Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ti, ustvari, kazes da je Nole “ili glup ili neposten”. Pazi sad ovo: “Nadalu je predao na Vimbldonu da bi imao (Nadal) neku sansu u finalu. Jer su obojica igrali meceve po pet setova (i vec bili polushebani) … . dok je Federer bio u mnogo boljem stanju, nije imao odlaganja i nije igrao duge meceve”. Znaci - on je izasao na teren i igrao, a predao je da bi ovaj bio u boljem stanju - “to jest manje sheban - odmorniji”!? Pa sto ga je izlagao i tu “truncicu” vecem naporu ako nije imao nikakve sanse da ga dobije i kad hoce da ga pusti da u boljem stanju (manje sheban) izadje na megdan Federeru?

"Mogao je da se kolje jos malo i da sjebe i Nadala kompletno.
Ovo je sasvim sportski".
Sportski je u P.M. (Kad smo vec poceli sa takvim recnikom da ga upotrebim i ja). Tu nema ni “s” od sportskog. Moras uvek da igras punom snagom i da se koljes sa protivnikom koliko god mozes. Svaka kalkulacija tipa – necu da shebem protivnika, zbog njegovog narednog meca, je nesportska i prakticno je laziranje i namestanje. Do daske. Cak je i kaznjivo. U redu je kalkulacija - necu da igram jer cu sebe shebati. O sebi moras voditi racuna i to je normalno.


Ili je “glup” ili je cak i povredjen pokusavao da nekako izvata Nadala na brzaka pa da ipak on ode u finale? To “izvatavanje” je u pocetku bilo karakteristicno za njega i mrsko i igracima i publici. Igra polupovredjen pa dok ide ide. Sistem APP - ako prodje prodje. (Zakljucak je i mog sina koji za Noleta navija samo tako). Kad zapne i izgubi – bio je povreeedjen. Krajnje omalovazavanje pobednika.
Vredjas mu ili inteligenciju ili sportsko ponasanje i postenje? Ili si ti nesto pobrkao u objasnjavanju? Iz kog razloga ne znam .

Sto se tice“detaljisanja” Noletovih predaja gledam da ih izbegnem. Taj clanak o “svim Noletovim predajama” postavio sam ja. Ako nisam bas ulazio u detalje to je samo zato jer je postojala opasnost da “malkice” poverujem u one price da predaje kad mu ne ide. Bogami krajnje klizav teren. Zato sam to ostavio drugima. Onima koji tenis gledaju od “pamtiveka”.

P.S. Izvini Mackoni nisam video tvoj post jer sam pisao moj. Prakticno su isti samo sam ja bolesno opsiran. Uostalom kao i uvek.
 
Poslednja izmena:
Gde pise da moras da igras punom snagom. Ko moze da te kazni.

Zvezda kad igra punom snagom zgazi Liverpul, prvaka evrope. I sta sad, da ih kazne za sve ostale utakmice sto su izgubili.
Ili Liverpul nije igrao punom snagom i cuvao se za bitnije stvari.

Pa Girosa bi onda po tebi trebalo spaliti na lomaci do sada. Ili Borga na primer, koji ne samo da nije igrao do daske na gs turnirima nego je covek namerno propustao turnire. Samo jednom u zivotu je igrao u Australiji, a nije voleo ni New York mislio je da mu je baksuzan i nikada nije osvojio ni AO ni USO, dok je redovno osvajao RG I W. I sta cemo sad sa tim.

Lopta je okrugla. Tako da mani se glupiranja. Kad ti budes igrao nesto u zivotu ti igraj kako hoces. A dotle tisina. I sjasi vise sa Novaka hejteru.
 
Đere pokorio Sardiniju i osvojio drugu titulu u karijeri!


Photo by Clive Brunskill/Getty Images




Đere je trijumfovao na ATP turniru kategorije 250 na Sardiniji.

U finalu je savladao Marka Čekinata rezultatom 7:6, 7:5.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tebi je bitnije da li će lista biti zamrznuta od toga da li će se tenis igrati?
Сад је најбитније да мамлази не смувају нешто како би РФ омогућили да остане на врху по брју недеља, односно спречили Новака да га престигне, После крађе у Њујорку, све постаје бесмислено. Клинац скупљач лоптица, већ порастао, чека 13 година да му надмени шваба каже бар "сори", а одаламио га лоптицом много јаче него Ноле ову кретенку. . А она пиштала као Дамјанов Зеленко када је Нолетова лоптица само закачила.
 
