Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam šta glumi, ali prije odlaska u Australiju će se morati vakcinisati. On kao Vučić sve što radi radi pred kamerama.
Mora primiti 2 doze, ako još nije primio prvu onda je već zakasnio i Melburn neće videti.
Mada ja mislim da je on prvu već primio samo ga sramota reći jer je govorio da se neće vakcinisati, teorije zavere, masoni, guru Gmaz, bos piramide i ostale idiotarije
 
Mora primiti 2 doze, ako još nije primio prvu onda je već zakasnio i Melburn neće videti.
Mada ja mislim da je on prvu već primio samo ga sramota reći jer je govorio da se neće vakcinisati, teorije zavere, masoni, guru Gmaz, bos piramide i ostale idiotarije

Kako je zakasnio. Pa nece sigurno Asta zeneku da prima.
Za Fajzer je 3 do 4 nedelje izmedju prve i druge doze. Po uputstvu je 21 do 42 dana posle prve doze.
Sad je oktobar.
Primi jednu sad, jednu u novembru i vec pocetkom decembra moze u Australiju.
A AO je u januaru. 17. januara ako se dobro secam.

Treba mu 5 nedelja. 3 izmedju prve i druge i jos dve nedelje posle druge.
Teoretski moze cak i u decembru da primi i da stigne na AO. Ako ne budu trazili da se dolazi ranije zbog karantina.
 
Bas su uvalili noletu sa ovim.
Sad je pitanje da li mu je bitnija poruka koju salje masama koje ga prate ili uticaj vakcine na njegovo telo shodno mislju koje ima prema vakcini.
Ako mu je bitno ovo drugo on sigurno u okviru Srbije ako ne i sire, moze da sredi koji oces papir i da kaze svetu vakcinisao sam se.
Medjutim ako mu je bitno ovo prvo onda je to malo nezgodno.
U svakom slucaju te mentalne distrakcije mu ne trebaju i bilo bi najbolje kao jedan sportista a ne trend seter da se vakcinise/zavrsi papir i sto pre zavrsi sa tom famom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top