Quantcast

Kako ste docekali Novu godinu radni narode?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
Ne vidim da iko pise o burnoj noci koja je iza nas....?
kao da se nists nije desilo, kao da nismo usli u novu deceniju...?
Nekako mi to cudno dodje, ranijih godina uvek se pisalo, a sada se svi nesto mudro ucutali, kao da se nisu dobro najeli...?
Da li je to neko lose predosecanje, laki strah od buducnosti, sta li....?
Pohvalite se ovde, svoji smo...

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.571
Nekako mi to cudno dodje, ranijih godina uvek se pisalo, a sada se svi nesto mudro ucutali, kao da se nisu dobro najeli...?
Ranijih godina, ovde je bilo otprilike jedno 5 iljada članova aktivnih u svakom trenutku, u bilo koje doba dana ili noći. Čak i novogodišnje. Sada, imam dojam da ta cifra (broj) članova stoji ko neki zimzelen, ko ukras. Nije pitanje zašto niko ne piše, već ko da piše?

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
67.145
Usli smo samo ( barem mi normalni sto znamo da brojanje do deset pocinje od broja jedan)
onako tiho i oprezno. Iduce cemo godine da besnimo kad stvarno pocinje nova decenija.

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.350

Па и нисмо

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
Ranijih godina, ovde je bilo otprilike jedno 5 iljada članova aktivnih u svakom trenutku, u bilo koje doba dana ili noći. Čak i novogodišnje. Sada, imam dojam da ta cifra (broj) članova stoji ko neki zimzelen, ko ukras. Nije pitanje zašto niko ne piše, već ko da piše?
Dobro primeceno....Neko bi na to rekao da "vise ne postoji interes za forume" a ja bih rekao da je to napravio LOS IZBOR I RAD MODERATORA!

toz972

Poznat
Poruka
7.967
Da iskoristim ovu Blajbijevu temu da njemu i svim ostalim forumašima poželim srećnu Novu godinu. Puno zdravlja, sreće, ljubavi i uspeha.

Što se tiče teme. I meni se čini da se ova Nova godina dočekivala sa zebnjom i zabrinutošću i ne tako veselo kao prethodnih godina. Ja imam neke lične razloge zašto je nisam u nekom velikom veselju dočekao ali mi se čini bar u Novom Sadu da nije dočekana sa euforijom kako su se dočekivale neke prethodne Nove godine.

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.571
Dobro primeceno....Neko bi na to rekao da "vise ne postoji interes za forume" a ja bih rekao da je to napravio LOS IZBOR I RAD MODERATORA!
Ne znam koji su razlozi, nisam bila ovde više od pet godina. Neki mi rekoše da ima veze s "naraslom popularnošću" koekakvih drugih društvenih mreža, ali ne znam, stvarno. Znam samo da je razlia više nego očigledna.

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.571
Da iskoristim ovu Blajbijevu temu da njemu i svim ostalim forumašima poželim srećnu Novu godinu. Puno zdravlja, sreće, ljubavi i uspeha.

Što se tiče teme. I meni se čini da se ova Nova godina dočekivala sa zebnjom i zabrinutošću i ne tako veselo kao prethodnih godina. Ja imam neke lične razloge zašto je nisam u nekom velikom veselju dočekao ali mi se čini bar u Novom Sadu da nije dočekana sa euforijom kako su se dočekivale neke prethodne Nove godine.
Izvini, jel bilo šta pametno u NS? Pitam ko Vojvođanka trenutno odsutna iz Vojvodine :) Znam da prošlih godina nije baš bilo čime da se pohvali, pretpostvaljam, po tvom postu, ove još i manje.

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
11.794

Kako se pre koju godinu pojavilo zanimanje - Bot...dosta forumasa se prekvalifikovalo...

...

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
Bilo nas je preko 20 kod mene u kuci....Sve uvazene gospoda i gospodje i svecanim odelima....Jelo: peceno prase, ruska salata, piletina, pan de jamon...Pivo, viski, sokovi...Torta od cokolade, panetone...Vina na zalost nije bilo.
Jelo se, pilo, pevalo, skakalo...Deca su vristala...I tako do 2 posle ponoci...Onda su se vecina razisli, a neki ostali da sapavaju kod mene...

Ja sam se nameracio na jednu stariju gospoju, ali muz je nesto naslutio pa je ni momenat nije ostavljao na samo...

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
67.145

I tebi sve najbolje, a u pravu si inace i nije samo tako u Vojvodini. Optimizam u Bolje, Lepse se izgubio, ljudi su pali u neku
letargiju.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.