpg
 
Tvoj je problem sto si e prepoznala u drugoj recenici.

Mada to upoce nije lose, Kurven sind sexy

Vidi, ja samo mogu da ponovim da si ti lik sa nekim otrcanim frazama, osim tih
ruskih raketli ne znas nista drugo, a mene nazivati kurvom sluzi tebi na cast.
Ne, necu da te prijavljujem, neka tako ostane, ti si poznat kao lepo vaspitan
covek iz hrvatske.
 
Da iskoristim ovu Blajbijevu temu da njemu i svim ostalim forumašima poželim srećnu Novu godinu. Puno zdravlja, sreće, ljubavi i uspeha.

Što se tiče teme. I meni se čini da se ova Nova godina dočekivala sa zebnjom i zabrinutošću i ne tako veselo kao prethodnih godina. Ja imam neke lične razloge zašto je nisam u nekom velikom veselju dočekao ali mi se čini bar u Novom Sadu da nije dočekana sa euforijom kako su se dočekivale neke prethodne Nove godine.

Isto sam i sam primetio.U gradu je juče vladala,a i danas vlada,nekakva pomalo otužna atmosfera
 
Upravo tako. Nekada je to bilo mnogo veselije i čini mi se sa puno više optimizma. Ljudi su pomalo otupeli i ako se ne varam otuđili se.

Mnogi tako komentarišu doček ove ng.Ja lično nisam relevantan da dajem ocene,jer sam ovaj doček morao mirnije da obeležim.No subjektivan osećaj je da nešto nije kao ranije...osim gužvi u radnjama i marketima 30.-og decembra :D
 
Mnogi tako komentarišu doček ove ng.Ja lično nisam relevantan da dajem ocene,jer sam ovaj doček morao mirnije da obeležim.No subjektivan osećaj je da nešto nije kao ranije...osim gužvi u radnjama i marketima 30.-og decembra :D
Isti slučaj kao i samnom. Gužve u marketima je bilo ali ne kao prošlih godina. U Lidlu , Univerexportu i Rodi na Telepu jeste bilo gužve ali ni približno kao prošle godine. Pogotovo u Rodi I Univeru. Bar sam ja stekao takav utisak.
 
Poslednja izmena:
Ma kakva Nova godina, nikad je sa vecom ravnodusnoscu nisam docekala, pa i zabrinutnoscu.

Jedino sto je dobro u svemu su lepe zelje, i da se ovako 1. januara cujes sa ponekim s kim se duze nisi cuo, cestitas, obradujes nekog ili on tebe.
_______________________________

U svakom slucaju, srecna Nova 2020 godina svima i ovde na forumu!
 

Back
Top