Kako bi vi reagirale zbog dečka

Bok,ma ni mene nije al sad kad su njegovi prijatelji spomenuli sam se i ja zagledala u to.
Evo našla sma neku sliku njegove ruke:
https://i.imgur.com/EwWf3yZ.jpg?1

Znači samo taj dio kod zgloba šake mu je dosta tanak,kao što sam rekla isti kao i moj...nekih 15-16 cm opseg.

Zanimalo me samo dal ste imale dečka/muža s tako tankim zglobom šake. Ili dal bi vama smetalo da vam dečko ima tako tanak zglob?

pa ti ne pricas o zglobu vec o podlaktici...msm ako i pricas evo da ti sad ja kazem da mu je i podlaktica pretanka :malav:
 
Bok,ja sam Silvija imam 25 godina i sve vas pozdravljam!

Imam jedno nesvakidašnje pitanje za vas cure/žene.

S dečkom sam u vezi već 2g. i super nam je,al od nedavno njega dvojica prijatelja zezaju da ima "zapešće ko curica" i sad ja vidim da zadnje vrijeme to i njega smeta i pokušava sakrivati ruke čak i od mene.
On inaće nije mršav al ima taj dio ruke kod zgloba šake dosta tanak,rekla bih isto kao i moj (opseg nekih 15-16cm)

E pa kako bi vi reagirale da vaš muškarac ima zapešće iste veličine kao i vi,tj. dosta tanko? Jel bi vama to smetalo? :confused:
Tanak zglob.... šokantno!
Propale ti sad dve godine veze :sad2:
 
...ajd u tjošak...:evil:
E, ja sam vežbala večeras i još popila protein.
Pa ti zamisli kakvi su mi bicepsi i tricepsi sad.
Prema tome, ako ti je život mio, vladaj se :smajli koji preti zatvorenom šakom i nategnutim bicepsom:

- - - - - - - - - -

cekaj bre, polako...prvo obim pimpeka na sunce, da vidimo deblji li je od zgloba
Izgleda da je to neki ladan pimpek, žabice :lol:
 

Back
Top