Quantcast

Kako ste docekali Novu godinu radni narode?

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.059
Sa verom u BOJKOT za bolju 2021 godinu bez prvorodjenog..
1577897629901.png

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.350
Barem kod mene pesimizam i letargija nisu razlozi,prosto kroz neka svoja istrazivanja dosao sam do saznanja da je to sve pogresno i nametnuto ljudima,a po prirodi sam takav da ne volim takve stvari.

Ово је некаква противприродна нова година. Нова година почиње у пролеће. Тада почиње нови циклус живота након зиме, периода смрти.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
70.924
Ne vidim da iko pise o burnoj noci koja je iza nas....?
kao da se nists nije desilo, kao da nismo usli u novu deceniju...?
Nekako mi to cudno dodje, ranijih godina uvek se pisalo, a sada se svi nesto mudro ucutali, kao da se nisu dobro najeli...?
Da li je to neko lose predosecanje, laki strah od buducnosti, sta li....?
Pohvalite se ovde, svoji smo...

Sa 2 devojke u tus kabini...

acabg

Veoma poznat
Poruka
12.346
Најобичније у кућној варијанти слушао тв јасеницу била баш добра стара народна музика мало више био на форуму мало јео печено пиле мало прженог кромпира мало колачића и анравно 5 комада скуваних кафи итд.....

RebeccaBg

Elita
Poruka
16.925
Ne valja jesti pernate životinje za NG, nije dobro.

Ja sam naspremala sve po protokolu: ruska salata, pečenje mladog gicana i to ga nisam pekla u pečenjari nego u rerni i ispalo je ekstra, sarma , čokoladna torta, sir -pršut-kiflice-razne salate od zelene, paradajza , turšije, krastavčića , itd, sutra ću još gibanicu i kad sve pojedemo na dijetu.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
Ne valja jesti pernate životinje za NG, nije dobro.

Ja sam naspremala sve po protokolu: ruska salata, pečenje mladog gicana i to ga nisam pekla u pečenjari nego u rerni i ispalo je ekstra, sarma , čokoladna torta, sir -pršut-kiflice-razne salate od zelene, paradajza , turšije, krastavčića , itd, sutra ću još gibanicu i kad sve pojedemo na dijetu.
Ja sve isto, osim sarme i gibanice.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.