• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kakav je život u Beogradu?

Poruka
3.041
tako je u svim gradovima sveta u koje se ode da se živi..neizvesno je sve dok se ne skuciš prema svojim mogucnostima

i kad odes tamo postajes jedan od onih koji nisu ni tamo ni ovde
ili kad dodjes ovde, nisi ni ovde ni tamo

nego u prilog beogradu ja se smrzoh u poslednjih nekoliko dana, a 15 oktobar mi lici kao da ce da dodje negde sledece godine

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.935
Budući da ću se u julu preseliti u Bg da li neko može da mi kaze kako se živi u Beogradu kako se kreću cene, i ako ima nesto čega trebam da se pazim, npr da li noću ima toliko manijaka koliko se prica ili?
Manijaka nema.Ali ima dosta seljačina iz unutrašnjosti.Ne znam ko vam priča te gluposti.Najbizarniji zločini se dešavaju po koje kakvim zabitima i palankama.
Cene su visoke.Kako u centru tako i na periferiji.
Pišem ovo sve zbog drugih koji će čitati temu,pošto si ti već u BG.
Pazi se kontrolora u gradskom saobraćaju.Kreću se u grupama i kao besni psi napadaju slabe ako nemaju kartu za prevoz.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.