Jel vas uznemiruju...

jao, ja sam bila mnogo uplasena dok nije pocelo mnogo o tome da se prica...

e, onda sam shvatila da je ili mnogo gore nego sto prijavljuju ili su napumpali... a ovo drugo mi se cini vise verovatno zbog nekih drugih stvari o kojima me stvarno mrzi da pisem
:)

u svakom slucaju prosle nedelje sam ceo jedan dan opsesivno skupljala informacije i nervirala se... ahahahhaa... covece, imala sam upalu misica od nervoze
ali kao sto rekoh... proslo me
 
Nije me uznemiravalo do juce...a onda sam shvatila da je izvesna zenska osoba koje je u nedelju bila kod nas na rucku nakon povratka iz NY, igrala se sa mojim detetom satima, sad nesto zaribala. Pa onda jos danas vesti - u NY 45 zarazenih. Pa sam se onda smirila. Pa opet gledala vesti. Virus je mutirao.

Oh MY GOD! Ako nastavim ovako poludecu, te stoga biram da se nadam da cemo se izleciti ako se i razbolimo
 
Mi smo se nonshalantno ponasali i kad su na bombardovali..sve kao nece grom u koprive dok nas nesto ne opichi a ni onda se ne opametimo
Nemam pojma o čemu je reč i baš mi se sviđa tako.
A inače ne volim da se unapred (za svaki slučaj) bojim svega i svačega što se verovatno neće desiti. Time samo sebi urnišem život i bavim se tripovima, umesto da živim.
Ionako se od sudbine ne može pobeći. Brate mili, može mi i kost u grlu zapasti, pa najbolje da se ništa ni ne jede.
Iako bi mi dobro došlo da skinem koju kilu :D
 
... ove priče o novom gripu, svinjskom?

Meni jutros na pauzi njih 10 solile pamet što sam rekla da za ručak imamo musaku... mislim, musaka s junećim mesom, ma ajte molim vas...

Meni baš smeta kad se pojavi ovako neka priča - ne znam koliko je stvarno opasno al mi smeta da non stop slušam o tome... u stvari i sama ova tema mi smeta :lol:

Jok ne smeta mi spika o svinjskom gripu
ne smeta mi ni musaka zovni nekad :mrgreen:
 
shok-1.gif
ma lako cu za prasiće, imam pun friz što sirovih-što pečenih... nego kako cu otići u
Mexico i na Kubu a imam upaćene aranžmane?
 
ima ljudi koji nisu smisljeni da budu vegeterijanci gledao sam neko istrazivanje na tu temu jednostavno im metabolizmu ne odgovara da hasaju kupusoidne biljke i ja sam jedan od njih

moze to sve ko salata ok ali od toga ne mzoes da se najedes a onda ni mozak ne radi onda ne radi ni produkcija nema progresa nema napretka

velika dela zahtevaju velike zrtve i zato se snicle zrtvuju pa se ispohuju i zato i samo zato pilici lezu i tepsijice sa krompiricima

pogotovo kad ima zahtevan psihofizicki posao na travicama ne mozes dorucak da rpezivis a ne ceo dan
 
ima ljudi koji nisu smisljeni da budu vegeterijanci gledao sam neko istrazivanje na tu temu jednostavno im metabolizmu ne odgovara da hasaju kupusoidne biljke i ja sam jedan od njih

moze to sve ko salata ok ali od toga ne mzoes da se najedes a onda ni mozak ne radi onda ne radi ni produkcija nema progresa nema napretka

velika dela zahtevaju velike zrtve i zato se snicle zrtvuju pa se ispohuju i zato i samo zato pilici lezu i tepsijice sa krompiricima

pogotovo kad ima zahtevan psihofizicki posao na travicama ne mozes dorucak da rpezivis a ne ceo dan

volim kad postoje naucna pokrica za nase hirove...
:D

i ja cesto imam obicaj da kazem ovo...ali samo zato sto volim da omastim zeludac...inace mi mnogo vise za psihofizicki rad prija laganiji obrok...nauka kaze...da se sva energija usmeri na varenje hrane..pa se zato ljudima spava kad se nakrkaju pragnjeta, jel?

mnogo je zdravije jesti kupus nego krmetinu..ali mi volimo sarme pa to ti je!
 
Ako se termicki obradi svinjetina, a sve ste ovde kuvarice :), nema mesta panici...Pobogu, to je valjda jasno...Sa druge strane, ne prelazi bilo koji virus tako kako se prica...a prica se da bi ljudi poceli da panice i kao i obicno maska za neke druge stvari...

Ja bez svinjetine ne mogu i necu...i nikad nisam odbacivala ni jedno meso zbog " virusa ", tako da ne planiram ni sada...
 

Pa nisam tolko bas nacitan:lol:mi smo u fazonu kao ceo svet poludeo..a mi se drzimo van njega..nece to do nas mi smo nebeski narod..nasa hrana je zdrava..neprskana..ne trebaju nam brojevi i obelezena zivina..nikakva pravila ne vaze..da se napravi anketa po unutrasnjosti pola je tek naculo da je negde tamo neko prase zarazilo lude ljude koji ga nisu dobro ispekli na raznju..ko sto kaze elins da se ne bi odrekla hrane i da ne razmislja o tome..nas bre mrzi da se bar informisemo..da razmislimo o alternativi..shbbkbb..nista sve nam laganica
 
Ako se termicki obradi svinjetina, a sve ste ovde kuvarice :), nema mesta panici...Pobogu, to je valjda jasno...Sa druge strane, ne prelazi bilo koji virus tako kako se prica...a prica se da bi ljudi poceli da panice i kao i obicno maska za neke druge stvari...

Ja bez svinjetine ne mogu i necu...i nikad nisam odbacivala ni jedno meso zbog " virusa ", tako da ne planiram ni sada...

Evo za Nevu ... ''ja ću mrrrrtvo da jedem!....'' :hahaha:

Mislim dasi jedino previdela da se virus prenosi sa čoveka na čoveka a ne sa nepečenog mesa na čoveka...:confused:
 
... ove priče o novom gripu, svinjskom?

Meni jutros na pauzi njih 10 solile pamet što sam rekla da za ručak imamo musaku... mislim, musaka s junećim mesom, ma ajte molim vas...

Meni baš smeta kad se pojavi ovako neka priča - ne znam koliko je stvarno opasno al mi smeta da non stop slušam o tome... u stvari i sama ova tema mi smeta :lol:

Ne odričem se suvog mesa i kobaje...pa makar crkla.....:rtfm:
 

Back
Top