Pa ti, ustvari, kazes da je Nole “ili glup ili neposten”. Pazi sad ovo: “Nadalu je predao na Vimbldonu da bi imao (Nadal) neku sansu u finalu. Jer su obojica igrali meceve po pet setova (i vec bili polushebani) … . dok je Federer bio u mnogo boljem stanju, nije imao odlaganja i nije igrao duge meceve”. Znaci - on je izasao na teren i igrao, a predao je da bi ovaj bio u boljem stanju - “to jest manje sheban - odmorniji”!? Pa sto ga je izlagao i tu “truncicu” vecem naporu ako nije imao nikakve sanse da ga dobije i kad hoce da ga pusti da u boljem stanju (manje sheban) izadje na megdan Federeru?

"Mogao je da se kolje jos malo i da sjebe i Nadala kompletno.
Ovo je sasvim sportski".
Sportski je u P.M. (Kad smo vec poceli sa takvim recnikom da ga upotrebim i ja). Tu nema ni “s” od sportskog. Moras uvek da igras punom snagom i da se koljes sa protivnikom koliko god mozes. Svaka kalkulacija tipa – necu da shebem protivnika, zbog njegovog narednog meca, je nesportska i prakticno je laziranje i namestanje. Do daske. Cak je i kaznjivo. U redu je kalkulacija - necu da igram jer cu sebe shebati. O sebi moras voditi racuna i to je normalno.


Ili je “glup” ili je cak i povredjen pokusavao da nekako izvata Nadala na brzaka pa da ipak on ode u finale? To “izvatavanje” je u pocetku bilo karakteristicno za njega i mrsko i igracima i publici. Igra polupovredjen pa dok ide ide. Sistem APP - ako prodje prodje. (Zakljucak je i mog sina koji za Noleta navija samo tako). Kad zapne i izgubi – bio je povreeedjen. Krajnje omalovazavanje pobednika.
Vredjas mu ili inteligenciju ili sportsko ponasanje i postenje? Ili si ti nesto pobrkao u objasnjavanju? Iz kog razloga ne znam .

Sto se tice“detaljisanja” Noletovih predaja gledam da ih izbegnem. Taj clanak o “svim Noletovim predajama” postavio sam ja. Ako nisam bas ulazio u detalje to je samo zato jer je postojala opasnost da “malkice” poverujem u one price da predaje kad mu ne ide. Bogami krajnje klizav teren. Zato sam to ostavio drugima. Onima koji tenis gledaju od “pamtiveka”.

P.S. Izvini Mackoni nisam video tvoj post jer sam pisao moj. Prakticno su isti samo sam ja bolesno opsiran. Uostalom kao i uvek.

To je to...samo malo opširnije. Ili si spreman za meč ili nisi. To mora teniser i njegov tim da proceni. A namerno puštanje je itekako kažnjivo i neki su naderali zbog toga. Doduše, neki zli jezici su povezivali i Noleta sa kladionicama, da je u nekim mečevima namerno gubio set i slično, što je potpuno ogavna konstrukcija...
 
Gde pise da moras da igras punom snagom. Ko moze da te kazni.

Zvezda kad igra punom snagom zgazi Liverpul, prvaka evrope. I sta sad, da ih kazne za sve ostale utakmice sto su izgubili.
Ili Liverpul nije igrao punom snagom i cuvao se za bitnije stvari.

Pa Girosa bi onda po tebi trebalo spaliti na lomaci do sada. Ili Borga na primer, koji ne samo da nije igrao do daske na gs turnirima nego je covek namerno propustao turnire. Samo jednom u zivotu je igrao u Australiji, a nije voleo ni New York mislio je da mu je baksuzan i nikada nije osvojio ni AO ni USO, dok je redovno osvajao RG I W. I sta cemo sad sa tim.

Lopta je okrugla. Tako da mani se glupiranja. Kad ti budes igrao nesto u zivotu ti igraj kako hoces. A dotle tisina. I sjasi vise sa Novaka hejteru.

Zamena teza. Propuštanje turnira i puštanje protivnika u meču su sve sasvim različite stvari.

A što se tiče jahanja, Dule te je dobro zajahao... :D Izdrži još malo.
 
Сад је најбитније да мамлази не смувају нешто како би РФ омогућили да остане на врху по брју недеља, односно спречили Новака да га престигне, После крађе у Њујорку, све постаје бесмислено. Клинац скупљач лоптица, већ порастао, чека 13 година да му надмени шваба каже бар "сори", а одаламио га лоптицом много јаче него Ноле ову кретенку. . А она пиштала као Дамјанов Зеленко када је Нолетова лоптица само закачила.

