Jel realno pomirenje religije i LGBT

Jel na pomolu pomirenje religije i LGTB

  • Da

  • Ne

  • Mozda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mogu se pomiriti ni L, G, B i T.
E нека си рекао, а то је већ шира прича. Како је од LGB настало LGBTI+

ako religija, hrišćansko katoličanstvo prihvati lgbt, što je između redova najavio Papa, biće to kraj sveta i bez učešća đavola
Папа није мој представник, па стога немам да се бринем. Брине Бог и о људима који то не желе да прихвате, не брини.

Nikad jer spc i ostali zaradjuju preko njih
Не измишљај, СПЦ је имала волонтере који су ишли у посету болеснима од AIDS-a, само што хомосексуалне организације не причају о томе. Ваљда им није у интересу да неко брине и о болесним људима међу којима има и хомосексуалаца.

Znaci ti si u uverenju da je homoseksualnost stvar izbora poput izbora da li da bocnem krastavsc ili paradajz dok jedem sopsku salatu?
Хомосексуални ген не постоји.
О избору говоре и сами хомосексуалци.
Психолози кажу да постоји некакав утицај средине.
Нпр мушкарац који одрасте без оца, ако расте са две сестре, ако потпадне под њихов утицај може да се више идентификује са женама него са мушкарцима.
Може, а и не мора. Све је то ствар случаја а не неког "морања".
Дешавало се на жалост и да неког силују хомосексуалци, па да на тај начин дође до промене.
Или има жена које мрзе сав мушки род, које су феминисткиње и од тога иде и да су лезбејке.
А има и бивших хомосексуалаца само се о томе не прича. Постоје сведочења људи који су некада били хомосексуалци а више нису.
Не заборави да је хомосексуализам болест, и да је под притиском, светска здравствена организација скинула хомосексуализам са листе болести негде крајем осамдесетих година прошлог века.
 
Poslednja izmena:
Средоје из места обавезно Доње бријању у Јабланичком округу.

Драго ми је нарогушена госпођо.
А ви сте?
O, pa vi ste komšiluk.

Prolazimo tako jednom i vidimo tablu ''Donje brijanje''. Ja postavim pitanje.
Zamisli da upoznaš nekoga i da je situacija takva da moraš da ostaneš
ozbiljan, a on ti kaže da je iz tog sela. I vidiš, kad postaviš tavko pitanje
to se i desi. Veridba moje sestre. Preko puta mene njena buduća svekrva,
kojoj se valja šlihtati do iznemoglosti, i ja je pitam odakle je, a ona kaže
Iz Donje brijanje.
:zeek:
 
O, pa vi ste komšiluk.

Prolazimo tako jednom i vidimo tablu ''Donje brijanje''. Ja postavim pitanje.
Zamisli da upoznaš nekoga i da je situacija takva da moraš da ostaneš
ozbiljan, a on ti kaže da je iz tog sela. I vidiš, kad postaviš tavko pitanje
to se i desi. Veridba moje sestre. Preko puta mene njena buduća svekrva,
kojoj se valja šlihtati do iznemoglosti, i ja je pitam odakle je, a ona kaže
Iz Donje brijanje.
:zeek:
Дозволите комшинице, ја сам из Обавезно Доње бријање.
 
Оној нарогушеној госпоји?
U takvu krajnost žene obično odu u patrijarhalnim sredinama. Počnu
da se ponašaju kao muškarci i to agresivni muškarci. Što je vrlo u skladu
sa temom.

Korisno bi bilo shvatiti da gušenje i potcenjivanje ženskog principa koje
vekovima traje, dovodi do pometnje koju trenutno u svetu vidimo.
 
Znaci ti si u uverenju da je homoseksualnost stvar izbora poput izbora da li da bocnem krastavsc ili paradajz dok jedem sopsku salatu?

I ti si u uverenju da homoseksualaca pre 500 godina nije ni bilo?

Ako ti zaista verujes u to, uprkos trilion ozbiljnih dokaza da nista od toga nije tacno, onda je diskusija besmislena sa tobom na ovu temu, jer ovo nije religija i verovanja - ovo su cinjenice. Proste cinjenice.

Mislim pitaj bilo koju gej osobu da li je izabrala da to bude i sve ce ti biti jasno.
I pitaj bilo kojeg antropologa/istoricara kako je bilo kroz istoriju.
jes kompjutere danas imamo samo zato jer se alan turing bockao u guzcu :hahaha:

pitaj lekare u usa koji su do 1958. izlecili najveci broj gejeva, osim naravno neizlecivih slucajeva kojih uvek ima.

a za tvoj dodatni info u voljenoj holandiji...kucna prijateljica je bila zena rodjena u indoneziji i kao svi u potrazi za boljim zivotom zapucala gde drugo nego kod svojih kolonista u holandiju. radila i udala se i dobila devojcicu. posle godinu dana braka pokupila je dete i bukvalno pobegla iz holandije, prvo u nemacku a potom se udala za naseg poznatog slikara i zivela u bg. zasto pominjem, zato sto nam je pricala kada god se poveo razgovor o holandiji, da su to najgori ljudi jer samo najbolesniji mogu da seksualno napadaju malu decu na bukvalno svakom mestu. bilo je to 80-90 tih proslog veka. znaci pedoflija je u krvi holandjana i nije od juce, jer da nije tako, ne bi blagonaklono gledali na formiranje stranke koja je zastupala njene interese sto sam nacrtao u postu iznad.

a to sto ti ne znas nista o tome il se pravis blesav na to zlo... tuga brate, tuga..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znači, ovog nesretnika sa leve strane nisam izdržao 5 minuta da slušam.🤢
Vežbaj saosećanje..
meditira.gif
 
Хајде што Библију не знаш, почни барем ову тему од почетка.

Ау, ал си ти залутао. Па хомосексуализам је болест, какво стварање од Бога. Нико на планети не верује да су хомосексуалци генетски придодређени за то. Кад кажем нико, значи да ни сами хомосексуалци не верују у то.
If you say so...
 

Back
Top