"Neka bude borba neprestana do konačne pobede" Vučić: Da ih pobedimo ubedljivije nego u decembru, još jače, sa još većom razlikom

Нестор јесте проруски. Господин Вучић још увек вага, заправо води стратегију заваравања противника тј. Запада.
dr. nesoj sa aljekom samo zavarava srbe, lagali ste da oruzje municija ne ide iz krysika, a sada se dogovarate o zajednickoj proizvodnji, i kazete da je krim ukrajinski

znaci, sutra idu srbi da ginu u ratu protiv rusa, sto je uslov da aljek ostane na vlasti, a nesoj se vec pokazao kradjom para, znaci samo ga zanima da se tali sa aljekom, srbija kaze aljek pravi 50% municije na balkanu, hvali se aljek zelenskom na sta da racuna sad u tirani na sastanku, a u stvari izvrsava pogodbu sa zapadom kako da ostane na vlasti i posle odlaska kosova

dok sns vara glupi narod dok razdaje srbiju deo po deo, nesoj izmislja majdan, cuvajuci aljeku ledja
 
Poslednja izmena:
dr. nesoj sa aljekom samo zavarava srbe, lagali ste da oruzje municija ne ide iz krysika, a sada se dogovarate o zajednickoj proizvodnji, i kazete da je krim ukrajinski
Само ти верује у лажи Маринике Чобану...
 
Само ти верује у лажи Маринике Чобану...
nema ona jadna veze sa ovim svim, aljek u tirani sa kokainbratom

Време: Зеленски захвалио Вучићу – да ли Србија наоружава Украјину?

BY СТАЊЕ СТВАРИ on 29. ФЕБРУАР 2024. • ( 3 )


Зеленски позвао Србију и комшилук да заједно са Украјином производе муницију. Вучић је рекао – видећемо. Но, већ дуго је јавна тајна да српска артиљеријска муниција много помаже Украјинцима на фронту
 
Америчке грађане шаљу на Источни фронт. Тако да, немој да се зачудиш ако и теби стигне позив. :)
Kakav crni američki građanin?
Znaš da mora da se polaže test znanja jezika da bi dobio američko državljanstvo?
On sa njegovim fondom reči od "izvini, izvini" do "razumem gazda" ima nula šanse.
 
Nema sumnje - urota je velika. :cool: To je kodna šifra za: lapaj, lapaj, lapaj...:mrgreen::lol:
Na sve strane zavere i razni tajni projekti. :D
A51A711C-21E1-41CC-B5C5-7875A8B94217.jpeg
 
Да,али то је било пре. То време је прошло, СНС се променио од тада. То више није она прозападна партија каква је била.
Како време све више иде, улази у све већи сукоб са Западом. Кад се скоро Вучић састао или виђао са дотичнима?
2022
scholz-vucic-101.webp


2023
1676656769-Tan2023-02-1718321508_9.jpg


2024
630_360_1709147741-937.jpeg


treba još?
 
Kakav crni američki građanin?
Znaš da mora da se polaže test znanja jezika da bi dobio američko državljanstvo?
davno bese, ali mnogo gori od mene su prolazili i tada... ma, i pitanja su neka banalna bila, nemoj da plasis ljude bezveze, taj test niko ne pada
On sa njegovim fondom reči od "izvini, izvini" do "razumem gazda" ima nula šanse.
da bar izdajnik av gazduje umesto sto je raspikuca, pa i da vas razumem sa tim kompleksom od gazdi kojima se uvlacite samo
 
2022
scholz-vucic-101.webp


2023
1676656769-Tan2023-02-1718321508_9.jpg


2024
630_360_1709147741-937.jpeg


treba još?
Посао државника је да се састаје са страним лидерима. Бесмислене су ти фотографије.
Јел хоћеш да сад ја овде постављам слике његових сусрета са Путином и уопште руском представницима?
 
Mora da si glavni frajer u kraju sa takvom duhovitoscu!
Ma kakvi, obično beogradsko dete koji bi ti umesto Zoo vrta punudio kafu i sok. Doduše, tebi ništa ne odgovara jer je gard podignut visoko. Obično takav stav vidim kod ovih nabeđenih Beograđana, ali to je već neka druga priča.
 
Ma kakvi, obično beogradsko dete koji bi ti umesto Zoo vrta punudio kafu i sok. Doduše, tebi ništa ne odgovara jer je gard podignut visoko. Obično takav stav vidim kod ovih nabeđenih Beograđana, ali to je već neka druga priča.
Upravo pijem kafu i sok u Bg,hvala na ponudi!
A koliko vidim ti si mene napao,nicim izazvan,pa si dobio odgovor.
 
Upravo pijem kafu i sok u Bg,hvala na ponudi!
A koliko vidim ti si mene napao,nicim izazvan,pa si dobio odgovor.
Neka bude da sam ti ponudio jer se to podrazumeva kao stav beogradskog deteta. Ah, da, svaki post, svako mišljenje, svaki susret je napad na tebe. Hm, to već nije uobičajno. To, prate me ili pričaju o meni je jedna vrsta nerazumevanja. Ovde ljudi pričaju na razne teme pa ne vidim da im neko radi o glavi.
Da li sam se nadao psovci u prethodnom postu? Ne, ali ljudi svašta rade u životu.
 

Back
Top