Jovanović: DSS izlazi iz turbulentnog perioda

Izlazi kao pudlica Aleksandra Vucica. :hahaha:

Izbacise Sandu i odmah na Pink. Lepo. Da svi vide.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Како не разумете. Као да вам нешто трпају у хлеб.

Санда је представљала највећу опасност по СНС режим. Њена делатност омогућила је ДСС-у да скочи са 150.000 гласова на 95.000. Вучић је препознао опасност, и побогу, кога другог да активира него човека који је пре две године напустио ДСС због недовољне критике режима.

Али зато редовно долазим на овај форум. Мислим да вас треба окачити на РТС једном седмично. Тезе које се овде пласирају ни Спилберг не би осмислио.
 
....



Još mi S S D ili ovaj drugi smešni BOT
nisu odgovorili na pitanje ???


:zper::zper::zper:

Извињавам се тетка.

Опет видиш ботове? Доказ да нам здравство не функционише.

Нико од горепоменутих не врши ни једну функцију у ДСС. Урош је такође требало да буде смењен јер је био вд након одласка Младеновића. Без обзира на оптужбу, уверен сам да не би био изабран на место председника ГрО.

- - - - - - - - - -

Добро, и ово је скоро све тачно. Међутим, то не мења чињеницу да је ДСС муерто. Капут. Финито. Конец. Нема више ДСС-а.

У том случају, ви сте секта гос'н Его.

Да ли је боље почињати од нуле или бити члан секте.

Ххххммм. Да размислим.

#ЗаПристојнуСрбију

15037120_338705669826216_6049973722581600969_n.jpg
 
Извињавам се тетка.

Опет видиш ботове? Доказ да нам здравство не функционише.

Нико од горепоменутих не врши ни једну функцију у ДСС. Урош је такође требало да буде смењен јер је био вд након одласка Младеновића. Без обзира на оптужбу, уверен сам да не би био изабран на место председника ГрО.

- - - - - - - - - -



У том случају, ви сте секта гос'н Его.

Да ли је боље почињати од нуле или бити члан секте.

Ххххммм. Да размислим.

#ЗаПристојнуСрбију

Pogledajte prilog 413149

Au, pa ti propagiraš DSS a ovde proturaš priče da je Janković trebao da bude smenjen!!!
Da nisi i ti neobavešten?

Pa kako da bude smenjen čovek koji je uz Maršićanina darivao stranku na tacni *******om?

Miloš Jovanović je izbacivanjem Sande potpisao smrtnu presudu DSS-u.
Do tada je DSS imao kakvu-takvu nezavisnu politiku, a sada je postao klasična kvislinška partija.

Sa tim što nikad neće biti ništa bliži gospodaru od Šešelja.
 
Извињавам се тетка.

Опет видиш ботове? Доказ да нам здравство не функционише.

Нико од горепоменутих не врши ни једну функцију у ДСС. Урош је такође требало да буде смењен јер је био вд након одласка Младеновића. Без обзира на оптужбу, уверен сам да не би био изабран на место председника ГрО.

...

Hajde, tebe što "gradiš IMPERIJU" sam skinula sa liste,
ti si finansijer,
uspešan lep, pametan, vredan (još malo pa kao AV)
ali kako drugačije nazvati onog mučenog S1CRO (ili kako već beše)
koji jadan ni celu prostoproširenu
bez da mu neko diktira
ne može napisati ???

Nego,
kažeš niko od osumnjičenih,
baš niko nema nikakve veze sa DSS ???

Pa dobro, ja ću tebi poverovati i kada me lažeš ...
Poverovaću ti i da ovaj uhićeni prevarant samo što nije bio isključen
ali preteče vas policija ....
Ebga, desilo se, niste bili obavešteni, a kad ste se konačno obavestili
niste mogli da se skupite da bi doneli odluku, a možda bi neko bio protiv
pa bi njegovim isključenjem narušili jedinstvo stranke ...

I tako ....
 
Hajde, tebe što "gradiš IMPERIJU" sam skinula sa liste,
ti si finansijer,
uspešan lep, pametan, vredan (još malo pa kao AV)
ali kako drugačije nazvati onog mučenog S1CRO (ili kako već beše)
koji jadan ni celu prostoproširenu
bez da mu neko diktira
ne može napisati ???

Nego,
kažeš niko od osumnjičenih,
baš niko nema nikakve veze sa DSS ???

