Kako bi vi reagirale zbog dečka

Silvijica,ovi se zajebavaju s tebom...
Dečki v Zerbiji duplo zapešče...
Znaš kaj je tu sranje? To su necivilizirani Balkanci,dlakavi kak gorile i u onu stvar te strah i pogledat!
Kad te zgrabe i bace na bet pomisliš si da vlak naišel!
A v restoraciji psuju kelnera i glasno srču juhicu i ak ih pogledaš izderu se:"Šta si zinula,pi,zda ti materina...":sad2:
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:
Kuk, Silvija.
Pa, ima pri takvom ženjskinastom zglobu i prednosti. Recimo tokom žustrijih sesija fistanja, imaće daleko manje problema oba učesnika, ili koliko ih god bude bilo već, sa subjektivnim doživljajem frikcije o/unutar. Takva abnormalna ručica može para sebi namlatiti ukoliko bude znala da profista put do, ovaj, nadje odgovarajuće ljude iz industrije za zabavu odraslih.
Osim toga, recimo da tvoj dečko zaglavi robiju i tamo bude prinudjen, zbog svojih ženskinjastih zglobova u podredjen položaj. On može recimo trampiti lični mir zauzvrat nudeći uporabu svojijeh specifičnih telesnih odudara u umirenju ozloglašenih, nabildovanih arijanaca ili čega već se ne bude našlo u takvom okruženju. Znači zauzme neki stav iza njinih tetoviranih ledja, samo da mu se vide ručice i zglobić i počne da praktikuje svoj dar.
Ne vidim zašto bi ti smetalo to kod njega, iz ovoga napisanog vidiš kakve sve prednosti nosi sitan anatomski raskorak. Ne budi sitničava, siguran sam da i ti patiš od neke asimetrije, možda ti je pupak veličine ustiju, ili jedno oko se krivi u stranu.
 
Imamo isti opseg okolorucnog gibala!
I šta tvoja cura/žena kaže na to?...ako je imaš.
Il nije toliko luda kao ja :D
Silvijica,ovi se zajebavaju s tebom..

A vidim,jbg.

Kad u temi kakvog muškarca želite večina žena piše da žele lika s velikim muškim rukama onda je sve super,a kad ja pitam dal su imale dečka s tako tankim zglobom ili tim dijelom ruke onda sam ja retardirana.

Odgovor za onu na C. ;)
Naravno da nisam savršena,a niti mislim ostaviti dečka zbog toga.

Samo mi ga žao što ga prijatelji zezaju zbog toga,pa me zaninalo dal ste vi imali slična iskustva.

I molim da moderatorica radi svoj posao kad me vrijeđaju a ne da se sprda iz mene.Bez obzira što neki misle da je moje pitanje glupo.
Ili me mrzite zato što sam iz HR? :/
 
I šta tvoja cura/žena kaže na to?...ako je imaš.
Il nije toliko luda kao ja :D


A vidim,jbg.

Kad u temi kakvog muškarca želite večina žena piše da žele lika s velikim muškim rukama onda je sve super,a kad ja pitam dal su imale dečka s tako tankim zglobom ili tim dijelom ruke onda sam ja retardirana.

Odgovor za onu na C. ;)
Naravno da nisam savršena,a niti mislim ostaviti dečka zbog toga.

Samo mi ga žao što ga prijatelji zezaju zbog toga,pa me zaninalo dal ste vi imali slična iskustva.

I molim da moderatorica radi svoj posao kad me vrijeđaju a ne da se sprda iz mene.Bez obzira što neki misle da je moje pitanje glupo.
Ili me mrzite zato što sam iz HR? :/

boldovano:

vi hrvati i dalje niste naučili da pravilno koristite ć i č
 
drkаdžija >

avmqfo.jpg
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:

Priznaj da te muva neko novi,priznaj,priznaj,priznaj :p
 

Back
Top