Jeste, dečko je ostao trajni invalid :lol: Video bih tebe da te udari loptica u grkljan, sigurno bi se smeškao.
 
Jeste, dečko je ostao trajni invalid :lol: Video bih tebe da te udari loptica u grkljan, sigurno bi se smeškao.
Чекај, кога је ударила у гркљан? Федерер је јаче ударио оно дете него Ноле ону краву. Хоћеш да кажеш да је она јаче погођена? Нолетова лопта уопште није била јака. Да се он није побунио против вакцина, не би тако прошао. Је ли му претио мафијаш кон, дечко, пази шта радиш...
 
NOVE PROMENE KRALJA BELOG SPORTA: Novak uvodi novine u ishranu, nikada ne biste pogodili šta je počeo da jede! Nabavio je u Sarajevu!

Novak živi zdravim životom, ali su promene uvek dobrodošle.

Naime, naš najbolji teniser odlučio je da se poistoveti sa najnovijim trendom pa je u svoju ishranu pored voća i povrća uneo i cveće.

Jestivo cveće je u poslednje vreme apsolutni hit u svetu. Novak kao pristalica organske i veganske ishrane takođe jede cveće, koje se najčešće servira uz slatkiše. Kao što je odranije poznato, Nole i njegova supruga Jelena ne jedu slatkiše sa šećerom. Za takve poslastice se uglavnom koriste organski kakao, urme i koštunjavo voće. Dodatak je i pomenuto cveće, koje nema samo dekorativnu namenu već je i zdravo.

Baš zbog toga je Novak odlučio da ne uvek, ali često u svoju ishranu doda i cveće.

- Cveće u kuhinji nije novina, ali u Evropi i dalje nije toliko popularno, osim u modernim restoranima i među veganima. S obzirom na to da i Novak i Jelena stalno uče o organskoj i zdravoj ishrani, uvrstili su i cveće, pogotovo kada prave slatkiše, a koriste ga i za salate. Kada je bio u Sarajevu, Novak je od ljudi koji proizvode organsko mikropovrće, začinsko bilje i jestivo cveće kupio sve što mu je potrebno da posadi neven za jelo - kaže izvor medija.

Jelena Đoković je i prilikom jednog rođendana sina Stefana podelila sa javnošću kako izgledaju slatkiši u njihovom domu, pa čak i rođendanska torta. Tako će biti i kada u sredu, kada budu Stefanu slavili šesti rođendan.

- Mi se uvek trudimo da u kući imamo nešto slatko za grickanje (ne šećer), pa smo i za Stefanov rođendan spremili zdrave, slatke kolače. To znači bez šećera, brašna, jaja, mleka, glutena i čokolade. Mi smo se samo služili drugim opcijama, koristeći zdrave sastojke poput voća, oraha, kakaoa, rogača, kokosa... Zbog ovih sastojaka se najedete brzo i zadovoljite potrebu za šećerom. Veoma sam strastvena povodom toga da treba biti zdrav. Nahranite svoje telo i nemojte da unosite smeće u sebe - rekla je Jelena.

Moja zena kaze da je "ciknuo" na sta ja joj kazem - drz` ti govor. Covek je prvi i ko zna koliko ce to jos biti.

Malom Stefanu srecan rodjendan i sto godina napunio.
 
Чекај, кога је ударила у гркљан? Федерер је јаче ударио оно дете него Ноле ону краву. Хоћеш да кажеш да је она јаче погођена? Нолетова лопта уопште није била јака. Да се он није побунио против вакцина, не би тако прошао. Је ли му претио мафијаш кон, дечко, пази шта радиш...

Pa nisu pogođeni u isto mesto.
Misliš da je ona ciljala da tačno tu stoji, po nalogu cionista i vaksera, da bi eliminisali našeg junaka?
 
Pa nisu pogođeni u isto mesto.
Misliš da je ona ciljala da tačno tu stoji, po nalogu cionista i vaksera, da bi eliminisali našeg junaka?
xxxxxx ако не видиш шта бизнис ради спорту. Сети се Чавића.
Није намерно стајала али се фолирала да је јак ударац, а подли шваба је јаче ударио дечака па ни опомена.
И Моникин случај је параноидна теорија завере.
 
xxxxxx ако не видиш шта бизнис ради спорту. Сети се Чавића.
Није намерно стајала али се фолирала да је јак ударац, а подли шваба је јаче ударио дечака па ни опомена.
И Моникин случај је параноидна теорија завере.