Pa dobro, ja ću tebi poverovati i kada me lažeš ...
Poverovaću ti i da ovaj uhićeni prevarant samo što nije bio isključen
ali preteče vas policija ....
Ebga, desilo se, niste bili obavešteni, a kad ste se konačno obavestili
niste mogli da se skupite da bi doneli odluku, a možda bi neko bio protiv
pa bi njegovim isključenjem narušili jedinstvo stranke ...

I tako ....

Не. То нисам рекао, то си ти рекла. Иако болујеш од благих халуцинација, некако су ти коментари интереснтни па ме не мрзи да ти одговарам :)

Није он требало да буде искључен из Странке. Где си то прочитала?

- - - - - - - - - -

Au, pa ti propagiraš DSS a ovde proturaš priče da je Janković trebao da bude smenjen!!!
Da nisi i ti neobavešten?

Pa kako da bude smenjen čovek koji je uz Maršićanina darivao stranku na tacni *******om?

Miloš Jovanović je izbacivanjem Sande potpisao smrtnu presudu DSS-u.
Do tada je DSS imao kakvu-takvu nezavisnu politiku, a sada je postao klasična kvislinška partija.

Sa tim što nikad neće biti ništa bliži gospodaru od Šešelja.

Како не разумете. Као да вам нешто трпају у хлеб.

Санда је представљала највећу опасност по СНС режим. Њена делатност омогућила је ДСС-у да скочи са 150.000 гласова на 95.000. Вучић је препознао опасност, и побогу, кога другог да активира него човека који је пре две године напустио ДСС због недовољне критике режима.

Али зато редовно долазим на овај форум. Мислим да вас треба окачити на РТС једном седмично. Тезе које се овде пласирају ни Спилберг не би осмислио.
 
Не. То нисам рекао, то си ти рекла. Иако болујеш од благих халуцинација, некако су ти коментари интереснтни па ме не мрзи да ти одговарам :)

Није он требало да буде искључен из Странке. Где си то прочитала?

.....

A, trebao je SAMO SMENJEN da bude,
a i dalje da ostane drug član ....

A ovamo prevarant ???

E, sad sam zbunjena,
očima svojim ne mogu da poverujem :trlja:

Pa zar vi vajni legalisti,
a u stranci držite prevarante ???

:eek::eek::eek::eek:

Upec'o si se .....

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

I naravno poginuo ....

z:pz:pz:p
 
A, trebao je SAMO SMENJEN da bude,
a i dalje da ostane drug član ....

A ovamo prevarant ???

E, sad sam zbunjena,
očima svojim ne mogu da poverujem :trlja:

Pa zar vi vajni legalisti,
a u stranci držite prevarante ???

:eek::eek::eek::eek:

Upec'o si se .....

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

I naravno poginuo ....

z:pz:pz:p

Наравно да би остао члан. Уједнако и члан ГО. Али не би био на челу ДСС-Београд.

За шта је крив не знам. Утврдиће се. Јa ћу га први решетати ако се оптужбе докажу. Но претпоставка невиности је неспорна. Знаш, тетка, ми смо озбиљна институција. Не као радикали и дојеби. Свако ко се не понаша у складу с правилима биће санкционисан. Председник бивши, будући, ГО, ИО, нема имунитета, култа непогрешивог вође и сл. југославштина.

Шешељ би нпр. код нас одавно летио за многобројне коалиционе понуде СНС-у, условљене не увођењем санкција Русији. Камоли Урош због финансијских малверзација.
 
Наравно да би остао члан. Уједнако и члан ГО. Али не би био на челу ДСС-Београд.

За шта је крив не знам. Утврдиће се. Јa ћу га први решетати ако се оптужбе докажу. Но претпоставка невиности је неспорна. Знаш, тетка, ми смо озбиљна институција. Не као радикали и дојеби. Свако ко се не понаша у складу с правилима биће санкционисан. Председник бивши, будући, ГО, ИО, нема имунитета, култа непогрешивог вође и сл. југославштина.

Шешељ би нпр. код нас одавно летио за многобројне коалиционе понуде СНС-у, условљене не увођењем санкција Русији. Камоли Урош због финансијских малверзација.

Da, znam ...
Prezumpcija nevinosti, pravo na suđenje u razumnom roku ...

