Kako ste danas??

Треба да буде дебели минус да би мени било хладно. Ужасно ме нервира кад је неко болесно зимљив па се затрпава одећом и дуплим чарапчинама.

Зато што познајем неке такве, баш претерују са утопљавањем.
Ја сам врло, врло зимогрожљива. Цвокоћем кад ми је хладно. Наравно да ћу да се утоплим.
Могу да издржим да не спавам, да не једем, али од хладноће ми није добро, до те мере да постајем врло нервозна.
У климаксу ми се сад мало пореметио лични термометар, али причам о свом организму генерално.
Верујем да се нико не утопљава више него што му је потребно.

Ja u sred zime nosim samo nazovice ili sokne. Zadnjih 25g nisam obukla hulahop bilo kakav, guši me to.
Ма ја исто никад. Само назувице или кратке сокне.
И сад види - моја другарица је данас, када је ванредно топло, носила хулахопке и вунене чарапе испод панталона. Рекла сам јој да сам згрожена.

Да наставим. Нас две у топлом тржном центру и она крене да се жали да јој је врућина. Реко, тако ти и треба, иди у кабину као фол да пробаш нешто и скидај те најлонке.

Ja u sred zime nosim samo nazovice ili sokne. Zadnjih 25g nisam obukla hulahop bilo kakav, guši me to.
Nekad sam i ja tako,ali sa petnaest godina.
Sad sam zimogrizljiva.
Ali imam problem,u poslednje vrijeme,alergicna sam na sve vrste hulahopki izgleda.
Trenutno imam rane na nogama od carapa.
Malo je bolje sa pamucnim,ali i one sadrze sintetiku.A zima mi je,ne mogu bez njih.

evo razmišljam kako je u Kanadi -50° i ne mogu ni da se greju jer se grejna tela kvare od mraza i ljudi se ujutru probude i vide da im je zaledio akvarijum sa sve ribicama unutra

neka hvala, ja već na +1° svima šaljem sms da je jezivo hladno
bilo je brutalno hladno prosle nedelje u Kalgariju, nije bilo -50, ali -39 jeste, tri dana nisam nos promolila napolju

Ja sam toliko usrano skrseno prazno slomljeno iscrpljeno
Jedan djecak ,godiste mog djeteta,je ostao bez mame. Iznenada,surovo i naglo.
Tata se pojavljuje samo sluzbeno
Ostao je sa bakom
Komsije
Ne znam jel mi zalije njega,dusa moja uplasena
Ili nje koje vise nema
Borca,ljudine,heroja,humaniste
Citav dan sam bila sa bakom i djecakom
I sto me najvise plasi ljudska hladnoca i odsutnost empatije. Kad shvatis da na svijetu imas samo roditelje koji bi se prihvatili unuceta u ovakvoj situaciji

Ja sam toliko usrano skrseno prazno slomljeno iscrpljeno
Jedan djecak ,godiste mog djeteta,je ostao bez mame. Iznenada,surovo i naglo.
Tata se pojavljuje samo sluzbeno
Ostao je sa bakom
Komsije
Ne znam jel mi zalije njega,dusa moja uplasena
Ili nje koje vise nema
Borca,ljudine,heroja,humaniste
Citav dan sam bila sa bakom i djecakom
I sto me najvise plasi ljudska hladnoca i odsutnost empatije. Kad shvatis da na svijetu imas samo roditelje koji bi se prihvatili unuceta u ovakvoj situaciji
Ova planeta je zadivljujuće lepa i zastrašujuće bolna.

Back