Jos 97 dana do belog Shengena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni nije jasno cemu se ovi ljudi ovde raduju

90% ljudi ovde nema vise od 50 evra u dzepu a raduje se nekom sengenu?

dal vi znate decaci da na trgu svetog marka espresso kosta i do 15 evra? pizza 50?

su cim cete vi u Jevroju kad zute banke u dzepu vecina naroda nema?

Vecina Srba moze da ide u tu EU , samo sa 2 razloga - da radi na crno bilo kao perac sudova, radnik na gradjevini ili prostitutka - ili da krade ....

Jer legalno raditi tamo sa ovim belim sengenom ne mozete - a para za turisticke obilaske 95% naroda u ovoj zemlji nema....
 
Sitno brojim ne mogu da stojim!

Bravo BoTa, Bravo Mlađo, bravo Božo! :worth:

EU - moja nova domovina! :)

jes bre u EU velika traznja za masinskim tehnicarima samo tebe cekaju z:D

jel ti reko neko da sa belim sengenom neces moci da radis u EU? vec samo da odes u turisticku posetu nekome, da peres sudove u nekom Kebab shopu , ili istovaras dzakove sa peskom i cementom? :think:
 
Pre ti ni kod mene ništa nije smetalo. Ni što sam seljak, ni što sam zaostao.

Мудро осписује мој колега Бане, победник у такмичењу зокијевог беседнштва, просечног српског либерализованог грађанина. Такви у баварској и шведској отпушавају јавне клоње.
 
meni nije jasno cemu se ovi ljudi ovde raduju

90% ljudi ovde nema vise od 50 evra u dzepu a raduje se nekom sengenu?

dal vi znate decaci da na trgu svetog marka espresso kosta i do 15 evra? pizza 50?

su cim cete vi u Jevroju kad zute banke u dzepu vecina naroda nema?

Vecina Srba moze da ide u tu EU , samo sa 2 razloga - da radi na crno bilo kao perac sudova, radnik na gradjevini ili prostitutka - ili da krade ....

Jer legalno raditi tamo sa ovim belim sengenom ne mozete - a para za turisticke obilaske 95% naroda u ovoj zemlji nema....
Pa to je sve zbog ovih izdajnika što i sad idu na more po Grčkama, Turskama i Španijama. :lol:

Ili za one kao što ste ti i Troter pa se vucarate po Afrikama i raznim Egiptima i Tunisima! A ne za narod!

Sad će BoTa da vam sredi da ne plaćate vize, da ne gubite vreme na te stvari... Bez nekih potvrda i dokaza bla bla bla...
 
vidis meni licno znaci ovaj beli sengen jer imam para da putujem

al ne mogu da budem samozivo egoisticno srpsko govedo pa da kazem "e meni je dobro a ostale ko hebe"

ne mogu

jer znam da 90% ljudi uopste nema pasos

a nemaju ga zato sto se bore od danas do sutra , da ishrane sebe i porodicu , nemaju ga zato sto znaju da nemaju ni teoretske sanse u blizoj buducnosti da ustede neki novac za putovanje u inostranstvo

vaznije je valjda resavati probleme tih ljudi , pomoci im da se zaposle da vise zarade pokrenu neki biznis nego taj beli sengen?

sem ako tadiceva ideja nije da svi postanemo prostitutke i lopovi , pa da muski idu da kradu po EU a zene da se prostituisu?

ja ne zelim da zivim samo ja dobro. taj sam cilj vec postigao

zelja mi je da ako ne svi, barem vecina mog naroda zivi dobro

samo tako ce moja drzava i moj narod imati lepu buducnost
 
al ne mogu da budem samozivo egoisticno srpsko govedo pa da kazem "e meni je dobro a ostale ko hebe"



vaznije je valjda resavati probleme tih ljudi , pomoci im da se zaposle da vise zarade pokrenu neki biznis nego taj beli sengen?



zelja mi je da ako ne svi, barem vecina mog naroda zivi dobro
Zato na Forumu prosipaš patetične priče kako je bolje da su se neke pare dale za par obroka siromašnima, a ti ideš da slikaš Nemo-a?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top