Zbog toga se baš ni jednom vaši makar predstavnici nisu pojavili ni na jednom skupu koga su Radikali organizovali
zbog neopravdano dugog zadržavanja,
ne samo Šešelja u Hagu ....


Pretpostavljam da su tri izgovora moguća :
- 1. Nisu mogli zbog stida jer su sami učestvovali u hapšenju i predaji srpskih Predsednika, Generala, heroja (u šta malo sumnjam)
- 2. Nisu hteli jer su bili zauzeti, morali tetki lek da odnesu (što je verovatnije)
- 3. Nisu smeli jer bi ih oni koji su ih doveli na vlast iz salona obrisali brže nego Đinđića (što je najverovatnije)

:bye:
 
Шешељ би нпр. код нас одавно летио за многобројне коалиционе понуде СНС-у, условљене не увођењем санкција Русији. Камоли Урош због финансијских малверзација.

Čekaj, jel' ti to pričaš o onom kada je Koštunica dogovorio koaliciju sa SRS,
pa ToNi postavljen na mesto Predsednika Skupštine sa najkraćim mandatom (a da nije umro il' da nije bio ubijen),
a posle se pišmanio, prodao veru za večeru i Bubala, Drakulića .....

Jel' o tome il' o nečem drugom,
čisto da znam ...

Mislim, Nije Šešelj išao kod Koštunice (nije ni mogao, a ni hteo, čini mi se da je već bio u Hagu)
već je Koštunica sa Maršićaninom i još nekima došao u Magistrat
isto kao što Šešelj ni za dlaku nije promenio svoju politiku
kada je rekao da bi sa Vučićem mogao da SARAĐUJE ukoliko bi se AV odrekao evroatlanskih integracija
i pokrenuo proces pridruživanja sa Rusijom ....

Dakle, da rezimiramo, nisu Radikali verolomni već DSS ....
 
Čekaj, jel' ti to pričaš o onom kada je Koštunica dogovorio koaliciju sa SRS,
pa ToNi postavljen na mesto Predsednika Skupštine sa najkraćim mandatom (a da nije umro il' da nije bio ubijen),
a posle se pišmanio, prodao veru za večeru i Bubala, Drakulića .....

Jel' o tome il' o nečem drugom,
čisto da znam ...

Mislim, Nije Šešelj išao kod Koštunice (nije ni mogao, a ni hteo, čini mi se da je već bio u Hagu)
već je Koštunica sa Maršićaninom i još nekima došao u Magistrat
isto kao što Šešelj ni za dlaku nije promenio svoju politiku
kada je rekao da bi sa Vučićem mogao da SARAĐUJE ukoliko bi se AV odrekao evroatlanskih integracija
i pokrenuo proces pridruživanja sa Rusijom ....

Dakle, da rezimiramo, nisu Radikali verolomni već DSS ....

Слабо си онда упозната с тим периодом. Или сa Шешељем. Шешељ нас изузетно цени, не окрећи се за пропагандом коју шири. Сви су издајници, само ја нисам.

Инструкције из Хага сви знамо. "Не нападај Коштуницу и гледај да формирате Владу." Ми први пут нисмо хтели, не знам зашто. Коштуничине бубице. Али други пут је било јасно да су радикали најбољи коалициони партнери и склопили смо договор. Да би Дачић сутрадан прелетио код Тадића. Све већ било потписано. Зато смо сматрали да је СНС боља опција од ДС 2012. године.

На протесте нисмо долазили. За то немам ни изговора ни одговора. Али знам да о Шешељу ружна реч није изговорена у ДСС-у. Такође знам да сам лично, а и Милош Јовановић како сам накнадно сазнао, једва чекао да се Шешељ врати из Хага. Кад сам видео ону прву слику у авиону нисам веровао својим очима. Без обзира што сам знао да ће и нас мало поткачити јер ми је његовa реторика позната. Ја, ја, ја, ми српски радикали, они издајници. Нема везе. Предводиће удар на СНС, ми ћемо му помоћи, па ко колико добије на изборима. То је била наша рачуница.
 
Слабо си онда упозната с тим периодом. Или сa Шешељем. Шешељ нас изузетно цени, не окрећи се за пропагандом коју шири. Сви су издајници, само ја нисам.

