kako biste opisali svoj zivot>?<sta biste promenili

:shock:
uuuuu, šta ga vas je zadobvoljnih!
Ne biste baš ništa promenili?
E, ne verujem vam! (koliko znam, nije baš ni moguće da je čovek 100% zadovoljan svojim životom...).

Ja bih pre svega promila svoje radne navike, ali me mrzi, ne mislim tu samo na školu...moram se malo provredniti.
i... uh...generalno sam vrlo sigruna, što se tiče prijateljskih i svakodnevnih odnosa, međutim trebala bih da imam malo više samopouzdanja, u vezi ljubavi.. :oops: :oops:

...pomozite mi :oops:
 
LPhoklica:
:shock:
uuuuu, šta ga vas je zadobvoljnih!
Ne biste baš ništa promenili?
E, ne verujem vam! (koliko znam, nije baš ni moguće da je čovek 100% zadovoljan svojim životom...).

Ja bih pre svega promila svoje radne navike, ali me mrzi, ne mislim tu samo na školu...moram se malo provredniti.
i... uh...generalno sam vrlo sigruna, što se tiče prijateljskih i svakodnevnih odnosa, međutim trebala bih da imam malo više samopouzdanja, u vezi ljubavi.. :oops: :oops:

...pomozite mi :oops:
Ja nikako ne bih mogla da ti pomognem, poshto imam isti problem (shto se tiche ljubavi). Ne znam shta da radim... :(
 
Tinar:
LPhoklica:
:shock:
uuuuu, šta ga vas je zadobvoljnih!
Ne biste baš ništa promenili?
E, ne verujem vam! (koliko znam, nije baš ni moguće da je čovek 100% zadovoljan svojim životom...).

Ja bih pre svega promila svoje radne navike, ali me mrzi, ne mislim tu samo na školu...moram se malo provredniti.
i... uh...generalno sam vrlo sigruna, što se tiče prijateljskih i svakodnevnih odnosa, međutim trebala bih da imam malo više samopouzdanja, u vezi ljubavi.. :oops: :oops:

...pomozite mi :oops:
Ja nikako ne bih mogla da ti pomognem, poshto imam isti problem (shto se tiche ljubavi). Ne znam shta da radim... :(
...i ja... bolje nista da me ne pitate... izgubljen sam slucaj... :oops:
 
wild_child:
Volela bih da pokrenem svoj zivot.Zadnja 4 meseca imam osecaj da se samo vrtim u krug.Pre sam znala sta sam i sta zelim a onda sam se izgubila na tom putu i ne mogu da se vratim na njega.Sve se ponavlja i stalno pravim iste greske.Volela bih da uzivam u nekim stvarima kao pre.Zato sto neke od njih cine zivot lepsim a meni je dosadilo da se bavim time.
Volela bih da zavrsim vise sa srednjom i upisem faks.
Volela bih da odem odavde na neko vreme jer ne mogu vise da gledam ljude koji me okruzuju.Volela bih da ne povredjujem jednu osobu.
Sve u svemu........volela bih da je problem u nekom drugom ali znam da je u meni tako da......

Ovo je lepo receno...Stvarno mi se svidja ceo post...Meni se cini jedan od iskrenijih ovde(bez uvrede svima ostalima! :) )
a ja...Volela bih da promenim...proslost...
 
Tinar:
joGooOOD:
eee pa ja sam promenila nacin zivota... 8) svaki dan crtam po sat ipo,radim zadatke...sve po malo i osecam se super 8)
Pa da, fora je u tome da ti bude ispunjen dan sa onim shta volish. Onda nisi depresivan i super ti je. :wink:

ma jok bre...ja sam perfekcijonista i preodgovorma...osecam nesto slucno depresiji kada neku o bavezu ili nesto sto meni znaci ne stignem da uradim za dan...njak 8)
 
why not smile:
wild_child:
Volela bih da pokrenem svoj zivot.Zadnja 4 meseca imam osecaj da se samo vrtim u krug.Pre sam znala sta sam i sta zelim a onda sam se izgubila na tom putu i ne mogu da se vratim na njega.Sve se ponavlja i stalno pravim iste greske.Volela bih da uzivam u nekim stvarima kao pre.Zato sto neke od njih cine zivot lepsim a meni je dosadilo da se bavim time.
Volela bih da zavrsim vise sa srednjom i upisem faks.
Volela bih da odem odavde na neko vreme jer ne mogu vise da gledam ljude koji me okruzuju.Volela bih da ne povredjujem jednu osobu.
Sve u svemu........volela bih da je problem u nekom drugom ali znam da je u meni tako da......

