Kako ste docekali Novu godinu radni narode?

Izvini, jel bilo šta pametno u NS? Pitam ko Vojvođanka trenutno odsutna iz Vojvodine :) Znam da prošlih godina nije baš bilo čime da se pohvali, pretpostvaljam, po tvom postu, ove još i manje.
Kao što rekoh iz ličnih razloga nisam dočekao ovu Novu godinu sa velikim veseljem niti sam išao negde organizovano već sam kući dočekao Novu godinu. Koliko sam video ni u komšiluku nije bilo nešto puno veselije niti je bilo neke euforije. Preključe sam prošao centrom grada i čujem dosta stranih jezika tako da pretpostavljam da je bilo i dosta stranih turista koji su dočekali Novu godinu u Novom Sadu. U centru je bio organizovani doček uz bend Artan Lili i Bajagu.Evo nešto više :
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...Bajagu-i-Artan-Lili-docekali-2020-godinu.html
Pozdrav za moju Vojvođanku.
 
Ja sam samo jednom radio za Novu godinu kada sam bio student.....U jednom drustvu nije dosao konobar pa su me zamolili da ja konobarisem...Iako nikada ranije nisam konobarisao - bio sam zvezda veceri....A i zaradio sam vrlo dobro od baksisa.

Ima bre profesija gde covek mora da radi za Bozic ili da bude spreman da mora da ode , ako mui je posao
recimo struja, neke skalamerije od vitalne vaznosti, rade i vatrogasci, policajci, rade aerodromi, zeleznica
pa i komunalne sluzbe. Ljudima teze pad rad za Bozic nego za Novu Godinu.
 
Neka slave ljudi ako u tome vide neku smisao.
Za mene to odavno nema nikakvog smisla,smatram da je sve to pogresno i lazno....

Bilo je mnogo diskusije oko legendarnog vatrometa u Sidneju jer su tamo uzasni pozari,
temperature preko 40 stepeni u smislu da li je to prikladno. Ljudi kazu da ako neko zeli da se raduje
vatrometu treba mu to priustiti, zivot ide dalje, pesimizam i letargija nikada nisu neki pokretac.
A to sto nama pojedincima to ne znaci nista ipak ne bi trebalo da bude reper i za druge ljude.
 
Ne vidim da iko pise o burnoj noci koja je iza nas....?
kao da se nists nije desilo, kao da nismo usli u novu deceniju...?
Nekako mi to cudno dodje, ranijih godina uvek se pisalo, a sada se svi nesto mudro ucutali, kao da se nisu dobro najeli...?
Da li je to neko lose predosecanje, laki strah od buducnosti, sta li....?
Pohvalite se ovde, svoji smo...
Nismo ušli u novu deceniju. Hajde ponovo pitaj. Ja sam imao dobro društvo, prijatelj sa faksa sa porodicama smk bili. Ali sam i radio malo, recimo negde oko 20h sam prekinuo, ali laganice je sve bilo.
 
Bilo je mnogo diskusije oko legendarnog vatrometa u Sidneju jer su tamo uzasni pozari,
temperature preko 40 stepeni u smislu da li je to prikladno. Ljudi kazu da ako neko zeli da se raduje
vatrometu treba mu to priustiti, zivot ide dalje, pesimizam i letargija nikada nisu neki pokretac.
A to sto nama pojedincima to ne znaci nista ipak ne bi trebalo da bude reper i za druge ljude.
Barem kod mene pesimizam i letargija nisu razlozi,prosto kroz neka svoja istrazivanja dosao sam do saznanja da je to sve pogresno i nametnuto ljudima,a po prirodi sam takav da ne volim takve stvari.
 

Back
Top