Kako pravilno popusiti ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
c020.gif
 
Mene zivo zanima ovo.. jer mom dechku treba polaaa sata, bre... pretpostavljam da sam losha i hocu da se usavrshim..pa bi mi neki saveti dobro doshli...
i josh jedno pitanjce- da li ako je pijan onda mu treba vishe da svrshi ? :roll: :lol:
Pozz... a

Ponasaj se kao da lizes omiljeni sladoled..ako je pijan a ti mu pusis onda si kokoska poz

:ok: Evo ja sam zensko ako ti vec to znaci i slazem se sa Dzordzijem da tako treba :D
 
Pa sta cemo joj mi kada je pitanje idiotsko? Isto kao pitanja dvanaestogodisnjaka: "Kako da naucim da se ljubim?"

Sve se u krevetu radi po osecaju, a ne sa masom uputstava u glavi. Najbolje je da joj on kaze sta mu najvise prija ako vec sama ne moze da izvali. Mislim, koje pitanje - "kako se dobro pusi"... :dontunderstand:
Pitanje je bas na mestu..posto vecina i ljubljenje ne nauci nikad..sve kao imaju osecaj i trude se nesto...lome..pricaj..crtaj al ne vredi
:ok: Evo ja sam zensko ako ti vec to znaci i slazem se sa Dzordzijem da tako treba :D

:zag:Objasnim lepo da se ponasa kao da me nema i da je sama s njim..nek se igra vezba i uziva..i guta naravno:klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top