Sećam se Čavića, sjajan plivač je bio :D Da je bio 5 stotinki brži ne bi mogli ništa da izmanipulišu. U njegovom slučaju je baš bilo tesno, pa su odlučili da časte najboljeg plivača svih vremena...što nije bilo u redu.
A podli Švajcarac je kralj tenisa, tako da neke stvari mogu da mu se oproste...
Inače, kako znaš da je folirala da je boli taj udarac? Da li te je neko napucavao teniskom lopticom u grkljan pa znaš da nije ništa? Drugar na basketu je dobio sečku šakom u grkljan potpuno slučajno i nije mogao da dođe sebi 10 minuta. Samo je kašljao i savijao se. Tako da ne budi toliko siguran u te teorije zavere. Neke stvari se dešavaju i slučajno.
 
Sećam se Čavića, sjajan plivač je bio :D Da je bio 5 stotinki brži ne bi mogli ništa da izmanipulišu. U njegovom slučaju je baš bilo tesno, pa su odlučili da časte najboljeg plivača svih vremena...što nije bilo u redu.
A podli Švajcarac je kralj tenisa, tako da neke stvari mogu da mu se oproste...
Inače, kako znaš da je folirala da je boli taj udarac? Da li te je neko napucavao teniskom lopticom u grkljan pa znaš da nije ništa? Drugar na basketu je dobio sečku šakom u grkljan potpuno slučajno i nije mogao da dođe sebi 10 minuta. Samo je kašljao i savijao se. Tako da ne budi toliko siguran u te teorije zavere. Neke stvari se dešavaju i slučajno.
А шта је било са Моником? Да је Нолетов навијач касапио Федерера, Ноле би добио доживотну забрану. Овако, улети штефин пајтос, ккасапи Монику и ђрефи фобије меч7Свака ти част.
 
Шта ради модератор овде* Пријавим провокатора, а модератор мени блокира коментар и цензурише . Па мдоератору, ако је и теби федерер икона и ако мрзиш Нолета и све рпско, скидам ит капу. Провокаторе и ноелтомрџце подржаваш: Срамота!
Збогом.
 
Sećam se Čavića, sjajan plivač je bio :D Da je bio 5 stotinki brži ne bi mogli ništa da izmanipulišu. U njegovom slučaju je baš bilo tesno, pa su odlučili da časte najboljeg plivača svih vremena...što nije bilo u redu.
A podli Švajcarac je kralj tenisa, tako da neke stvari mogu da mu se oproste...
Inače, kako znaš da je folirala da je boli taj udarac? Da li te je neko napucavao teniskom lopticom u grkljan pa znaš da nije ništa? Drugar na basketu je dobio sečku šakom u grkljan potpuno slučajno i nije mogao da dođe sebi 10 minuta. Samo je kašljao i savijao se. Tako da ne budi toliko siguran u te teorije zavere. Neke stvari se dešavaju i slučajno.
Свака част! Значи, Чавић је требало да надуваном фелпсу утекне 10 мерара да би му ти призано победу? Измаао му је бар пола метра.
И, сасвим случајно, фирма која мери време је и спонзор фелпсов? Замисли...
А за тебе је РФ краљ, али за неке и није? Колико је протежиран? Да ли је икад игра у термину који му не одговара? Да ли је једног дана био задњи на програму, па играо до после понћи, а наредног дана први, у 9 ујтуру, као Неле једном приликом?
Јесу и ан Вимлдону затварали кров и кад је вердо, јер то њему одговарам, збг влаћноти и рпојлизавања. А замисли "не знају" да то смета Нолету због сочива. ?
Уосталом, када су Изенр и Мау играли 5-сет до 70-68, нико се није побунио. А када је твој вољени и од стране спонзора вољени РФ играо са Андероснм до 26-24 - одмах мењај правило.
Али, има Бога! На првом том напречац уведеном тајбрејку, изгубио је од теби омрзнутог Нолета.
, само сам питао како то да је РФ јаче ударио дете и чак му се охоли морбид није ни извинио, а Ноле је нехотице ударио одраслу особу.
А модератор, који на прилику више волеи РФ и мрзи Олета, чак и од тебе, опомиње мене а не тебе који си провоцирао.
Најбоље да тој женутрачи фолиранту платиш неку бању да вида ране јуначке.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top