Ovo je lepo receno...Stvarno mi se svidja ceo post...Meni se cini jedan od iskrenijih ovde(bez uvrede svima ostalima! :) )
a ja...Volela bih da promenim...proslost...
U pravu si. :wink:
 
Evo kako...moj zivot je visenje po ulicama,bacanje rima sa najboljom ekipom,valjenje vutre ponekad...ali zato su uvek najbolje ribe pored nas,jel ipak mi smo reperi.Evo ti jedna moja rima:
Odrasto' u beogradskom getu najjacem na svetu
uz mikrofon koji nikad ne masi metu,bez ocene
i majke moj zivot ne ispunjavaju bajke vec svekodnevne hajke zato nosim najke,cak kad bi jurio kroz mrkli mrak za tobom,pakt sa sklopio s djavolom ne sa tobom zbogom gudbaj moj mikrofon iz dzepa iz daleka zato stekas kao uplaseni zeka...........A brate sta kazes,hocu odgovore....
 
MCBORIX:
Evo kako...moj zivot je visenje po ulicama,bacanje rima sa najboljom ekipom,valjenje vutre ponekad...ali zato su uvek najbolje ribe pored nas,jel ipak mi smo reperi.Evo ti jedna moja rima:
Odrasto' u beogradskom getu najjacem na svetu
uz mikrofon koji nikad ne masi metu,bez ocene
i majke moj zivot ne ispunjavaju bajke vec svekodnevne hajke zato nosim najke,cak kad bi jurio kroz mrkli mrak za tobom,pakt sa sklopio s djavolom ne sa tobom zbogom gudbaj moj mikrofon iz dzepa iz daleka zato stekas kao uplaseni zeka...........A brate sta kazes,hocu odgovore....
Da volim rep rekao bih da je odlicno,ali posto to ne volim samo cu napisati da je OK... :wink:
 
MCBORIX:
Evo kako...moj zivot je visenje po ulicama,bacanje rima sa najboljom ekipom,valjenje vutre ponekad...ali zato su uvek najbolje ribe pored nas,jel ipak mi smo reperi.Evo ti jedna moja rima:
Odrasto' u beogradskom getu najjacem na svetu
uz mikrofon koji nikad ne masi metu,bez ocene
i majke moj zivot ne ispunjavaju bajke vec svekodnevne hajke zato nosim najke,cak kad bi jurio kroz mrkli mrak za tobom,pakt sa sklopio s djavolom ne sa tobom zbogom gudbaj moj mikrofon iz dzepa iz daleka zato stekas kao uplaseni zeka...........A brate sta kazes,hocu odgovore....
Odgovore!?
Menjaj taj zivot.
 
Kad_LupimLupim:
MCBORIX:
Evo kako...moj zivot je visenje po ulicama,bacanje rima sa najboljom ekipom,valjenje vutre ponekad...ali zato su uvek najbolje ribe pored nas,jel ipak mi smo reperi.Evo ti jedna moja rima:
Odrasto' u beogradskom getu najjacem na svetu
uz mikrofon koji nikad ne masi metu,bez ocene
i majke moj zivot ne ispunjavaju bajke vec svekodnevne hajke zato nosim najke,cak kad bi jurio kroz mrkli mrak za tobom,pakt sa sklopio s djavolom ne sa tobom zbogom gudbaj moj mikrofon iz dzepa iz daleka zato stekas kao uplaseni zeka...........A brate sta kazes,hocu odgovore....
Odgovore!?
Menjaj taj zivot.
:lol:
Ni ja ne slusham rep. Ne privlachi me ni malo to... :?
 