Инструкције из Хага сви знамо. "Не нападај Коштуницу и гледај да формирате Владу." Ми први пут нисмо хтели, не знам зашто. Коштуничине бубице. Али други пут је било јасно да су радикали најбољи коалициони партнери и склопили смо договор. Да би Дачић сутрадан прелетио код Тадића. Све већ било потписано. Зато смо сматрали да је СНС боља опција од ДС 2012. године.

На протесте нисмо долазили. За то немам ни изговора ни одговора. Али знам да о Шешељу ружна реч није изговорена у ДСС-у. Такође знам да сам лично, а и Милош Јовановић како сам накнадно сазнао, једва чекао да се Шешељ врати из Хага. Кад сам видео ону прву слику у авиону нисам веровао својим очима. Без обзира што сам знао да ће и нас мало поткачити јер ми је његовa реторика позната. Ја, ја, ја, ми српски радикали, они издајници. Нема везе. Предводиће удар на СНС, ми ћемо му помоћи, па ко колико добије на изборима. То је била наша рачуница.

I na prethodnim izborima ste imali šansu za saradnju,
znaš li to ???
Sanda (ili već neki vaš odbor) se opredelila za Dveri ...
Pa dobro ....Pogrešna procena ili (kako bih ja to rekla) ne mogu se jednim d00petom dve lađe terati ...
Žao joj za jare, milo joj za pare ....
Pouzdaniji partneri su joj Boki2%, Tadić, Kradule .... ;)
I, šta na kraju bi ???
Pa ništa - duplo golo ...
Za nju platica poslanička,
za DSS 3-4 mandata (stvarno, koliko je "vernih" još ostalo ???)
I za predstojeće Predsedničke ćete opet napraviti loš izbor (ne bih se začudila ukoliko bi podržali kandidata SNS)
čisto da "ostanete živi" ....

Apropo izbora 2007
kada ste onako kurvinski pogazili i reč i potpis na koalicionom sporazumu,
pa ToNi ostade zabeležen u istoriji,
zaista mi nemoj ništa pričati ....
 
Не. То нисам рекао, то си ти рекла. Иако болујеш од благих халуцинација, некако су ти коментари интереснтни па ме не мрзи да ти одговарам :)

Није он требало да буде искључен из Странке. Где си то прочитала?

- - - - - - - - - -



Како не разумете. Као да вам нешто трпају у хлеб.

Санда је представљала највећу опасност по СНС режим. Њена делатност омогућила је ДСС-у да скочи са 150.000 гласова на 95.000. Вучић је препознао опасност, и побогу, кога другог да активира него човека који је пре две године напустио ДСС због недовољне критике режима.

Али зато редовно долазим на овај форум. Мислим да вас треба окачити на РТС једном седмично. Тезе које се овде пласирају ни Спилберг не би осмислио.

Au, opet to sa hlebom, copy-paste.

A koliko će ovaj drkica da ojača DSS? sa 95000 na 15000?
DSS je izgubio i vračarske babe, a bogami i većinu odbora.

Nema više akademika, nema uglednih ličnosti.
Ostali stranački aktivisti nižeg i srednjeg nivoa.

Nema starijeg biračkog tela, a nema ni mlađeg - pokupile Dveri.
Pitanje je samo ko će da ugasi svetlo.
 
I na prethodnim izborima ste imali šansu za saradnju,
znaš li to ???
Sanda (ili već neki vaš odbor) se opredelila za Dveri ...
Pa dobro ....Pogrešna procena ili (kako bih ja to rekla) ne mogu se jednim d00petom dve lađe terati ...
Žao joj za jare, milo joj za pare ....
Pouzdaniji partneri su joj Boki2%, Tadić, Kradule .... ;)
I, šta na kraju bi ???
Pa ništa - duplo golo ...
Za nju platica poslanička,
za DSS 3-4 mandata (stvarno, koliko je "vernih" još ostalo ???)
I za predstojeće Predsedničke ćete opet napraviti loš izbor (ne bih se začudila ukoliko bi podržali kandidata SNS)
čisto da "ostanete živi" ....

Apropo izbora 2007
kada ste onako kurvinski pogazili i reč i potpis na koalicionom sporazumu,
pa ToNi ostade zabeležen u istoriji,
zaista mi nemoj ništa pričati ....

Нисмо имали шансу за сарадњу. У старту смо одбачени. Шешељ, као ни ја, не воли практично никог из Сандиног кабинета. Слободана Самарџића назива озбиљним човеком с којим би разговарао. И у праву је.

