kako biste opisali svoj zivot>?<sta biste promenili

Tinar:
Ja bih se cesto menjala, ne zato sto mi se ne svidja svoj nego zato sto zelim da iskusim svasta. Ima par osoba sa kojim bih se odmah promenila. To je zato sam trenutno depresivna, verovatno. :cry:
hm... kada sam bas depresivna, ja bas ne zelim da se menjam s nekim... :roll: nekako i dodje da se borim... zelim da budem ja ili da se iskljucim... ako ~iskljucivanje nije moguce :roll: onda mi preostaje samo to da se trudim da ja budem ja i da istrajem u onome u sta verujem...
 
bleach:
Tinar:
Ja bih se cesto menjala, ne zato sto mi se ne svidja svoj nego zato sto zelim da iskusim svasta. Ima par osoba sa kojim bih se odmah promenila. To je zato sam trenutno depresivna, verovatno. :cry:
hm... kada sam bas depresivna, ja bas ne zelim da se menjam s nekim... :roll: nekako i dodje da se borim... zelim da budem ja ili da se iskljucim... ako ~iskljucivanje nije moguce :roll: onda mi preostaje samo to da se trudim da ja budem ja i da istrajem u onome u sta verujem...

Eh, to se zove karakter. To je kod mene promenljivo. Nekad sam bas, bas srecna a nekada mi dodje da se sicidiram. Ipak sam ja tinejdzer, zar ne??? :P
 
Tinar:
bleach:
Tinar:
Ja bih se cesto menjala, ne zato sto mi se ne svidja svoj nego zato sto zelim da iskusim svasta. Ima par osoba sa kojim bih se odmah promenila. To je zato sam trenutno depresivna, verovatno. :cry:
hm... kada sam bas depresivna, ja bas ne zelim da se menjam s nekim... :roll: nekako i dodje da se borim... zelim da budem ja ili da se iskljucim... ako ~iskljucivanje nije moguce :roll: onda mi preostaje samo to da se trudim da ja budem ja i da istrajem u onome u sta verujem...

Eh, to se zove karakter. To je kod mene promenljivo. Nekad sam bas, bas srecna a nekada mi dodje da se sicidiram. Ipak sam ja tinejdzer, zar ne??? :P
pa vise je neka tvrdoglavost... inat... :roll: tako da ne moze da izadje uvek na dobro...
i kod mene je isto... 8) ta promenljivost... 8) samo treba uspeti uskladiti sve to... 8)
ja neretko ne uspevam u tome... :roll:
 
bleach:
Tinar:
bleach:
Tinar:
Ja bih se cesto menjala, ne zato sto mi se ne svidja svoj nego zato sto zelim da iskusim svasta. Ima par osoba sa kojim bih se odmah promenila. To je zato sam trenutno depresivna, verovatno. :cry:
hm... kada sam bas depresivna, ja bas ne zelim da se menjam s nekim... :roll: nekako i dodje da se borim... zelim da budem ja ili da se iskljucim... ako ~iskljucivanje nije moguce :roll: onda mi preostaje samo to da se trudim da ja budem ja i da istrajem u onome u sta verujem...

Eh, to se zove karakter. To je kod mene promenljivo. Nekad sam bas, bas srecna a nekada mi dodje da se sicidiram. Ipak sam ja tinejdzer, zar ne??? :P
pa vise je neka tvrdoglavost... inat... :roll: tako da ne moze da izadje uvek na dobro...
i kod mene je isto... 8) ta promenljivost... 8) samo treba uspeti uskladiti sve to... 8)
ja neretko ne uspevam u tome... :roll:
Bas sam juche bila u velliikkoommm bedaku, a danas sam koliko-toliko srecna. To je verovatno zato sto bas, bas dosta tripujem!!!
 
moj zivot je prilicno ok, ne bih nista menjala. imala sam jedan los period kada sam mrzela sebe i svoj zivot, sada je potpuno drugacije! a sto se tice kreativnosti, uvek se nadje vremena. ja sam skoro prestala da gledam tv i posvetila se crtanju i muzici. a i nije bas da ima nesto interesantno na tv-u...ne mogu da se odlucim koja me spanska serija vise tera da povracam!
 
Hmmm... kada pomislim na svoj zivot u ovome trenutku, rijec koja mi prva pada na pamet je DEPRESIVAN :? ... mada sam ja majstor u mijenjanju raspolozenja, tako da bih vjerovatno za 2-3 dana na ovoj temi napisala ''Moj zivot je DIIIVAAAAN'' :roll: ...
Ma nemam pojma. Nije toliko loshe :wink: . Hmmm... voljela bih malo vise desavanja... malo manje nerviranja oko gluposti... i to je to...
 

Back
Top