Ni mene...
Ali,ako je on srecan,onda i mi treba da budemo srecni iz istog razloga :wink:
Ako voli takav nacin zivota,onda niko ne moze da mu zabrani da se tako ponasa,radi to sto radi...(mozda roditelji,ali mi u svakom slucaju to nismo :) )

cini mi se da je on trazio komentar za rimu.
E tu cu samo reci da ne volim rap i da mora da bude malo inventivniji :)

Nista zlonamerno.Zivite i pustite druge da zive... :wink:
Ali hajde da se vratimo na temu...Sta biste promenili u vasim zivotima?
 
Volela bih da se teleporrtujem kroz vreme na naprimer 6-i jul.......blaaah.....trese se me trema od prijemnog strasno mada imam jos 3 i kusur meseca do prijemnog.....tako bih volela da sam sada 2-a godina da uzivam da mogu da skupljam keceve bez straha.....ovako sta god pogresim docekuju me sa pitanjnem joj joj a kako ces ti faks upisati.....brrrrr.....koje opterecenje.....
 
MCBORIX:
Evo kako...moj zivot je visenje po ulicama,bacanje rima sa najboljom ekipom,valjenje vutre ponekad...ali zato su uvek najbolje ribe pored nas,jel ipak mi smo reperi.Evo ti jedna moja rima:
Odrasto' u beogradskom getu najjacem na svetu
uz mikrofon koji nikad ne masi metu,bez ocene
i majke moj zivot ne ispunjavaju bajke vec svekodnevne hajke zato nosim najke,cak kad bi jurio kroz mrkli mrak za tobom,pakt sa sklopio s djavolom ne sa tobom zbogom gudbaj moj mikrofon iz dzepa iz daleka zato stekas kao uplaseni zeka...........A brate sta kazes,hocu odgovore....
Nishta posebno - standardne rime...ubaci neshto shto nismo videli/chuli.Inache,svidja mi se tvoj nachin zivota :P :DRAP RULZ!!!
 
evo mene opet... 8)
shkola.. taman sam lepo pochela, skupila dosta petica, koju chetvorku... a onda me je sa svih strana dochekala paljba :shock: prvo, razredna me je pitala zashto ja nishta ne radim :shock: :evil: onda me je srpkinja na hodniku pitala kad ja planiram da podignem ocene :evil: a da ne spominjem svakodnevno zanovetanje roditelja :? a chak i nisam toliko losha :evil:
i onda... onda sam dobila 3 iz hemije, a to ni meni bash nije svejedno :oops: i kao shlag na tortu, prichala sam na engleskom (napomena: svi su prichali), i onda, poshto sam profesorki najblizha (valjda) pitala me je: ,,Tihana, hocjesh ti da odgovarash?!'' Ja onako mrtva 'ladna: ,,Ma ne...'' a ona: ,,Mada, mogli bismo, ja ionako nikad ne najavljujem odgovaranje. Je l ima dobrovoljaca?'' Naravno, niko nije bio lud da se javi (ona je inache bash nezgodna) i zato ona reche: ,,Dobro, ajde, Tihana...'' Pa sam morala da:
~prochitam jedan text
~isti prevedem
~isti prepricham
(sve bez problema)
~prepricham jedan text, i taman ja da okrenem stranu gde se nalazi, ona meni: ,,Ne, bez gledanja...'' Dobro, prepricham ja i taj text, bez obzira na to shto smo ga radili pre jedno mesec i po dana... Onda prepricham i TRECJI text!!! a kuchka kazhe: ,,Moglo je to i bolje... tri plus.''
:x :evil: :x :evil: :x
Kuchka mi je dala tri iz engleskog!!!! Kao da sam ne znam kakav retard! I ajde da ja to nisam znala, pa dobro, ali ja sam uradila apsolutno sve shto je trazhila... :x
Ovi moji iz odeljenja kazhu da je reshila da da panja, pa kad vecj nije mogla panja... trojka :twisted:
:x Odvratna je :x
uh, ovo je bio izliv emocija... :oops:
Nego, moja poenta je u tome da ja kao i uvek nisam imala vremena da dolazim... a sad chak nisam imala zabranu :P ustvari, pochela sam da dolazim pre nekih nedelju - dve, ali sam htela prethodno da prochitam sve shto ste napisali, shto je blago recheno - nemogucje.. :P Odajem vam pochast :D

Skrenula sam sa teme sasvim... :oops: Nadam se da cje mi moderatori oprostiti, ipak sam ja mlooogo srecjna shto sam se vratila :P

Nego... moj zhivot... ostavila sam ja jednom poruku ovde... I nije se mnogo toga promenilo od tada...