Научио сам нешто од Шешеља још пре 15 година.

У предизборне коалиције се никад не улази. Оне ничему не служе. Кад саберемо гласове видећемо да ли имамо довољно за формирање новог кабинета.

А то да ћемо подржати СНС кандидата је бисер дана.
 
Poslednja izmena:
Au, opet to sa hlebom, copy-paste.

A koliko će ovaj drkica da ojača DSS? sa 95000 na 15000?
DSS je izgubio i vračarske babe, a bogami i većinu odbora.

Nema više akademika, nema uglednih ličnosti.
Ostali stranački aktivisti nižeg i srednjeg nivoa.

Nema starijeg biračkog tela, a nema ni mlađeg - pokupile Dveri.
Pitanje je samo ko će da ugasi svetlo.

Копи-пејст одсад лупам кад год ми неко постави питање на које сам два коментара уназад одговорио.

Све то лепо звучи у твојој глави. Верујем. Али веруј и ти мени да ти овде не могу предавати политичке науке односно живот и прикљученија просечне политичке партије. Британски конзервативци постоје преко 175 година. Шта мислиш, колико су пута они досад слушали причу о сопственом нестанку.

Колико ће Милошев кабинет помоћи ДСС? Вратиће је на двоцифрен број до следећих парламентарних. 10-15%. Кладимо се у шта хоћеш да смо на минимум 10% пре 2020.
 
Нисмо имали шансу за сарадњу. У старту смо одбачени. Шешељ, као ни ја, не воли практично нико из Сандиног кабинета. Слободана Самарџића назива озбиљним човеком с којим би разговарао. И у праву је.

Ја сам научио нешто од Шешеља још пре 15 година.

У предизборне коалиције се никад не улази. Оне ничему не служе. Кад саберемо гласове видећемо да ли имамо довољно за формирање новог кабинета.

А то да ћемо подржати СНС кандидата је бисер дана.

Zašto bi to bio biser kada ste i do sada to redovno radili ?
Sada se problem samo umnožio.
Više nemate stranačku infrastrukturu osim u nekolicini opština koje na prste možeš prebrojati
pa će biti frka i muka prikupiti potpise za kandidaturu,
a i da prikupite potpise
koga ćete da forsirate ????
Neku nestranačku "ličnost" ??? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

I onda, kad u prvom krugu potonete kao Titanik
i konačno shvatite koliko glasova stvarno vredite,
sešćete, "procenićete" i pozvati tu šaku jada da podrži nekog drugog kandidata u drugom krugu ...

I sad,
pošto je već skoro izvesno da će u drugi krug ići Šešelj
i neki kandidat SNS-a
kom' ćete se carstvu privoleti ???

Šta misliš ???

E, da, zaboravila sam i drugu varijantu,
da se na predsedničkim uopšte ne pojavite,
ono kao bojkotujete, zadržavate sve u neznanju jer niste proverili koliko glasova vredite,
a sa druge strane trubite kako ste vi jedina prava patriotska, demokratska, rusofilska (a istovremeno i proevropska) opcija ...
I tako trajete do nekih sledećih izbora ili do definitivnog i potpunog raspada ...

Obrni, okreni džabe vam svaki dan po 2-3 teme na forumima ...
Ne vredi, ne pali, ne pije vodu ....
 
Zašto bi to bio biser kada ste i do sada to redovno radili ?
Sada se problem samo umnožio.
Više nemate stranačku infrastrukturu osim u nekolicini opština koje na prste možeš prebrojati
pa će biti frka i muka prikupiti potpise za kandidaturu,
a i da prikupite potpise
koga ćete da forsirate ????
Neku nestranačku "ličnost" ??? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

I onda, kad u prvom krugu potonete kao Titanik
i konačno shvatite koliko glasova stvarno vredite,
sešćete, "procenićete" i pozvati tu šaku jada da podrži nekog drugog kandidata u drugom krugu ...

I sad,
pošto je već skoro izvesno da će u drugi krug ići Šešelj
i neki kandidat SNS-a
kom' ćete se carstvu privoleti ???

Šta misliš ???

E, da, zaboravila sam i drugu varijantu,
da se na predsedničkim uopšte ne pojavite,
ono kao bojkotujete, zadržavate sve u neznanju jer niste proverili koliko glasova vredite,
a sa druge strane trubite kako ste vi jedina prava patriotska, demokratska, rusofilska (a istovremeno i proevropska) opcija ...
I tako trajete do nekih sledećih izbora ili do definitivnog i potpunog raspada ...

