Kako bi vi reagirale zbog dečka

25ga040.jpg
 
i dalje cekam da postavljacica odgovori Cvetnoj i meni na postavljena pitanja koja su veoma znacajna za dalji tok teme :zkez:
Upravo.

Da bismo konsenzusno doneli valjanu odluku, nije nam dovoljna samo slika zapešća - potrebno nam je izviješće o pimpeku i temperaturi rektuma.
Ja razumem da ovo našoj postavljači može biti malo neprijatno, ali podsećam da je zapešće u direktnoj korelaciji sa pimpekom i rektumom, pa je za donošenje pravedne i valjane odluke potrebno u potpunosti utvrditi činjenično stanje.
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:

jesi li sigurna da imas 25 godina?
msm, kakvo pitanje!? :roll:
 
Upravo.

Da bismo konsenzusno doneli valjanu odluku, nije nam dovoljna samo slika zapešća - potrebno nam je izviješće o pimpeku i temperaturi rektuma.
Ja razumem da ovo našoj postavljači može biti malo neprijatno, ali podsećam da je zapešće u direktnoj korelaciji sa pimpekom i rektumom, pa je za donošenje pravedne i valjane odluke potrebno u potpunosti utvrditi činjenično stanje.

nista, ignorise nas...a jedine smo se, realno, potrudile oko ove teske teme :(
 
ja volimn one rucne zglobove spljostane, a sire i koscate. pravi muski zglob. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

meni su sake inace vrlo bitne. ne volim ni cevap prste, to me odbija.

- - - - - - - - - -

P.S Evo uspijela sma još jednu fotku okinuti...

https://i.imgur.com/Bmosj0u.jpg?1

prvo kako te ne mrzida trazis te sliek preko neta.

drugo ovaj stvarno ima tanak zglob.
 
ja volimn one rucne zglobove spljostane, a sire i koscate. pravi muski zglob. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

meni su sake inace vrlo bitne. ne volim ni cevap prste, to me odbija.

- - - - - - - - - -



prvo kako te ne mrzida trazis te sliek preko neta.

drugo ovaj stvarno ima tanak zglob.

Nisu to slike uzete s neta,to sam ja slikala dečka i uploudala na imgur.
Ako ne vjeruješ mogu sliku obrisati i opet staviti.
 

Back
Top