Moon Child:
eh...pa meni je jedan dan uzas,drugi dan sam presrecna....i sve zavisi od sitnica....a promenila bih neke stvari kod sebe(sto smo pricali na temi perfect look,ali mislim na karakterne osobine)
promenila bih dosta toga....ali onda bi opet bilo drugih problema.Ko zna zasto je bas ovako dobro...

I meni isto... pogotovo sada, u drugom razredu... ne znam zashto... ponedeljkom sam tako strashno izbedachena, ne sme niko da mi se obrati u shkoli jer sam onda mnogo nezgodna :( ponekad i povredim nesvesno neke osobe :( i sve mi smeta i sve vidim crno... a onda se u utorak probudim nevidjeno happy i ceo dan sam jedan veseli zrachak sunca :D Weird... I nekad zavisi od sitnica, nekad nemam pojma od chega, a ponekad... ponekad je dovoljno da me jedna osoba sticajem okolnosti ignorishe pa da ode moj dan u Honduras :roll: srecjom, to se sada jako retko deshava poshto je vecj postala *deo mene* (e sad, koliko je to zdravo, ne znam... :( )
Slazhem se s Teom i za drugi deo... i da... ko zna zashto je to dobro... Kad pogledam neke druge ljude, koji gladuju, nemaju krov nad glavom, ne znaju kako cje prehraniti svoju porodicu, i josh hiljadu slichnih primera, pomislim kako sam relativno dobro proshla i kako sam srecjna zbog toga, zato shto mi je mozhda najvecji problem to shto sam zaljubljena u najboljeg druga, ili to shto se ponekad pokachim s nekom drugaricom, ili...

Keeper:
moj zhivot bih opisao kao malo zayeban, uglavnom by my own choice, ali i lep, vrlo lep na svoj nachin. ne menjam nishta u njemu. menjam samo sebe. nadam se da mi uspeva...... mic po mic..... zhivot je u stvari jedan veliki vic :pPpPp
zhivot je mnogo prostiji kad shvatish da si u stvari sam sebi najvecji protivnik. i da ti u stvari niko ne moze biti kriv ili zasluzhan za tvoje dobro ili loshe u vecjoj meri nego ti sam.

E ovo mi se mnoooogo svidja :wink:

ljudi... ochigledno sam savladala quotovanje vishe autora!!! :D
 
Electra:
I meni isto... pogotovo sada, u drugom razredu... ne znam zashto... ponedeljkom sam tako strashno izbedachena, ne sme niko da mi se obrati u shkoli jer sam onda mnogo nezgodna ponekad i povredim nesvesno neke osobe i sve mi smeta i sve vidim crno... a onda se u utorak probudim nevidjeno happy i ceo dan sam jedan veseli zrachak sunca Weird... I nekad zavisi od sitnica, nekad nemam pojma od chega, a ponekad... ponekad je dovoljno da me jedna osoba sticajem okolnosti ignorishe pa da ode moj dan u Honduras srecjom, to se sada jako retko deshava poshto je vecj postala *deo mene* (e sad, koliko je to zdravo, ne znam... )
Slazhem se s Teom i za drugi deo... i da... ko zna zashto je to dobro... Kad pogledam neke druge ljude, koji gladuju, nemaju krov nad glavom, ne znaju kako cje prehraniti svoju porodicu, i josh hiljadu slichnih primera, pomislim kako sam relativno dobro proshla i kako sam srecjna zbog toga, zato shto mi je mozhda najvecji problem to shto sam zaljubljena u najboljeg druga, ili to shto se ponekad pokachim s nekom drugaricom, ili...
Ovo boldovano-uh,takoooo poznato...
Znaci dovoljno je samo da mi se ne osmehne i ja sam odma u nekom down-u... :cry:
 

Back
Top