Kako bi vi reagirale zbog dečka

Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:

Nemoj da se cimas oko gluposti ;)
 
zar ne mogu svi sami sebi da obuhvate nareceno zapesce palcem i kaziprstom?tj palcem i srednjakom?

mislim, muska saka je veca i imaju duze prste i sve i kakvo tacno zapesce treba da bude?
kupi mu lep rucni sat, ta aristokratska zapesca zasluzuju nankit neki.
i nemoj da slusal ove rektalne navijache, anus nema veze sa zapescem.
provereno.
ajd, pa sve najbolje i cuvaj decka, vidi kako vreme doslo, sve go ludak oko nas.
cmok.
 
ja imam tanke dugačke ruke i sve nosim duge rukave čak i leti, imam taj neki kompleks. sad sam merio obim kod šake, 17cm. mogu da zamislim kako je njemu sa 15-16cm
Gotovo isto i moj dečko,on večinom kad nekud idemo nosi košulju s dugim rukavima.Vjerojatno i on ima neke komplekse oko toga.
Evo njegove slike:

https://i.imgur.com/IhuIvQo.jpg
zar ne mogu svi sami sebi da obuhvate nareceno zapesce palcem i kaziprstom?tj palcem i srednjakom?

mislim, muska saka je veca i imaju duze prste i sve i kakvo tacno zapesce treba da bude?
kupi mu lep rucni sat, ta aristokratska zapesca zasluzuju nankit neki.
i nemoj da slusal ove rektalne navijache, anus nema veze sa zapescem.
provereno.
ajd, pa sve najbolje i cuvaj decka, vidi kako vreme doslo, sve go ludak oko nas.
cmok.
Muška šaka i je veća,al mom dečku je taj zglob kod šake dosta tanak...15-16cm,neznam točno.
Ima slićno kao ja,al on ima jaču podlakticu pa se njemu baš primijeti.

i sa 26 godina se bavis ovakvim glupostima?
a koliko ti decko ima godina, tlinaest?
gde nalazite te pacijente da mi je znati...:roll:
Već sam napisala,ima 27g.
 
Gotovo isto i moj dečko,on večinom kad nekud idemo nosi košulju s dugim rukavima.Vjerojatno i on ima neke komplekse oko toga.
Evo njegove slike:

https://i.imgur.com/IhuIvQo.jpg

Muška šaka i je veća,al mom dečku je taj zglob kod šake dosta tanak...15-16cm,neznam točno.
Ima slićno kao ja,al on ima jaču podlakticu pa se njemu baš primijeti.


Već sam napisala,ima 27g.

Ma sasvim normalne ruke ima...
Nego tebe ne razumem, ako ga volis i odgovara ti kao osoba, kakve veze ima koliki mu je obim zgloba kod sake? Sta ce biti ako, ne daj Boze, ostane bez ruke, da li ces prestati da ga volis?
Ili ako drugari pocnu da ga zezaju oko neceg drugog? Svasta od tebe curo, nezrelo totalno
 
Ali da ne budu crne, već u nekoj svetloj boji, jer svi znamo da crno dodatno sužava.
Najbolje da budu neke bele sa poprečnim prugama, da ga vizuelno prošire u zapešću :malav:
Mislim da zagrebački modni dizajneri treba da za momke s uzanim zapeščem dizajniraju neke posebne
modne detalje koji bi prikrili njihovu neslavnu uzanost...
A plastični kirurzi silikone za zapešča...:per:

- - - - - - - - - -

Enpak,ak implantira silikonce nek se javi na "Happi"tivi M.Mariču da ga ubaci kak kokicu za
Zmajčeka od Šipova...:per::lol:
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:
to je stvarno neprihvatljivo, mislim da bi trebalo odmah da ga sutnes! :manikir:
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:
Zna se kako, nema veze sto tip godisnje zaradjue sto somova evradi, sto mu je l dvajes i kusur santima, a Ø skoro dvajes santima, i ima nekih par stoja Brinela, ostavice ga iz momenta.

:lol:
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:

ne znam sta je zapesce
ali svejedno, ostavila bih ga!
 
Zna se kako, nema veze sto tip godisnje zaradjue sto somova evradi, sto mu je l dvajes i kusur santima, a Ø skoro dvajes santima, i ima nekih par stoja Brinela, ostavice ga iz momenta.

:lol:
Da bar toliko zarađuje,al nine ni blizu. :)
ne znam sta je zapesce
ali svejedno, ostavila bih ga!

Došla si u temu,neznaš ni sama zašto. Napisala da nemaš pojima o ničemu iako na svakoj od tih 7 stranica imaš objašnjeno.
Bravo!Najpametnija si.
 

Back
Top