Kakav bi po vama trebao da bude idealan momak?

Kakav tip muskaraca volite?

  • Romantican

  • Ima smisla za humor

  • Agresivan

  • Nezan

  • Party boy


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Betty:
aha! Razlika je ogromna? :lol:
jok i nije...
oni koji su imali interesovanje za pz...imali su uvek šanse za ozbiljnije štivo:lol:
a oni koji ostadoše kod baje patka...

e, gledam juče, ona luxor ekipa koja je napravila prvi srpski strip, nemampojmakakosezove,
i sad dasa koji ga je crtao..priča kako je strip važan za klince...
i dade primer:
evo, ja ne čitam knjige. sve sam naučio iz stripova...
geografiju...
sjuper.eto primerak komada jedan koji nije otišao dalje od....
slično pominjanoj biljani jeftić, na nekom tv šou
gde ona kaže da voli da čita sve od pisca sestre bronte, koja je pisala te ve seriju, zaboravila sam , ali bih se zaklela da je rekla orkanski visovi....
 
Prvo, oskudna je tipologija pa necu da glasam.
Drugo, idealan muskarc ( "momak" mi je nesto kao manje vazno, mislim termin, tj. rok upotrebe mu je ogranicen) po meni bi MORAO da ume da kuva. Ali ne da izmislja nesto pa da posle pogadjamo sta je stavio sve diveci se ukusu jela... Nego, kad dodjes kuci on, onako usput, kaze: Draga, imas na sporetu sarmu za 2 dana! Eh!
 
zorab:
Prvo, oskudna je tipologija pa necu da glasam.
Drugo, idealan muskarc ( "momak" mi je nesto kao manje vazno, mislim termin, tj. rok upotrebe mu je ogranicen) po meni bi MORAO da ume da kuva. Ali ne da izmislja nesto pa da posle pogadjamo sta je stavio sve diveci se ukusu jela... Nego, kad dodjes kuci on, onako usput, kaze: Draga, imas na sporetu sarmu za 2 dana! Eh!
ne bih da cepidlačim ali sarma ...pih ... knedle sa šljivama su ono pravo :mrgreen:
 

Back
Top