Obrni, okreni džabe vam svaki dan po 2-3 teme na forumima ...
Ne vredi, ne pali, ne pije vodu ....

Никог нећемо подржати у другом кругу у који сигурно нећемо ући. Не мораш чекати временски усклађене страначке изјаве, то ти одмах могу потврдити.

Имамо Београд, Ниш, Нови Сад, Бор, Рашку, Лесковац, немам их све у глави. Већина одбора је и даље ту. На твоју жалост, примети се. А притом смо у процесу конституисања нових одбора тамо где су пацови пребегли у СНС. Нема да бринеш тетка, не смета ми то што пдф политика нема две честите факултетске дипломе. Нисам дошао да вас убеђујем да гласате за ДСС, већ да вам кљуцкам мозгиће. Једном седмично. Терапија :)

О кандидату не желим да говорим. Али могу те уверити да Америма никад није нудио четнике за војне интервенције на Блиском истоку.
 
Toliko odbora i glasača imate da ste i sa Bokijem2% visili po RIK-u,
plakali SkAtu i DOS-u ne bi li se nekako domogli skupštinskog restorana
i čim ste postigli zacrtani cilj pokarabasiste se prvo sa Bokijem vratarom,
a zatim i sami sa sobom ....

Pa super ....
Cenim da ćete 2020 nafatati otprilike toliko i glasova
ali baš vas briga, kad Vuk Maniti može da sanja kako još uvek postoji kao stranka,
zašto ne bi i vi ....
 
Toliko odbora i glasača imate da ste i sa Bokijem2% visili po RIK-u,
plakali SkAtu i DOS-u ne bi li se nekako domogli skupštinskog restorana
i čim ste postigli zacrtani cilj pokarabasiste se prvo sa Bokijem vratarom,
a zatim i sami sa sobom ....

Pa super ....
Cenim da ćete 2020 nafatati otprilike toliko i glasova
ali baš vas briga, kad Vuk Maniti može da sanja kako još uvek postoji kao stranka,
zašto ne bi i vi ....

Ми немамо сина на премијерској функцији који би нам омогућио тродупло више медијског простора од ДСС, Двери и Заветника комбиновано. Можда би ти тада превртала џакове по РИК-у.
 
Ми немамо сина на премијерској функцији који би нам омогућио тродупло више медијског простора од ДСС, Двери и Заветника комбиновано. Можда би ти тада превртала џакове по РИК-у.

Pa ako nemate para,
odakle platiste onom prevarantu 50 000 evra za kauciju ???
Šta on to zna o vama (što ne bi smeli drugi da znaju) pa vam toliko vredi ????

P.S. Ko ima sina na Premijerskoj funkciji ????
Musliju ???
 
Pa ako nemate para,
odakle platiste onom prevarantu 50 000 evra za kauciju ???
Šta on to zna o vama (što ne bi smeli drugi da znaju) pa vam toliko vredi ????

P.S. Ko ima sina na Premijerskoj funkciji ????
Musliju ???

Не прави се Енглез. Какве те паре спопале. К'о да је 50.000 пола милиона. Ххаха па само мени је годишња плата између 140.000 и 170.000 долара. Рачунај пута 7 година с отплаћеном кућом. А где су остали чланови и пријатељи. Купим и тебе и ону будалу носату сутра. Ионако не вредите више од 100.000 колико сам успео да сазнам. Толико отприлике вреде добри коњи у Калифорнији.

Сина.

Синчића.

aleksandar-vucic-aleksandar-seselj-vojislav-seselj-aleksandar-cepurin-prijem-1465507447-925595.jpg


Стрикан Вуле гурне стојку у џеп и све да буде у реду.

Ме немамо ове фамилијарне везе, али смо веровали да ће сербски војвода проф. др Војислав Шешељ, највећи националиста свих времена, скочити упомоћ против очитог циркуса РИК-а. Али јбга. Војводство шљака на доларе.
 
Poslednja izmena:
Копи-пејст одсад лупам кад год ми неко постави питање на које сам два коментара уназад одговорио.

Све то лепо звучи у твојој глави. Верујем. Али веруј и ти мени да ти овде не могу предавати политичке науке односно живот и прикљученија просечне политичке партије. Британски конзервативци постоје преко 175 година. Шта мислиш, колико су пута они досад слушали причу о сопственом нестанку.

