Kad Lisce Pada

Koji vam je omiljeni lik u seriji Kad lišće pada?

  • Ali Riza

    glasova: 2 5,4%
  • Hajrije

    glasova: 1 2,7%
  • Ševket

    glasova: 0 0,0%
  • Nedžla

    glasova: 2 5,4%
  • Lejla

    glasova: 6 16,2%
  • Ferhunde

    glasova: 5 13,5%
  • Oguz

    glasova: 6 16,2%
  • Ajše

    glasova: 0 0,0%
  • Sedef

    glasova: 2 5,4%
  • Dževrije

    glasova: 13 35,1%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
A i skroz su mi bezveze ti sestrinski odnosi. Ne dopada mi se to što su dve sestre bile sa istim čovekom. Oguz se uhvatio Ali Rizine porodice, samo čekam kad će na Fikret da nasrne. :))

I nije mi jasno šta Nedžla pokušava da postigne, sve vreme mi nimalo ne deluje kao devojka koja se ne interesuje za Oguza.
 
A i skroz su mi bezveze ti sestrinski odnosi. Ne dopada mi se to što su dve sestre bile sa istim čovekom. Oguz se uhvatio Ali Rizine porodice, samo čekam kad će na Fikret da nasrne. :))

I nije mi jasno šta Nedžla pokušava da postigne, sve vreme mi nimalo ne deluje kao devojka koja se ne interesuje za Oguza.

To nije nista neobicno kod muslimana. Ipak, kada se pojavi Onur, sreedice se malo stvari.
 
A i skroz su mi bezveze ti sestrinski odnosi. Ne dopada mi se to što su dve sestre bile sa istim čovekom. Oguz se uhvatio Ali Rizine porodice, samo čekam kad će na Fikret da nasrne. :))

I nije mi jasno šta Nedžla pokušava da postigne, sve vreme mi nimalo ne deluje kao devojka koja se ne interesuje za Oguza.

I meni je isto bezveze sto su dve sestre bile sa jednim covekom.. Meni je glupo da budem sa bivsim deckom najbolje drugarice.Ali u redu.Kao sto kaze Moderna Pevacica,koja naravno peva,to kod njih nije nista neobicno. Inace,Sedef je postala poznata preko noci ? :D
 
deniz-cakir-4115.png
 

Back
Top