Kakav je život u Beogradu?

Budući da ću se u julu preseliti u Bg da li neko može da mi kaze kako se živi u Beogradu kako se kreću cene, i ako ima nesto čega trebam da se pazim, npr da li noću ima toliko manijaka koliko se prica ili?
hrana je nesto jeftinija nego u drugim mestima u unutrasnjosti
manijaka ima i danju, a ima ih i po svim drugim mestima, samo treba da imas srece da ih ne sreces
Bg ce ti biti super jer pruza sansu svima da nadju nekakav posao i prezive, budi spreman na guzvu svuda i uvek....
Ali, najbitnija stavka je da li imas svoj stan jer ako si podstanar, pogotovu sada, grdne pare odlaze na kiriju
 
Budući da ću se u julu preseliti u Bg da li neko može da mi kaze kako se živi u Beogradu kako se kreću cene, i ako ima nesto čega trebam da se pazim, npr da li noću ima toliko manijaka koliko se prica ili?
Život u Beogradu je super ali da bi ziveo super potrebno je da imaš posao i po mogucstvu svoj stan ili da ti neko to sve placa i daje za život
Manijaci su ti u odnosu na posao i stan najmanji problem
 
Meni je život u mom gradu super..sve imam , sve mi je dostupno, pocevsi od kulturnih manifestacija i drugih dešavanja
zato ne kapiram one koji žive u Beogradu a negativni su prema njemu,ili one koji imaju predrasude prema Beogradu da rado bi ziveli u njemu
Vazduh je kao sluz. Problem ako ne radis na istoj strani reke, preskupa kirija i kvadrat stana, prevoz je ocajan. Sve to povlaci nekvalitetan zivot
jer si non stop u dugovima, stalno ti visi sekira nad vratom i moras da se mucis za nesto... naravno ako imas pare svuda ti je lepo...
 

Back
Top