Колико ће Милошев кабинет помоћи ДСС? Вратиће је на двоцифрен број до следећих парламентарних. 10-15%. Кладимо се у шта хоћеш да смо на минимум 10% пре 2020.

Prihvatam opkladu!!!

Ja tvrdim da DSS više sama neće prelaziti cenzus!!!

Što se tiče NS, Vučić vam je pre godinu dana već kupio trećinu odbora.
Ni na jednom izbornom mestu sa sve Dverima niste prešli 5%.
Da li je neko zbog debakla u NS podneo ostavku? Naravno da nije!

Hajde pogodi gde su vam otišli glasači?
Ne, nije desna opcija!

Kad već toliko zaradjuješ, a voliš DSS, što im ne udeliš koji dinar da se ne kurvaju u Bg sa SNS-om za par javnih preduzeća?
 
Poslednja izmena:
Prihvatam opkladu!!!

Ja tvrdim da DSS više sama neće prelaziti cenzus!!!

Što se tiče NS, Vučić vam je pre godinu dana već kupio trećinu odbora.
Ni na jednom izbornom mestu sa sve Dverima niste prešli 5%.
Da li je neko zbog debakla u NS podneo ostavku? Naravno da nije!

Hajde pogodi gde su vam otišli glasači?
Ne, nije desna opcija!

Kad već toliko zaradjuješ, a voliš DSS, što im ne udeliš koji dinar da se ne kurvaju u Bg sa SNS-om za par javnih preduzeća?

Одлично. Имамо све црно на бело. Изабери новчану награду и идемо :)

Вучић је купио одборе не само у ДСС већ и у другим странкама. Против тога се не можемо борити. Вечна социолошка појава широм света.

По питању нас лично, могу да кажем да добро знамо ко нам је тег око врата. Новосадска екипа је прва на листи. Првом приликом, као у Сандином случају, растурићемо ту екипу до последњег. Јер ми горе имамо једва три нормална човека, све остало је шљам.

Урбани гласачи ДСС су отишли у ДЈБ. Али чисто сумњам да ће тамо и остати. Разлози због којих су отишли им неће дозволити да се задрже код Радулета. Осим ако у међувремену нису променили систем бодовања.

Сматрам да ДСС мора сарађивати са свима на локалу. Не да треба. Већ да мора. Твоји бирачи биће сутра моји бирачи. Поларизација на про и антивучић странке је погубна на републичком, а троструко погубнија на локалном нивоу. Нарочито ако кажеш да можеш са ДС-ом али не са СНС-ом. То су озбиљне логичке грешке. И трећа ствар, можда и најважнија. Ја сам се политички формирао у Америци. Републиканска партија. Доста тога научио и све то "превео" на српски јер планирам да се вратим у Србију. У том смислу, добротворни прилози се не дају како би се задовољавале халуцинације. Може ДС, не може СНС, примера ради. Не. Странке се наиме финансирају искључиво по идеолошкој основи. Идеја и човек који стоји иза идеје. Све осим финансирања, странка може и мора да регулише путем страначких органа.

То је исцрпан одговор на твоја питања.

Дрзак и кратак одговорио би био " ДС и СНС су исти, кад то схватиш јави се да разговарамо о политици."
 
Дрзак и кратак одговорио би био " ДС и СНС су исти, кад то схватиш јави се да разговарамо о политици."

Naravno da nisu isto,
To ti je kao za vreme Miloševića da kažeš da su SPS i SPO isto.
Ono i jedno i drugo jesu političke stranke sa istom proporcijom ološa i kvalitetnih ljudi u njima.
Ali, danas imamo situaciju u kakvoj se Srbija nije našla od uvođenja višestranačja.

Jedna stranka ima aposlutnu većinu i koristi sve poluge moći da potpuno uništi svaku stranku koja može da premaši cenzus.
Naravno da je krajnje bedno opravdavati koaliciju sa takvom strankom na bilo kom nivou.
Šta će DSS u koaliciji na lokalu sa SNS u 2016 godini?

Nikakva visoka politika ne može da opravda da ulaziš u koaliciju sa nekim ko ti otvoreno kupuje ljude i cele odbore.

Stvarno ne znam da li u USA gde si se politički formirao ima išta slično?
 

Back
Top