Kako bi vi reagirale zbog dečka

Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:

kuk, ja sam zlozi.

- - - - - - - - - -

neko se lepo sprda...
cista ekavica a
pozdravlja bok:lol:

aha :lol:

- - - - - - - - - -

Ma kakva podlaktica,možda na slici ne izgleda al podlaktica mu je puno veća od moje.
Ja mislim na ovaj dio gdje se nosi sat.

Evo sad spava pa sam mu izmijerila,opseg podlaktice mu je 29cm tako da to nije problem.

:zcepanje:

- - - - - - - - - -

...el se kaže zapešće ili zapeće... rektalno merenje...? :think:

samo da s eona ne zapece pored njega. :mrgreen:
 
Bok,ma ni mene nije al sad kad su njegovi prijatelji spomenuli sam se i ja zagledala u to.
Evo našla sma neku sliku njegove ruke:
https://i.imgur.com/EwWf3yZ.jpg?1

Znači samo taj dio kod zgloba šake mu je dosta tanak,kao što sam rekla isti kao i moj...nekih 15-16 cm opseg.

Zanimalo me samo dal ste imale dečka/muža s tako tankim zglobom šake. Ili dal bi vama smetalo da vam dečko ima tako tanak zglob?

ma jel on ovo ima malo veci stomak?
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:
jao uzas draga kako si samo mogla toliko s njim da izdrzis
 
I jako je bitna stvar da li nešto trenira, gde može podlaktica da se uveća, pa da zglob deluje manje.

Ovo je moj zglob http://oi57.tinypic.com/1z1cxl4.jpg i nikada nisam imao nikakvih problema, nikada mi to niko nije ni naveo kao problem...

Mislim, nikada ti neće zglob ni biti kao butni mišić, ne znam ni šta ljudi očekuju. :)

Po ovoj slici ti imaš ogromnu ruku i dosta velik zglob šake.Možda se varam :/ ...Jel možda znaš koliko ti je opseg zgloba?

A da li tebi smeta?

Pa ne smeta me,on je duša od čovjeka :)
Moje pitanje je bilo samo dal ste vi imali muškarca s tako tankim zglobom kao što moj ima i dal vas je smetalo to.
I dal bi uopće bile s takvim muškarcem tj. dal bi vam takve stvari uopće smetale kod muškarca.

Nema tanak zglob, normalno izgleda tip...

Neznam,slika možda vara,al rekla bih da je 15-16 cm dosta tanko za muškarca.Ne misliš tako?


ma jel on ovo ima malo veci stomak?

Ima stomak al ne baš velik,al nije to ni bitno za ovu temu :)

I uza ramena koja ne stoje pravilno....

Ne,odliča je po tom pitanju :)

A ne tako davno smo se razumeli sa njima potpuno :)

Ma kakve ima veze jer hrvatski,bosanski,srpski,slovenski forum...dšla sma ovdje jer ima puno cura/žena koja mi mogu dati odgovor.


P.S Evo uspijela sma još jednu fotku okinuti...

https://i.imgur.com/Bmosj0u.jpg?1
 

Back
Top