Kako se osećate trenutno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
--------------------------------------------------------------------------------

Malo je reci uzasno...Hocu da vratim vreme...Hocu opet na koncert Peppersa...Iako neki nisu zadovoljni, meni je to bilo najlepse vece ikada...A oni vise nikada nece doci opet... :cry: :cry: :cry: Ubice me ova opsesija jednog dana... :cry: :cry: :cry: I sama sam kriva... :cry: :cry: :cry: A jos kao kreten 100 puta vracam snimak sa pocetka koncerta kad je Anth izasao i samo se najezim, secanja navru... :cry: :cry: :cry: Boze, zvucim, kao najveca pacenica!!! Ali, tesko je to... Stajali su tako blizu mene, bila sam u prvom redu...A sad su tako daleko... :cry: :cry: :cry: Hocu vremeplov... Da mogu bar na minut da se vratim...Ako se ja ne ubijem, niko nece...Ne znam sta da radim!!! :cry: :cry: :cry: Nikad nece ni znati da postojim, koliko ih volim i koliko patim zbog njih... :cry: :cry: :cry:
Stvarno zvucim kao jadnica...Izvinjavam se sto morate da trpite moje napade depresije...Ali mi je jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako tesko, razumite me... :cry: :cry: :cry: Sta oni sad misle o nama? :cry: :cry: :cry: :cry: Mnooooooooooogo sam tuuuuuzna!!! To nije normalno... :cry: :cry: :cry:
 
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Prilozi

  • Max.gif
    Max.gif
    4,7 KB · Pregleda: 1
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top